מבקשת עזרה ב...

אתי.ו

New member
מבקשת עזרה ב...

לכתוב דרשה לבת מצווה. האם יש לכן את הקובץ של דרשת בת המצווה שלכן במחשב - ואם אתן מוכנות לחלוקת אותה איתי - אשמח לקבל אותה. או שיש לכן כישרון כתיבה מעולה - קדימה ! אני זקוקה לכך דחוףףףףףףף

EVE Lights

New member
../images/Emo32.gif

נאלצתי להשאר היום לפסיכולוגיההה!
פלללאאכססס קיבלתי 100 במטלה בתנ"ך של היום מתוקשב
קיבלתי 78 במבחן באקסס
ציפיתי להרבה יותר! קיצר אני עושה חוזר שבוע הבא... ועוד שעתיים ו-50 דקות אני מקבלת את מבחני טראומה
אמאאאאאא...

חואניט!!../images/Emo9.gif

ח"ח על ה100!!!
בקשר למבחן באקסס, אני בטוחה שבמועד ב´ תצליחי.זה חפיף.. ו..נייי.. אני אחזיק שוב אצבעות בשביל המבחני טראומה שלך!
מה שיהיה- יהיה טוף בסוף!!
מתה עליך!

dominogrose

New member
מה רע ב 78 ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

זה כמעט 80
וזה מאוד קרוב ל 90
כך שאת יכולה להגיד שזה 100
חחחחחחחחחחחחחחחחח...
סתתתםםםםםםםםם.... אבל אני עדיין לא מבינה מ רע ב 78

הדסייית

New member
חחחחחחח../images/Emo6.gif

אהבתי.. זה כמו שהיום קיבלתי 67 במבחן בתנ"ך (יהההההה
זה טוב...השתפרתי מנכשל ל67) אז זה קרוב ל70 ואם 70 מתקרב ל80 שמתקרב ל90 ו90 זה כמו 100 אז קיבלתי 100! יהההההההה!

dominogrose

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif יפה../images/Emo70.gif תסבירי את זה למורה..

חחחחחחחחחחחחחחחחחח....

°נועית°

New member
יאאאאאלדה! ../images/Emo9.gif

כל הכבוד על ה-100!
חפיף על 78,זה לא ציון רע,זה 80..חוצמזה יש מועד ב´.
"תהני" היום עם עדי... (
) סורי,אבל אניוואי,תהני!
וגם אם תקבלי ציון לא משהו במבחני טראומה,עדיין נאהב אותך,נכון בנות? *מחכה לכן* *הי?!* *מישהי שם?!* *נוווווו* סתם
לאף יו!

charmingirl

New member
סחטיין על הציון בתנ"ך.

ו..78 זה לא רע! זה נחמד.. זה כמעט 80! 80 זה בכלל לא רע! אם יש לך מצב לעשות מועד ב´, אז סבבה

EVE Lights

New member
איי נואוו...

זה סתם מבאס, כי זה המקצוע הכי קל בארץ, ואם יש לי אפשרות לשפר ל-90, אז למה לא?
חוצמזה שהלך לי פצצות במבחן, וציפיתי להרבה יותר... אבל חפיפיישן! העיקר שיש 91 במבחן טראומהההההההה!!
האאאאאאאהאאאאאאא!!!

YouR LucK

New member
אורנית!!!!../images/Emo110.gif

סחתיין על ה-100
הלוואי ולי היה 100... 78 זה לא ציון רע ואם מעגלים אותו מגיעים ל-80 שזה ציון מעולה! ובהצלחה במבחן טראומה את תצליחי בו יותר נכון תקבלי ציון טוב!
נכון שאת מרשה לי? טוב: 89 בגיאומטריה!!!!! יאייי!!!!!

../images/Emo32.gif ../images/Emo6.gif

התקשרתי לערוץ הילדים לענות על חידה של שיר או משהו.. הם תמיד שמים שירים של אביב גפן!! חח שאני לא אדע איזה שיר זה..
? אז התקשרתי והם ענו לי ואמרתי את התשובה הנכונה אז האישה שם אומרת לי את תהיי בבית בשעה הקרובה? ואני כזה אהה לא תודה אני לא רוצה לעלות לשידור. והיא אמרה למה?? כי אני צרודה ולא רוצה וזייהו. אז היא כזה נו באמת זה רק שניה ומנסה לשכנע אותי ואני כזה טוב אני לא רוצה לעלות לשידור! אז היא כזה אם את לא עולה לשידור את לא זוכה בפרס ואני כזה מה אכפת לי והיא טוב אז לא צריך טובות ביי ביי! חחח איך צחקתי..
אבל באסה כי זוכים בדיסק חינם מטאוור רקורדס.. בלע חח.

°נועית°

New member
../images/Emo6.gifשרגעעעעעעעעע!!

למה לא ענייייייית?? בלעעעעע,יכולת לזכות ב|דיסק|!! פחחחחחחח,מותק!

למעלה