מבקש המלצה על אורטופד

agapito

New member
מבקש המלצה על אורטופד

שנה לאחר השלתלת מסמר תוך לשי בשוק אני עדיין סובל מכאבים. המנתח אומר זה מה יש, תתמודד. אורטופד מקופ"ח אומר בוא נוציא את הפלטינות כולן. מבקש המלצה על אורטופד לחוות דעת. ורעיונות של מי שהיה במצבי. תודה

ronenefi

New member
נסה טיפול אלטרנטיבי כמו דיקור סיני

לאחר מספר מקרים בהןם טיפול אלטרנטיבי של דיקור סיני מתר בעיות להן הרפאוה המערבית לא נותנת פתרון נראה לי שווה נסיון. אם מעניין אותך אני טופלתי ע"י רותי לוי, נייד 0524567454 היא תשמח לענות ולתת לך עצה בחינם. רונן

דידי 650SM

New member
אם אתה רוצה אני יכול לך לתת המלצות כמטפל

ברפואה משלימה אבל חסרים המון פרטים לחשוב על משהו בצורה רצינית במידה ואתה מעוניין בתחום של הרפואה המשלימה תיצור קשר איתי במסרים ואחר כך במילים על מנת שאוכל לקבל את מרב הפרטים הנחוצים ולגבש פתרון נכון וטוב בשבילך אשר חברוני מטפל ברפואה משלימה משולבת נהריה

agapito

New member
תודה על העזרה האלטרנטיבית. בטוח שיש כאן אנשים

שמכירים אורטופדים מאזור המרכז. אני מאוד בעד טיפולים אלטרנוטיביים אבל בענייני פלטינות אני מעדיף פחחים ונגרים עם דוקטורט.

דידי 650SM

New member
תראה בגדול אני יכול להסביר לך את הרעיון

הפלטינה מחוברת לעצם שמחוברת לשרירים שמנעים אותה הכאב בעצם נובע אך ורק מסיבה אחת שהיא לא הולכת ישר ולכן היא זזה מהמסלול הטיבעי שלה העצבים בעצמות עוברים אך ורק על "הקליפה" של העצם ולכן כל תזוזה גורמת לכאב גם תזוזה שנובעת משינויים מיבניים כמו בחום וקור מכיון שהפלטינה מחוברת לעצם העצם לא יכולה לבנות את עצמה שוב ולאחות את הפצע (כמו בשבר רגיל בלי פלטינה) לכן תמיד יש כאבים במיוחד בשינוי עונות עוד דבר שמשפיע על הכאב זה מתח בשרירים התומכים שכל אחד מושך את העצם לכיוון אחר ומכאן נובע שוב תזוזה של קרום העצם ובעקבותיו הכאב מה שניתן לעשות זה לתת לך חומרי בניה לעצם שתבנה את עצמה חזק מספיק שלא תצתרך את התמיכה של הפלטינה וכמו כן חומרי גלם לגוף שיעזור להחזיר לעצם את הגמישות שלה ומכאן היא תוכל "לספוג" את התזוזות המקרוסקופיות שחלות בה כמו כן לעזור לך להרפות את השרירים מסביב ושיתמכו בעצם בצורה יציבה ולא יימשכו לכיוונים שונים חזק מידי בדיוק מה לתת וכמה זאת שאלה שאני יכול לענות עליה בלי לקבל את כל הפרטים הרלונטיים לגביך וכמובן שלא נעשה זאת מעל דפי הפורום
שוב אם תרצה עזרה אני בשמחה יעזור לך אשר

וואי כמה בלגן עשית....

