מבקשת עזרה עבור אם חד הורית

מבקשת עזרה עבור אם חד הורית

שלום לכולם ביום ראשון א (שמה במערכת) אם חולת סרטן חד הורית ובנה ח נכנסים סוף סוף לדירה של שני חדרים(אחרי שגרו שנים עם הסבתא ) ח. הוא ילד חולה לב מהעמותה שלנו הם נכנסים לבית ריק ארבע קירות בבת-ים חוץ מטלויזיה ומכונת כביסה אין להם כלום אנא עזרו להם הם זקוקים לסלון מיטת נוער יחיד שולחן למחשב תנור מקרר ספה לסלון שם האם תישן כלי בית וילונות וכל מה שתתנו יתקבל בברכה תודה מקרב לב אתי

blue skies

New member
היי אתי - פרסמתי בעבר

שיש שידה במושב בצרון שמחכה לעבור לבית חם, דיברתי עם מישהי פה במסרים אבל אין לה שינוע וגם לי אין איך לדאוג לשינוע מדובר בשידה במצב טוב גודל 1.2 הבנתי שנתן להכניס לרכב פרטי אבל כזה שהבגז שלו הוא לא חיצוני אלא מאחורי הספסל האחורי צרי איתי קשר אם את רוצה

תמרי10

New member
הי אתי ברוכה השבה... יש סלון 2+3

בפתח תקווה מחכה למסירה ואני לא הצלחתי לארגן את השינוע עבור המשפחה אם לך יש דרך לקחת תפני במסר ל"חנה גורן", אם לא הסתדרת יש לי את הטלפון איפשהו תמרי

תמרי10

New member
טעיתי בשם התורמת אך מצאתי קישור

הפרטים של התורמת כולל הטלפון, בקישור הבא סליחה

הסלון שלה נתרם לאם חד הורית בטיפולי

כבר סוכם עים חיה שמחר אאסוף אותו ככה שזה לא רלונטי. הגעתי אליה דרך פורום אחר ב-YNET לא ידעתי שפרסמה אצלנו לכן לא סגרתי את ההודעה שלה פה.

../images/Emo24.gifתודה לכולכן

תודה וברוכות הנמצאות אני עדיין ממשיכה לחפש עבורה עצוב לי שיהיו בחג ומסביב ארבע קירות מחפשת מזנון תמונות סה"כ יש חדר שינה אחד וסלון תודה אתי

blue skies

New member
השידה עדין אצלנו רוצה?

כמו כן צרי איתי קשר יש לי עוד כמה דברים בשבילך יש לך את הפלאפון חלי?

תמרי10

New member
סלון יש אצל פייה אבודה 1 בחולון

תבדקי שינוע זה יחסית פשוט... הצעתי לה לפנות אליך במסר אתיקה.

אתי מה מידות החלון בחדר?

יש לי וילון מקסים לילד לחדר במצב חדש ואוסיף גם תמונות אולי תשלחי לי מסר עם מידות .

למעלה