מבקש המלצה לשלושה רכבים בליסינג מימוני

Ben Gordon

New member
אנחנו חברה משפחתית קטנה, החלטנו לרכוש 3 רכבים שישמשו את עובדי החברה.
מתלבטים איזה רכבים לבחור בליסינג מימוני (כי את הכסף אנחנו מעדיפים להשקיע במקומות אחרים),
להלן הדרישות, אשמח לקבל המלצות לדגמי רכב שכדאי לשקול.
  • שלושה רכבים משפחתיים (ישמש את העובדים גם אחרי שעות העבודה)
  • שני רכבים יסעו כ 40K ק"מ בשנה, הרכב השלישי יסע כ 10K בשנה.
  • לרכבים שיסעו הרבה עדיף כנראה שיהיה היברידי.
  • מחפשים רכב עם החזר של כ 1,500 ש"ח בחודש לכל רכב (תקציב של כ 100K ש"ח ל 5 שנים לרכב)
אשמח לקרוא המלצות על דגמים רלוונטים שעונים על הקריטריונים הנ"ל.

boriska1

Member
אני מניח שעשיתם את כל הבדיקות והחישובים. אני גם מניח שבדקתם אלטרנטיבה לעומת הלוואה מהבנק. אז אם תוכל לשתף אותנו בשתי שאלות:
א. האם בליסינג מימוני אתם מקבלים את הרכבים באותו מחיר שהייתם מקבלים בקניה? יש מקום למיקוח?
ב. האם ליסינג מימוני לא פוגע באובליגו בבנק? כנראה שכן. התוכל להעריך באיזה מידה באחוזים? (אני מודע שזה לא 100%)
הרבית כיום נמוכה מאוד ואני מניח שהשיקול בהפרשי רבית זניח לחברה.
עבדך הנאמן, בדק הרבה מאוד פעמים, עבור לקוחותיו אלטרנטיבות שונות לרכישת רכב ו/או ליסינג למיניהם.

ועוד שאלה : האם רכב שנוסע כ10.000 ק"מ בשנה, לא כדאי לקנות משומש 3-4 שנים על הכביש ובכלל לא לרשום אותו בחברה? מבלי להכנס לפרטים,
בין כה אפקטיבית, הוצאות רכב זה לא יוכרו לצרכי מס. ברכבים אחרים יוכרו מאוד חלקית.

נערך לאחרונה ב:

Ben Gordon

New member
אני מניח שעשיתם את כל הבדיקות והחישובים. אני גם מניח שבדקתם אלטרנטיבה לעומת הלוואה מהבנק. אז אם תוכל לשתף אותנו בשתי שאלות:
א. האם בליסינג מימוני אתם מקבלים את הרכבים באותו מחיר שהייתם מקבלים בקניה? יש מקום למיקוח?
ב. האם ליסינג מימוני לא פוגע באובליגו בבנק? כנראה שכן. התוכל להעריך באיזה מידה באחוזים? (אני מודע שזה לא 100%)
הרבית כיום נמוכה מאוד ואני מניח שהשיקול בהפרשי רבית זניח לחברה.
עבדך הנאמן, בדק הרבה מאוד פעמים, עבור לקוחותיו אלטרנטיבות שונות לרכישת רכב ו/או ליסינג למיניהם.

ועוד שאלה : האם רכב שנוסע כ10.000 ק"מ בשנה, לא כדאי לקנות משומש 3-4 שנים על הכביש ובכלל לא לרשום אותו בחברה? מבלי להכנס לפרטים,
בין כה אפקטיבית, הוצאות רכב זה לא יוכרו לצרכי מס. ברכבים אחרים יוכרו מאוד חלקית.
שאלות טובות, אין לי מושג בנוגע לצד הפיננסי, ביקשו ממני רק לבדוק על המלצות לרכבים :)
מישהו יודע להמליץ?

למעלה