מבקש המלצה ל BT

shayavr1

New member
מבקש המלצה ל BT

לדיבורית BT לרכב (שתתאים לנוקיה E 65). הפרטמר הכי חשוב הוא שמע חזק.. שכן הספיקר של המכשיר עצמו חלש יחסית בנוסף המצלמה לאוזניית BT במחיר סביר... המבחר רב ואין לי ידע בתחום תודה רבה

זה היה מצויין בשבילך..

בלי קידוחים פשוט נח ונייד.. http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=501081

Oo Jasmin oO

New member
../images/Emo207.gif נורא מוזר לי, כנסו בבקשה. [יעוץ]

אני יכולה למצוט מכשיר לכולם, חוץ מלעצמי. טוב, אז ככה. אני בסלקום, ההורים שלי מעדיפים לקנות משם. חשוב לי: 1.מצלמה [זה באמת חשוב אבל 2 מגה שזו מצלמה טובה אז בסדר.] 2.נגן. 3.עיצוב 4.מכשיר שמתחילים מרמה של הK610, 6288, [לא 6085 וכאלה..]

iEyal

New member
"מכשיר שמתחילים מרמה של הK610, 6288"

אז למה לא את ה6288 או הK610 ?

Oo Jasmin oO

New member
כי...

כי את הסוני, אני לא יכולה לקנות, מסיבות כלשהן, ושמעתי שבנוקיה יש מצלמה לא משהו. אני חשבתי על מוטורולה K3, סוני K800, וסוניW660

iEyal

New member
אם מצלמה חשובה ->

K800 ללא ספק... 3 מגה-פיקסל איכותי. אבל יש כאלה שלא אוהבים את העיצוב שלו (בכלל המכסה של המצלמה שעושה לו גיבנת) אז מבחינת עיצוב יש את הK3 שהוא אחד היפים (והמצלמה שלו סבבה לגמרי, אם תרצי דוגמאות אני אעלה), ואת הW660 שהוא סטנדרטי - ואמור להיות איכותי במוזיקה אבל עדיין לא נתקלתי בביקורות על זה.

Oo Jasmin oO

New member
אני אשמח לתמונות מהK3.!

יש לי בעיה עם מוטורולה... כי כל פעם שאני לוקחת אני מתאכזבת. בנתיים אני יותר בכיוון של הK800. דיסרתי עם מישהי שיש לה, והיא אמרה שהגודל קצת יותר גגדול מZ370, אבל הוא עבה, והעובי לא מפריע לי. [מוזר לשמוע את זה ממישהי שהיה לה V3IXD]

iEyal

New member
אם ככה,

אז אל תלכי על מוטורולה, כי תתאכזבי שוב... למרות שזאת המערכת הפעלה החדשה והיא הרבה יותר מהירה ואיכותית מהקודמת, עדיין רוב הדברים לא השתנו בקיצוניות לעומת מכשירי מוטורולה קודמים.

Oo Jasmin oO

New member
אמ.

היה לי C650, וV3I, והמערכת הפעלה פשוטה מידיי בשבילי, לא מעניינת כ"כ. התמונה נראית טוב, אבל אתם חושבים שבסלקום הם נותנים להסתכל בטלפון? [אני פשוט לא זוכרת...]

iEyal

New member
לא מכיר את סלקום אבל באורנג'

אני יודע שאם יש נציג עם המכשיר שאת רוצה לקנות אז אפשר לשחק בו. הם לא יפתחו ערכה חדשה רק בשביל להדגים לך - ואין להם ערכות התנסות פתוחות... וזה נכון, המערכת די משעממת למשתמש הפשוט, כי בואי נגיד שאפילו בשביל להעלות ערכות נושא צריך איזה 200 תוכנות והתעסקות עם קבצי המערכת וקריאת מדריכים באינטרנט, ולמי שאין סבלנות, לא יתעסק עם זה ואז המכשיר ישעמם אותו...

נוקיה k800i הוא מכשיר יפהפייה ומעולה

הנגן שלו מצוין ובאיכות סבירה מאוד, המצלמה שלו נוחה לתפעול ובאיכות מעולה.

Oo Jasmin oO

New member
חחחח אוקיי.

קורה

למעלה