מבקש את עזרתכם בפעם השלישית...תודה.

rome11

New member
מבקש את עזרתכם בפעם השלישית...תודה.

נושא : זקוק לעזרה דחופה,ההסכם ביני לבין מעבידי הופר, תאריך : 10/01/04 19:20 מחבר/ת : rome11 הנני עובד בחברה מזה כ-5 שנים.התקבלתי לעבוד כסוכן מכירות. משכורת בסיס+עמלות מדורגות בהתאם למכירות.(סכום העמלות ישולם בהתאם לגובה המכירות בצורה מדורגת 3% למכירות של עד סכום וסויים,והעמלות הולכות וגדלות בהתאם לעליית המכירות). לאחר שנתיים התמנתי לתפקיד של מנהל המכירות של החברה. התווסף סכום של כ-2000 ש'ח לבסיס. והעמלות שולמו בגובה של כ-5 אחוז על כל המכירות שלי(ללא דירוג), ו-2 אחוז על מכירות הסוכנים. דמי העמלה שולמו לי באופן לא מסודר לאורך שנתיים. לפני כשנה התמנה מנכ'ל חדש(אחד השותפים בחברה) ולאחר לחץ מצידי שילם לי את יתרת העמלות לפי ההסכם האחרון עם המנכ'ל הקודם.(אין לי הסכם כתוב לשינויים,הכל סוכם בע"פ). לפני כחודש במשכורת האחרונה קיצץ לי מסכום העמלות כ-2800 ש'ח בטענה שההסכם עם המנכ'ל הקודם שסוכם בע"פ אינו חל עליו... שוחחתי איתו והתרעתי בפניו כי עליו לשלם את המגיע לי והבעתי את כעסי אך הוא בשלו....אמר שהוא צריך לבדוק...וכל הסכומים ששולמו לי היו מופרזים ואינם בהתאם לחוזה החתום הישן...ויהיו לזה משמעויות בתשלומים העתידיים........בדו'ח העמלות שהגשתי החודש ציינתי בכתב כי עליו לשלם את החוב מהחודש שעבר, כמו-כן נדהמתי לגלות כי קיצץ שוב מסכום העמלות ב-2800 ש'ח נוספים. בסוף היום לא היה עם מי לדבר. פרשתי לביתי אך.......... אני עומד להתפוצץ! מבקש את עזרתכם על מנת שאצא מהמבוי הסתום אליו נקלעתי. תודה ענקית למי שמבין עניין ויכול להשיב! תודה!

למעלה