כמה בלגן עשית בהודעה אחת! לא צריך חומרי בניה מיוחדים לשבר, הגוף יודע לבד. רק לתת לו תזונה מאוזנת . ציטוט: "מכיון שהפלטינה מחוברת לעצם העצם לא יכולה לבנות את עצמה שוב ולאחות את הפצע (כמו בשבר רגיל בלי פלטינה)" וואלק? מאיפה זה בא? עצם לא יודעת להבנות ולהתאחות מסביב לפלטות ולברגים? ממתי זה ככה? אם זה באמת היה ככה אז היו מזמן מפסיקים להשתמש בזה ועוברים ישר לדבק ... הפעלת השרירים והחיישנים העצביים (המתנוונים בעקבות הקפאה בגבס לזמן ההחלמה של העצמות) לאחר הניתוחים צריכה להילמד כדי שלא לייצר עמוסים ועיוותים מכאיבים. כאלו עלולים להיווצר בבגלל קומפנסציות לא נכונות ופעולות מוטוריות שגויות, שנרכשות ככאלו, בגלל כאבים למשל... (אפילו עד כדי צליעה או אטרופיה - גדילת יתר - של שרירים מסויימים והתנוונות של אחרים). לכן פיזותרפיה ושוב ושוב פיזיותרפיה לאחר ניתוחים ושברים ופציעות זה הכרח אמיתי. קור וחום? יש כאלו שזה מציק להם ואחרים לא. תלוי בסוג הפציעה, ברגישות האישית, במנתח במזל ואפילו ביכולת הכלת החום של המתכת שנבחרה לשמש כפלטה או בורג. אין הרבה מה לעשות בעניין ואם זה מציק ממש, והמנח של השבר המאוחה סביר ויציב, אפשר לפעמים להוציא את כל האינצ'ילדה ולקוות לטוב. אבל! לקחת בחשבון שזאת עוד פרוצדורה ניתוחית, עוד הרדמה, עוד החלמה ועוד פיזיו.... ויש לזה השלכות. בקיצור, לך תתיעץ. עם רופא אורתופד אבל קודם לזה לך לפיזותרפיסט מומחה לשיקום. הרופאים לא ממש יודעים מה לעשות במקרים כאלו וימליצו לך, בדרך כלל, על מנוחה פיזיו וסמים נגד כאבים. רוצה לבדוק אותי? לך לרופא ותתלונן על כאבי גב תחתון. בהתחלה יתנו לך כדורים נגד כאבים מנוחה והמלצה להתעמלות. אם תתמיד בתלונה, ישלחו אותך לסדרת צילומים אולי CT שבהם כנראה לא יראו כלום, וישלחו אותך מיד למכון פיזיו עם המלצה למנוחה ולאופטלגין או אקמול.... המנתחים עושים עבודה נפלאה אבל רק כתיקון. את ההרצה התחזוקה והשיקום עושים הפיזותרפיסטים, כמעט תמיד תחת השגחה של הרופאים שמגדירים להם תחומי פעילות וזמני החלמה. הפיזותרפיסטים הטובים ילמדו אותך להבחין בין כאב רע, שנובע מהשבר עצמו שאסור להגיע אליו, וכאב טוב ומבורך שנובע מעבודה נכונה ובונה, בדיוק כמו הכאב שאתה חש בזמן אימון גופני עצים שמשפר את הכושר הגופני שלך ובונה לך יכולות חדשות. אם אתה רוצה מישו שיקרע לך את השושנה בעבודה קשה וכאב מהסוג הטוב, אבל כואב, ויביא אותך למצב טוב ממה שאתה נמצא בו כעת, אולי גם יותר טוב ממה שהיית לפני הפציעה - אני יכול להמליץ לך על חנן בן עמי - איזי פיזי, שעבד כמה ימים עם ספורטי רוגבי שיודעים דבר או שניים על פציעות ושברים וגם עם הכתומים של בני יהודה....אבל בעיקר עובד עם בני אדם. הנה האתר שלו. http://www.easyfizzy.co.il/ לבריאות

דידי 650SM

New member
תסלח אבל את הבלגן אתה עושה

אני עומד מאחורי כל מה שכתבתי אבל ניכנס איתך לוויכוחים מיותרים מי יותר רפואה מערבית או רפואה טבעית אני אמרתי את מה שהיה לי להגיד בלי להיכנס ליותר פרטים לא רלונטיים אתה אמרת את שאמרת שהבחור יעשה חושבים מה הוא רוצה לעשות

