מבקשת לקבל רעיונות

nikeless

New member
מבקשת לקבל רעיונות

אהלן, אנחנו זוג לא צעיר (לקראת 40 ,) הוא גרוש + ,אני רווקה. נוסעים שבוע הבא להתמסד בקפריסין, אבל די מתחילים לחשוב איך חוגגים למשפחה...המחשבה שלנו כרגע היא על משהו די קטן עד 100 איש ,שישי צהריים, בלי מסיבת ריקודים,אבל כמובן מוזיקה ברקע , אנחנו מחפשים : א- המלצה למקום לא יקר בשרון,שרון צפוני.. ב- רעיונות לתוכן, -התחושה שלי היא שאם אין חופה ואין ריקודים..משהו חסר,ואני לא מצליחה לעלות רעיונות... אני אשמח לקבל המלצות\רעיונות. הרבה תודה.

נאגטס

New member
חופה אלטרנטיבית

חברים שלי שהיו במצב די דומה לשלכם, בחרו להתחתן בשישי בצהריים וערכו חופה אלטרנטיבית. בפועל כינסו את כולם אחרי האוכל מסביב ל"חופה"(בד צבעוני עם 4 מקלות אותם החזיקו חברים קרובים ובני משפחה). הקהל למעשה הקיף אותם מכל הכיוונים, ועמד ממש קרוב כך שהמעמד היה פחות רישמי מחופה רגילה. אגב, הם וויתרו על "שיר כניסה" ו"יציאה", אלא פשוט ביקשו מכולם להגיע. במקום רב אחד מבני המשפחה וחבר משותף נוסף נשאו דברי ברכה קצרים אך מרגשים עם מוזיקת רקע נעימה. היה מאוד מאוד מרגש, במיוחד כי גם הם עשו אירוע קטן ואינטימי והגיעו אנשים שמאוד אוהבים את שניהם. אחרי זה, כשקצת החשיך, האח של הכלה הקרין שיקופיות עם תמונות (ילדות ועד היום) תוך שהוא מלווה בכל מיני אנקדוטות מצחיקות - אבל זה לא חובה.. מקווה שעזרתי.

ronit ronit 1

New member
אנחנו

ביום שבת שלפני החתונה ה"רשמית" אנחנו עורכים טכס שמשותף לשתי המשפחות שלנו. דבר ראשון ביקשנו מאחותי ומאחותו להיות אחראיות על יצירת הטכס כדי שיערבו כמה שיותר אנשים ככה שאני לא כל כך יודעת מה הם מתכננים אני יודעת מה החלק שלנו. כל אחד מברך את השני, אני כתבתי מראש נראה לי שהוא יגיד מה שיצא לו. וניסחנו "כתובה"-הצהרה שלנו לעולם ולמשפחה לגבי העתיד. ולשעשוע אנחנו עורכים חידון לכל משפחה. אח"כ נשתה ביחד, אולי תהיה מדורה,(כי החתונה בל"ג בעומר ולילדים לא תהיה מדורה), ונבלה. יש עוד 3 שבועות אז רשמים בהמשך. ולגבי מקום בשרון הצפוני-אין לי מושג יכולה לעזור יותר צפונה

זוג חברים

שלי התחתן ברבנות וכמה ימים אחרי ערך מסיבה כמו חתונה לכל דבר. הם ערכו חופה, אך את החופה ניהל דוד של אחד מהם, כל אחד מהם אמר משהו ואת שבע הברכות ברכו חברים ונציגים שונים כמו אחים, חניכים, משפחה וכו.. היה מרגש עד דמעות.

f a i r y1

New member
אנחנו עושים טקס יהודי חילוני

מצאנו עורכת טקסים מקסימה, שיחד איתה אנחנו לומדים את המנהגים ובונים טקס על פי אמונתנו. אני מבינה על מה את מדברת - ארוע בלי טקס ובלי ריקודים באמת נשמע חסר משהו... באופן כללי הייתי מציעה לך ללכת לכיוון של בניית טקס שתתחברו אליו, משהו שבא מכם. (לגבי מקום לא יכולה לעזור - אני מצפון צפון צפון צפון הארץ...) מזל טוב ובהצלחה!

nikeless

New member
תודה ,תודה על הרעיונות

מצאתי פה רעיון אחד לפחות שאהבתי....שאולי נאמץ.. הרבה תודה , ואם יש עצות\טיפים נשמח לשמוע...

40 זה לא צעיר?, חומד תתעוררי

40 זה עוד צעירים, והכל זה בראש.... בכל מקרה שיהיה במזל טוב ובהצלחה בהכנות.

hagit75

New member
שדות ים

תבדקי איתם לגבי גן גילי לא כ"כ זול אבל מקסים

למעלה