מבקשת המלצות לקורס מאמנים

פרצולית

New member
מבקשת המלצות לקורס מאמנים

שלום לכולם, אני שוקלת לעבור קורס מאמנים, למישהו יש המלצות? יש כ"כ הרבה מאמנים ובתי ספר לאימון שזה ממש מבלבל... תודה ויום נעים לכולם...

המלצות לגבי קורס מאמנים

גם אני מחפשת לעבור קורס מאמנים, אבל נראה לי שכדאי קודם כל לעבור אימון אישי לפני שמתחילים לאמן. זה נכון? או שזו סתם המצאה כדי להוציא עוד קצת כסף? :) אם את מוצאת משהו מעניין, אשמח להתעדכן גם כן. אגב, שמעתי שיש מקום שנקרא 'מרכז טעימות' ושאפשר ללכת לטעימה מעולם האימון ולראות אם זה מדבר אליך בכלל . אני אברר לגבי זה, את מוזמנת להצטרף... בהצלחה בכל דרך שתבחרי...

בהרבה מהקורסים עוברים במהלך הקורס עצמו

תהליך אימון אישי. הרבה מבתי הספר מקיימים ערבי מבוא חינם. ככה אפשר להתרשם מהקורס.

לגבי אימון לפני לימוד

הי יעל, את מוזמנת לקרוא התייחסות שלי לעניין בהודעה אחרת, רצ"ב קישור http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1724&msgid=101452360 שיהיה בהצלחה, הילה הדר מכון קשת אימון אישי (איזון חיים-עבודה, טיפוח הזוגיות), אימון עסקי

האלי

New member
כדאי לשים לב

יש בתי ספר רבים להכשרת מאמנים וכל אחד מהם בטוח, ובצדק, שהוא הטוב ביותר. ולכן לפני שאת בוחרת לעבור קורס מאמנים כדאי שתמצאי את בית הספר שהוא הכי טוב לך. כדאי בהזדמנות זו, כשאת כבר קוראת את התגובה שלי, להקליק על כפתור ה"קישורים" שבראש העמוד ולקרוא את המאמר של טלינגיט "כיצד לבחור בית ספר לאימון" ואת רשימת בתי הספר לאימון שהקישור אליה נמצא מתחת למאמר הנ"ל. בכל מקרה אני מאחל לך הנאה רבה מהדרך שבה את הולכת.

למעלה