מבקשת עזרה בשחזור צ'אט בווטסאפ

משתפרת1

Well-known member
היום גיליתי שאחד הצ'אטים החשובים לי ובו שיחות מאד משמעותיות נמחק לגמרי מהווטסאפ.
כשאני בודקת בהגדרות של הצ'אטים יש לי גיבוי, והאחרון נעשה לפני יומיים. כשבדקתי באינטרנט הומלץ לי למחוק את הווטסאפ לגמרי ולהתקין אותו מחדש, והוא אמור לשחזר לי. אינני רוצה לעשות זאת כי אני חוששת לאבד צ'אטים אחרים. האם מישהו יודע כיצד לשלוף מהגיבוי את הצ'אט האבוד?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היום גיליתי שאחד הצ'אטים החשובים לי ובו שיחות מאד משמעותיות נמחק לגמרי מהווטסאפ.
כשאני בודקת בהגדרות של הצ'אטים יש לי גיבוי, והאחרון נעשה לפני יומיים. כשבדקתי באינטרנט הומלץ לי למחוק את הווטסאפ לגמרי ולהתקין אותו מחדש, והוא אמור לשחזר לי. אינני רוצה לעשות זאת כי אני חוששת לאבד צ'אטים אחרים. האם מישהו יודע כיצד לשלוף מהגיבוי את הצ'אט האבוד?
לדעתי האפשרות היחידה שיש לך כרגע זה לעשות "יצוא צ'אט" את יודעת שלוש נקודות/עוד/יצוא צ'אט ואז תיצאי אותו לוואטסאפ של אישך
או טלפון שלישי עם וואטסאפ ואז תמחקי את הווטסאפ, תתקיני מחדש ותעשי שיחזור לגיבוי.

שמלת תחרה1

Well-known member
לדעתי האפשרות היחידה שיש לך כרגע זה לעשות "יצוא צ'אט" את יודעת שלוש נקודות/עוד/יצוא צ'אט ואז תיצאי אותו לוואטסאפ של אישך
או טלפון שלישי עם וואטסאפ ואז תמחקי את הווטסאפ, תתקיני מחדש ותעשי שיחזור לגיבוי.
יש אפלקציה, נסי להתקין Screenshot_20220630-074533_Google Play Store.jpg

משתפרת1

Well-known member
יש אפלקציה, נסי להתקין צפה בקובץ המצורף 51560
תודה.
בדקתי מספר אפליקציות מהחנות. הן תשחזרנה מה שאמחק בהמשך, הן לא משחזרות מה שנמחק שלשום מהמכשיר.
אין לי דרך להכנס לגיבוי (שמופעל אצלי) ולקרוא להודעות הללו. מסתבר שהדרך היחידה היא למחוק את הווטסאפ ולהתקין מחדש. אני חוששת לעשות זאת לפני שאדע בוודאות שהגיבוי מחזיר את הווטסאפ בדיוק למצב בו היה. טוב, אדע יותר כשאיאלץ להחליף מכשיר.

משתפרת1

Well-known member
צודק.
בלתי אפשרי. האיש שלי (סרבן טלפונים חכמים) מחזיק בטלפון פרימיטיבי עם כמעט כלום זיכרון.

Harrington

Well-known member
מנהל
מניח שחיפשת לבד את התשובה, אבל שימי לב שיש תשובה רשמית של החברה על שאלה זו:
כיצד לשחזר את היסטוריית הצ‘אט | מרכז העזרה של ‏‎WhatsApp‎‏
בהצלחה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

משתפרת1

Well-known member
ואקשה הרינטון.
עכשיו תבקש יפה סליחה.
רגע, רגע.
אז נכנסתי למרכז התמיכה דרך האפליקציה עצמה (בהגדרות, עזרה). מהתשובות שם הבנתי שהדרך היחידה שלי היא אכן להסיר את האפליקציה ולהתקין מחדש. גם בגיבוי שבגוגל דרייב מבטיחים לחדש לי את המידע כולו אחרי התקנה מחודשת של הווטסאפ. בשני המקומות מזהירים אותי משלב קריטי בו אני עלולה לאבד את כל המידע שבווטסאפ.
אבל סבא, נתת לי רעיון. אנסה לשוחח עם איש הקשר שכל התוכן של דבריו הלך לי לאיבוד ולבקש ממנו לייצא אלי את הצ'אט בין שנינו.
|גביע||גביע||גביע|

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
רגע, רגע.
אז נכנסתי למרכז התמיכה דרך האפליקציה עצמה (בהגדרות, עזרה). מהתשובות שם הבנתי שהדרך היחידה שלי היא אכן להסיר את האפליקציה ולהתקין מחדש. גם בגיבוי שבגוגל דרייב מבטיחים לחדש לי את המידע כולו אחרי התקנה מחודשת של הווטסאפ. בשני המקומות מזהירים אותי משלב קריטי בו אני עלולה לאבד את כל המידע שבווטסאפ.
אבל סבא, נתת לי רעיון. אנסה לשוחח עם איש הקשר שכל התוכן של דבריו הלך לי לאיבוד ולבקש ממנו לייצא אלי את הצ'אט בין שנינו.
|גביע||גביע||גביע|
הוא יוכל לעשות זאת בתנאי שהוא לא מחק את הצ'ט...
בעבר יצוא צ'ט לא שמר על הפורמט. כך שאפשר היה לפתוח רק כ html. זה נראה אחרת אבל שומר על התוכן. הוא גם יכול לסמן את כל ההודעות ולהעביר אותן אלייך, כך זה יהיה קריא בוואטסאפ

בהתקנה מחדש והעלאת הגיבוי תאבדי את התוספת לצ'טים מהיומיים האחרונים, האם את בטוחה שהגיבוי נעשה לפני שנמחק הצ'ט? תחפשי, היו פעם אפליקציות שעדו מיזוג בין גיבויים, מיזוג כזה יכיל את כל המידע.

כוכבית מצויה

Well-known member
בתיאוריה- כן. באופן מעשי ממש לא, מדובר בהמון שיחות מאד מעמיקות ומפורטות.
אולי זה יעזור.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
רגע, רגע.
|גביע||גביע||גביע|
בכייף משתפרת.
את יודעת שאני כאן לשירותך תמיד. |4U|

למעלה