מבקשת עזרה

אiרין

New member
מבקשת עזרה

עברנו כבר את כל הבדיקות האפשריות לבירור העיכוב ההתפתחותי אצל הילד. בשבוע שעבר, ביקרנו במכון גנטי ונאמר לנו ,שאין שום סיבה להעביר את הילד בדיקות מיותרות ומעבר לכך, נמצא שהוא מתקדם יפה בכל המישורים. אין ספק שזה מעודד. אך יחד עם זאת העיכוב קיים ואין אף גורם , שיכול להצביע על גורם העיכוב. במסע הארוך הזה שלנו, נתבקשנו להוריד אותו ממוצרי החלב. ייעצו לנו להכניס אותו לחוגי שחיה. לקחתו לחוגי ג'ימבורי. במקום להצמיד לו מלוות וסייעות. עזבתי את עבודתי, חקרתי את הנושא ואני היא זו שיושבת עם הילד שעות על גבי שעות. מחירי העתק, שלוקחות הסייעות, לא היו בכיסי ואני היא זו שעובדת איתו. מחלקת את זמני בין ילדיי. לא קל. בשנה הבאה הוא הולך לראשונה לחינוך מיוחד ואני אוכל לחזור לעצמי. לחזור לעצמי למענו ולמען הבית ולמען עצמי. אני יכולה רק לומר שאני מאושרת ביותר, כאשר אנו הגענו לוועדות הכניסה למסגרת החדשה ומילות השבח על התפתחותו, רק עודדו ושימחו אותי מאד. כששאלו אותי, עם אילו מטפלות עבדתי עם הילד, עניתי בשקט, שאני. לבד. הכל שווה. כל זמן ההשעה והשעות המפרכות, הותירו בילד את הרווחים. הוא פורש כנפיים לדרך חדשה, לא מוכרת לנו, אבל עם צוות בעלות לב זהב ואני שקטה ומאושרת. היו המון לבטים, אבל אני רגועה שזוהי הדרך הנכונה עבורו. רציתי לברר בבקשה..... 1- אני מחפשת מקום שבו יש ג'ימבורי לילדים עם בעיות כשלו , באיזור השרון . ( רעננה, הוד השרון, כפר סבא ) 2- הייתי מעונינת למצוא אדם המתמצא בתזונה מאורגנת יומיומית לילד עם בעיות כשלו. הוא סובל המון מנוזלים באוזניים. תודה ,לילה טוב ושבוע מקסים. חושפה נפלאה לכולנו.

ביקום יעשה לך סדר בתזונה שלו

היי אורין, אני שמחה לקרוא על ההתקדמות היפה של ילדך. כל הכבוד לך!!! לגבי הג'ימבורי בטוח תקבלי תשובה. לגבי תזונה, אני ממליצה על ביקום שייתן לך קצת תשובות על הרגישויות למזון והעודפים/חוסרים שלו. נתתי הודעה מפורטת בפורום הביו רפואי. אנחנו נבדוק רגישויות גם בבדיקה מעבדתית של נוגדנים, אבל הביקום נתן לנו הרבה מידע ממה להתחיל. אצלנו- להוריד חלבי היה מאד משמעותי לשניהם... בהצלחה במסגרת החדשה

למעלה