מבקש המלצות לאופניי שבילים

מבקש המלצות לאופניי שבילים

איכותיות למתחיל עד לתקציב של 6,000 ש"ח, הכוללות: + נוחות נסיעה מעולה גם בכבישי אספלט + שילדה קלה מאוד (המשקל חשוב מאוד!) + מזלג וארכובות איכותיות + מעביר אחורי/קדמי/ידיות הילוכים (27) באיכות שימנו XT + מעצורי דיסק מה דעתכם על ראלי M-80 דיסק (אני יודע שהן פחות מהתקציב), האם הם איכותיות? מה הפרש המחירים בין אירופה או ארה"ב לישראל, האם כדאי להביא מחו"ל? תודה עבור כל כניסה, תומר

דלון

New member
דאבל ציזבורגר דיאטטי../images/Emo3.gif

כמו שגארי פישר אומר: "כמו דאבל ציז'בורגר דיאטטי עם גבינה ובשר כפולים, אופניים כאלו אינן קיימות - תנסה לשנות קצת את הדרישות ואז תמצא את האופניים שלך...". אלא אם כן לא הבנתי אותך נכון ואתה מחפש אופני ז"ק (זנב קשיח) ואז בהחלט אתה יכול למצוא אופניים בתקציב כזה. אם המדובר בז"ק יש לך מגוון כתבות ותגובות באתר שמתייחסות לבחירת אופניים ע"פ תקציב נתון כמו שלך..

הכוונה לאופני זנב קשיח איכותיות ../images/Emo9.gif

נטו אופניים, משקל מופחת (9-11 ק"ג), מזלג 80 מ"מ עם נעילה ושליטה טובה על מהירות הכיווץ, גלגלים/צמיגים קלים ומהירים גם לכביש, מערכות שיהיו ברמת XT והחשוב מכל, מקסימום נוחות (חשוב מאוד מושב נוח או כל דבר אחר המשפר את הנוחות). תודה למשיבים, תומר צין

IlanShacham

New member
אם המשקל מאוד חשוב

אז אולי עדיף לך בלי מעצורי דיסק. בלם V רגיל יעלה פחות וישקול פחות.

קצת סדר

אופני שבילים מוגדרים כאופני שיכוך מלא- בד"כ בין 4 ל-5 אינצ' מקדימה ומאחורה. המשקל אינו הצד החזק של אופני שבילים- אלא אם אתה הולך על אופני קצה שעולים הרבה יותר מהתקציב שהקצבת לעצמך (4000$....) ה- m80 הם בכלל ז"ק עם מכלולים ברמה סבירה אבל לא יותר מזה (מזלג יחסית פשוט ומערכות הינע שלא ברמת ה XT כמו שאתה רוצה). נסה לכוון את עצמך קצת יותר לגבי מה אתה רוצה מהאופנים כי קשה ככה להמליץ על דגם כזה או אחר.

הכוונה לאופני XC ותחרויות- זנב קשיח

כגון: גארי פישר Big Sur Disc, ג'יאנט MCM 2, ווילר 20 Eagle, טרק 8000, מוראטי 1.3 HC, סקוט Team Racing קי2 Zed Team וכד'. השוק מוצף בכמה עשרות דגמים, אין באפשרותי לעשות "מבחן דרכים" לכולם! אני צריך המלצה ל-4-3 דגמים, רצוי בתקציב של 6,000-7,500 ש"ח ועם המכלולים שציינתי. חשוב שההמלצה תהיה מניסיון רכיבה של חבר מוכר בפורום, מסיבות מובנות... תודה, תומר

אופניים כאלה יעלו לך הרבה יותר

זנב קשיח תחרותיים במשקל נוצה - מתחת ל-10 ק"ג לענייננו יעלו מעל 10K ש"ח. דוגמה לכך - מרידה XC MAGNESIUM ELITE - אופניים תחרותיים, שמחירם מעל 11K.

Gor777

New member
מה דעתך על ספשילייזד סתאם ג'אמפר

קומפ? היה אותם במבצע בפדלים בשש אלף. אני לא יודע אם עדיין ישנם כאלו למכירה אבל מניסיון הם אחלה אופניים (יש לי אותם). חוץ מהמושב
גוריון

shl17

New member
יש לי שלדה בשבילך

קונה קולה 3.4 פאונד כתוב לי מסר אם מעונין

למעלה