מבקשת עיצה - גמילה מחיתולים בלילה

mamatobe2

New member
מבקשת עיצה - גמילה מחיתולים בלילה

בוקר טוב.. אני מבקרת מהפורום השכן.. הבן שלי בן 2.8 החליט בשבוע שעבר שאיננו רוצה חיתול בלילה יותר. הבעיה היא שהוא שותה 2-3 כוסות מים בלילה ולא הולך לשרותים לבד כך שאנו מוצאים את עצמנו רצים לקחת אותו לשרותים 4-5 פעמים כל לילה - הוא מודיע כשהוא צריך פיפי... ובין לבן גם שותה הרבה. אני לא מצליחה לגרום לו לשתות פחות. במיטה יש לו מחסום כדי שלא יפול בלילה והא לא יוצא מהמיטה לבד. הוא גמול מחיתולים ביום בערך חודשיים ועדין מבקש ליווי לשרותים במשך היום (תשומי...)אני גמורה מעייפות (וגם בהריון..). יש לכן אולי פתרונות? תודה

AY1

New member
הוא מתעורר בלילה ומבקש לעשות פיפי

או שאתם מעירים אותו
אם אתם כבר קמים לתת לו לשתות אז באותה הזדמנות שיעשה גם פיפי בכל מקרה אני לא הגבלתי שתייה לפני השינה (עושה פיפי שניה לפני השינה)

mamatobe2

New member
הוא מתעורר לבד ומבקש לעשות

הוא שותה תוך כדי שינה מכוס שתמיד לידו ובמידה וריקה או לא נמצאת לידו מתעורר ומבקש עוד מים..

AY1

New member
תנסי לדבר אתו ולהסביר שבלילה

לא שותים ושיש כוס עם מיים ליתר בטחון אבל לא ממלאים אותה שוב כשנגמר עוד דבר תנסי להעיר אותו לפיפי שניה לפני שאת או בעלך הולכים לישון אולי זה יספיק עד הבוקר

kalah

New member
שאלה בעניין הזה-

האם זה תקין שילד ישתה 2-3 כוסות במהלך הלילה? חברה שלי עשתה לבן שלה בגיל 3 בדיקת ספיגת מים ויצא שהיה לו איזה חוסר כלשהו ולכן הוא שתה המון בלילות וכנ"ל פיפי. אני חליליה לא מתכוונת להלחיץ פשוט נזכרתי בזה פתאום. אני אמנם שמתי בקבוק מים ליד המיטות אבל הגבלתי לפני השינה.אם מבקשים לשתות אני נותנת כמה לגימות כי הרי אם הם צמאים עוד הם מבקשים.המים ליד המיטה זה יותר נוח לנו במקום לרוץ למלא בלילה.

למעלה