מבקשת להעלות בעיה קשה בפורום

מבקשת להעלות בעיה קשה בפורום

שלדעתי צריך לתת עליה דגש למרות שכבר דיברנו עליה ודשנו אז שוב תזכורת
משום מה ישנה הרגשה כי רק מי שמוכרת בפורום ויש לה חברות נענית בדחיפות לשאלות שהיא שואלת או מקבלת פידבק והערות לעוגות שהיא עושה. לי אישית אין טענות כי בד"כ אני נענית גם אם באיחור אך יש כאן בנות שמבקשות עזרה או הערות ליצירתן ומבקשות פעם ופעמים ולפעמים מקפיצות ורק אחר כך יש אחת או שתיים שנענות לתחנונים ועונות ממש פוגע לדעתי. וזה לא שאין כאן פתאום אף אחת בפורום כי עובדה שבאותו הזמן הבנות עונות לותיקות ולחברות כך שיש מי שנמצא בפורום. אז בבקשה באו ננסה לעזור לכל מי שמבקש ולא רק למי שאנו מכירים ונמשיך להיות פורום מקסים חנוכה שמח

אור את צודקת, אך לפעמים שאלות

שנשאלות שוב שוב מקשות על קבלת תשובה, זו אחת הסיבות שטל פתחה את הפורום למתחילים. ממליצה לכל החדשים להכנס קודם כל למאמרים ולהסברים ואז לחזור עם שאלות שאין עליהן מענה. מבטיחה לנסות לשים יותר לב לבעיה
.

אבל אין יחס בפורום של המתחילים

אין תשובות במתחילים.... תאמת שזה נראה כאילו אין התייחסות למתחילים ואפילו היה די מיותר לפתוח עוד פורום.אולי היה עדיף לרכז קובץ מאמרים נכבד ביותר שכל מתחילה לא תצטרך לשאול שאלות כי העניין יהיה יחסית ברור. רוב ההודעות הן כאן ורוב האנשים שמבינים הן כאן. ואם תשימי לב כתבתי גם את ההודעה שלי במתחילים (אפילו דקה לפני שכתבתי כאן).

Hun1

New member
צודקת../images/Emo45.gif

לכן אני מעדיפה לשאול במסר אישי את מי שאני חושבת שתתן לי תשובה מקצועית ואכן קיבלתי תשובות כך ותודה. עוד דבר - אין את כל התשובות במאמרים. אני לא אומרת שהם אינם טובים מספיק אך לפעמים רוצים עוד דעה.

בניגוד לגילגולית ....את צודקת 100 %

אני גולש ורואה שאחת ש "מקובלת" מעלה שאלה רגילה של עזרה ברעיון והמון עונות לה המון המון וזה נהדר אבל אחרת ששואלת שאלה דומה ואפילו יום ליפני יהיו לה אולי 2 תשובות אם זה היה חד פעמי ניחה.........אבל זה חוזר על עצמו כל פעם נסו לעבור אחורה מס ימים .......

לא מדובר בשאלות של מתחילים אלא

בשאלות בכלל ובתמונות של יצירות המבקשות הארות והערות ובכלל משוועות לפידבקים ולכן לא מדובר בפורום מתחילים או מתקדמים מדובר בתופעה של המקובלות והפחות מקובלות החברות ואלה שלא שייכות "לקליקה" וחבל שכך

t a l talim

New member
אני משתדלת, למרות שסביר שלא תמיד

מצליחה- להגיב כמעט לכל הודעה המועלת בפורום. לגבי האחרים, תודו שיש בזה משהו טבעי... הגולשים הקבועים מכירים וירטואלית היטב אחד את השני ולפעמים הרבה יותר מכך, ורק טבעי שעוזרים ומשתדלים יותר למען חברים. ולכן לטעמי יש פשוט צורך לבקש, להפנות את תשומת לב המשתתפים לעובדה ולבקש להשתדל לענות יותר גם לניקים חדשים. אני מבטיחה להשתדל אפילו יותר. אשמח אם כולם יעשו כך... ותודה שהסבת את תשומת ליבנו!

avidandan

New member
אני לא חושבת שיש כאן קליקה

אני מלווה את הפורום מימיו הראשונים בעיקר כקוראת מהצד ותמיד כשהיו לי שאלות נעניתי ברצון רב. מאוד טיבעי לדעתי שכשגולשת פעילה שעונה הרבה לאחרים- שואלת שאלה, יש רצון של יותר בנות "להחזיר טובה" ולעזור לה בתמורה לעזרה שהיא נותנת. כמן כן, אחרי שנמצאים בפורום קבוע זמן מה, באופן טיבעי "ניקשרים וירטואלית" לגולשים ספציפיים שהם יותר דומיננטיים.

למעלה