אני מאמין גדול ברפואה משלימה

אבל רק כשהיא משלימה את הרפואה המדעית ובאותם מקרים די מרובים שהאחרונה לוקה בחסר. במקרה שתואר כאן כבקשת עזרה, אינני סבור שיש טעם רב מדי לפנות כבר כעת לרפואה המשלימה. יהיה בכך טעם רב כטיפול מקביל ומשלים לאורתופדיה ולפיזותרפיה. אין צורך צריך להזכיר שוב, שהשמש לא זורחת לי משום מקום, כל מה שאני כותב פה, בכל נושא, איננו נושא שום חותמת ערבון או הבטחה, ועל הקוראים לצרוך את דברי בצורה נבונה ובמידה נאותה של ספקנות, פקפוק ואי אמון, כפי שנכון לצרוך כל פיסת מידע אחר.

דידי 650SM

New member
משום מה אתה מזכיר לי בתגובות שלך גולש

מפורום אחר דרך אגב (או שלא) גם עם ניק דיי דומה אם אני זוכר נכון הוא היה "דוד" ואתה "האיש" אבל שניכם זקנים אני מציע לכולם לקחת את הפיסקה האחרונה שלך ברצינות ולהתיחס לאנשים שיודעים על מה הם מדברים מתוך למידה חקירה וההוכחות קלניות מהעבודה עם בני אדם ואני עדיין עומד מאחורי כל מילה שכתבתי אני גם מוכן לחקוק את המילים בסלע

לא אורתופד, אבל פיזיוטרפיסט שרוכב בעצמו

פגשתי אותו במוסך שלי - ווילי אופנועים. אם אתה רוצה אמצא לך את הטלפון שלו.

Puma194

New member
ממליץ לך להצטרף למועדון צרכנים בראשותי

כך לא תצטרך לקבל שום טיפול כיוון שבזכות ה- ABS שאנחנו נכניס לכל האופנועים והקטנועים בישראל, לא יקרו יותר תאונות. כבר עכשיו, כמות התאונות של אופנועים וקטנועים שבהם מותקן ABS היא אפס מוחלט, לאומת מאות תאונות בשנה של אופנועים ללא ABS. בזכות הפעילות שלי גדי אבירם וחבר מרעיו החליטו להישבר ולהיכנע ללחץ הציבורי העצום שיצרתי. כך אומר גם מוטי מור שאותו אני רואה כמועמד ראוי לניהול הפורום הכושל הזה. תפנימו את זה היטב. רק אני אביא את השינוי למדינה. כבר עכשיו התלונה לממונה על ההגבלים העיסקיים שהגשתי הביאה את גדי אבירם להגדיל את האחריות שהוא נותן לקטנועים מ- 12 חודשים ל- 24 חודשים. בקרוב נכריח את ראש כרוב לייבא קואסאאקי ולהתחרות בגדי אבירם. נכון להיום אני הבנאדם הכי מפשיע בתעשיית הדו"ג בישראל. אני זה שקובע את סדר היום. אם קודם זה היה ABS ומשך האחריות ובשני התחומים האלה ישם השגים אבל לא סיימנו. אז היום על סדר היום זה פתיחת השוק לתחרות. סבא שלי עליו השלום אמר לי שאם משהו דיבילי עובד כנראה שהוא לא דיבילי.

agapito

New member
אתה עושה את טיפול המכשפה של בניון?

מה קשור השרשור למה שאתה כותב. אולי תרד מאיתנו כבר

Nickelstickz

New member
let me understand

if my bike will have an ABS the SUV/Truck and train that pass the red light will actually not harm me in any way shape or form , in other words ABS will make me a SUPER MAN.... or maybe i did not get this correctly,mmmm let me try again i buy a bike with an ABS and i will actually never have an accident ever?

פחחחחחח....(הייתי חייב)

אאל"ט איש טיפש והזוי כבר למעלה מעשור יש ABS ברכבים.. כמה מתו בתאונות בעשור הזה? בערך 4000 איש, כמה נפצעו בתאונות ? כמה עשרות אלפים. מטומטם תפסיק עם הסמים..(ואם לא לפחות תחלוק,אני ביובש לאחרונה
)

yaron329

New member
פ' רמי מושיוב מנהל מח' טראומה הדסה עין כרם

עשה פלאים עלי. רפואה שלמה

למעלה