מבקשת ממומחים בלבד עזרה מהירה.

מבקשת ממומחים בלבד עזרה מהירה.

אמי הלכה לבית חולים ועשו לה בדיקות אך גילו שיש לה דלקת חריפה בדרכי השתן. והיא נאנקת מכאבים לפעמים בגב והסוכר שלה בכלל לא מאוזן הוא כל הזמן יורד, אתן למשל דוגמא היום הכנתי לה סטייק והיום בערב היא אכלה דייסת סולת, פסטרמה והסוכר שלה עדיין נמוך בינתיים נתתי לה לשתות חליטת פטרוזליה וזה לא עזר. עלי לציין שהיא סובלת מבעיות כליות, מחלות לב, וסוכרת סמוייה מה יכול לעזור לה באופן מיידי? אשמח לתשובה מהירה. בבקשה תעזרו לי!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מודה לך שעזרת לי אך יש לי שאלה

מה זה מיץ חמוציות? איך מכינים את זה ואם לא אז איפה קונים את זה בסופר או חנות טבע? תודה לך.

0 אור 0

New member
שלגיה בסגול שימי לב!!!!

מיץ חמוציות הוא מיץ שמכיל סוכר - לכן אסור לאמך לשתות אותו ללא אישור של הרופא המטפל - לחולי סכרת לא מאוזנים הוא עלול להזיק!!! כתחליף למניעה של התפתחות דלקת בדרכי השתן ולהקלה במצב של דלקת קיימת ניתן להיעזר בכמוסות חמוציות שניתן להשיג בכל בית טבע או בית מרקחת, אבל!!!! - במצב של דלקת חריפה כפי שאת מתארת, אם הרופאים רשמו אנטיביוטיקה אין להפסיק את הטיפול האטיביוטי מאחר שדלקת שהוזנחה יכולה לעלות לכליות ולגרום שם נזק בלתי הפיך - זה יהיה חסר אחריות ומסוכן לאמך שהיא חולת כליות - אנא היוועצי ברופא לפני כל החלטה שתסכן את אמך. עוד משהו שיכול להקל זה אבקה שהופכת את השתן לבסיסי (נדמה לי שהשם הוא אוריקל) או תמצית מפרחי צבר - זה לא מרפא, אלא רק מקל על הצריבה והכאבים. וכמובן חשוב מאד שתשתה הרבה מים. אני מאד ממליצה לא לתת לה חליטת פטרוזיליה, מאחר שהפטרוזיליה משתנת, כמי שסובלת מדלקת בדרכי השתן היא ממילא חשה דחיפות וצורך למתן שתן, ולכן הפטרוזיליה מגבירה את הסבל שלה עוד יותר. לגבי התאמת התזונה: אינני מומחית לתזונה, אך עם כל המחלות שאמך סובלת מהן, אינני בטוחה שתזונה של סטייק, פסטרמה ודיסת סולת הינה התזונה המתאימה - חשוב מאד שתקבלי יעוץ ממומחה לתזונה אשר מכיר את הבעיות היחודיות מהן סובלת אמך ויודע להתאים לה תזונה מתאימה.

opalit

New member
שערות של תירס במים

להרתיח מים עם שערות של תירס (כמה שיותר טרי) ולשתות את המים. לא מומחית אבל עובד יופי.

אני מאוד מאוד

מודה לכם היא מרגישה הרבה יותר טוב. כנראה שהיא באותו יום היה את "הקריצה" של המחלה ולמחרת היא קצת יתור טוב ובימים האחרונים היא לגמרי בסדר. המון תודה לכם על עצותיכם שנתתם לי.

למעלה