מבקש המלצה לאופנוע

kangal

New member
כלי מבי"ס לרכיבה=מחירון נ-מ-ו-ך יותר ולא גבוה

אגב, על איזה כלי ואיזו שנה מדובר ב 20K ש"ח? אם מדובר על DR-ים, אחי, ממש עושקים אותך. המחירון שלהם בשנים שציינת נמוך בהרבה... לגבי הציוד: קסדה - חדשה בלבד
שאר הציוד אפשר להשתמש במשומש, כמובן לראות שהוא במצב טוב או סביר. מראות ניתן לרכוש תחליפיות, יש באתר של מוטודיפו, לא עניין יקר. וינקרים תוכל למצוא אצל ג'יקסר, הוא יכול גם להתקין לך. במידה ואתה מעוניין לחסוך, יש את דוד איביי, שם רבעיית וינקרים יפים וקטנים תעלה כמחצית ממה שתמצא בארץ. גם על הכלי שלי לא היו וינקרים ומראות, אך קיבלתי אותם עם הכלי לאחר הרכישה. הם הורכבו לטובת הטסט וכאמור, נשארו שם כי גם כך אני כבר לא ממש רוכב עליו.

sepul

New member
הכלי הוא אכן DR 99 המחירון הוא סביבות 16-17

והבחור ניסה לשכנע אותי שבגלל שהכלי מבית ספר לנהיגה אז הכלי לא היה בשטח ולא טחנו (למרות שהוא עבר עוד 2 ידיים מאז....) עקרונית זה האופנוע שהכי פחות זמן ביזבזתי עליו כי למרות שהוא ניראה שמור משהו בבחור נראה לי לא בסדר... בקיצור ממנה שאני מבין הכל כדי לחפש אצל גיקסר (אם הבנתי נכון)? לגבי להביא את הכלי עליו אני לא יכול כי הכלי ימצא בדרום הרחוק ואני לא מעוניין לנסוע כזה מרחק בכלי שאני עוד לא מכיר מקרוב. כמה אמור לעלות התקנה של מראות ווינקרים? כמה עולים הוינקרים והמראות עצמם? ממש תודה על העזרה וסליחה על החפירה הארוכה!! בירה עלי! מיכאל

h a j b i

New member
גם בלי קורס

גם אופנוע 250 סמ"ק יכול להיות לא פחות מסוכן. הכל מתחיל ונגמר בראש. קורס רכיבה זה דבר בהחלט מומלץ אם כי אני מכיר רוכבים רבים שלמדו את החומר באופן פרטי וניסוי וטעיה והם רוכבים לא פחות טובים מבוגרי קורסים. אגב, היום בדיעבד אני יכול להגיד שבלי להכיר את החומר לפחות באופן תיאורטי לא כדאי בכלל לצאת לכביש. אני זוכר את ה"כמעט" הראשון שלי. רוכב על קטנוע FOX מצ'וקמק של דומינוס פיצה לפני משהו כמו 10 שנים, רכב לפניי דופק ברקס. אני כמו תלמיד טוב, בולם רק עם האחורי ("כי עם הקדמי אפשר להתהפך קדימה), האחורי בקושי מפקד (רמת תחזוקה של קטנועי שליחויות). העצירה מסתיימת כאשר אני פשוט נוגע ב - 0 קמ"ש ברכב לפניי. אחרי זה אני מספר על זה בעבודה ומתחילים להסביר לי איך באמת בולמים...

h a j b i

New member
בעניין אופציה 3

מאחר ואתה סטודנט וחדש בתחום, במקומך לא הייתי הולך על יוסאנג, לא כל עוד לא הוסדר עניין היבואן. אני לא חושב שצריך לעלות קודם על דו"ש אבל בהתחשב במגבלות הרישיון והתקציב ממילא אין לך הרבה אופציות. אני מכיר כמה שהיו ממליצים לך על CB250, תבדוק את האופציה הזאת גם.

תומר75

New member
אופנועי אשדוד מייבא חלפים ליוסאנג

אז אם הוא לא בונה על טרייד-אין בעתיד, אני לא רואה שום בעייה עם עניין היבואן.

למעלה