מבקשת עזרה דחופה

מצב
הנושא נעול.

POP3POP3

New member
מבקשת עזרה דחופה

מבקשת עזרה דחופה
רציתי לשאול באיזה קורסים בדרך כלל לומדים את שני הדברים האלה: 1.חוק הנכים (תגמולים ושיקום) 2.חוק הביטוח הלאומי (נוסח משולב) באיזה קורסים לומדים את שני החוקים האלה עם כל הפסיקה שקשורה אליהם ? זה מאוד דחוף לי ואני אשמח אם מישהו יוכל לברר מפני שניסתי לברר בטלפונים המון זמן אבל לצערי לא זמינים בטלפונים .

אני לא יודעת - מצטערת

מבקשת עזרה דחופה
רציתי לשאול באיזה קורסים בדרך כלל לומדים את שני הדברים האלה: 1.חוק הנכים (תגמולים ושיקום) 2.חוק הביטוח הלאומי (נוסח משולב) באיזה קורסים לומדים את שני החוקים האלה עם כל הפסיקה שקשורה אליהם ? זה מאוד דחוף לי ואני אשמח אם מישהו יוכל לברר מפני שניסתי לברר בטלפונים המון זמן אבל לצערי לא זמינים בטלפונים .
אני לא יודעת - מצטערת
בטוח שלא לומדים אותם בחוג למשפטים באוניברסיטה.... למל"ל יש חוברות עם הסברים על החוקים והזכויות - אם זה יעזור לך במשהו, פני אליהם. בהצלחה בחיפוש.

yoelnd

New member
תבררי....

מבקשת עזרה דחופה
תבררי....
היי נסי לברר ביחידה ללימודי עבודה סוציאלית, ביחידה למשאבי אנוש אלו מקומות החייבים ללמוד את הפרקים הנידונים. בבריאות טובה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה