מבקשת המלצות למטפלת בשיטת dir

יפית178

New member
מבקשת המלצות למטפלת בשיטת dir

מבקשת בדחיפות המלצות למטפלת בשיטת dir באזור המרכז.
אני מתקשה מאד למצוא.
תודה

SMADAR55

New member
מכירה אישית שני פסיכולוגים המומחים לשיטת ה- DIR

מאזור המרכז. ממליצה לפנות אליהם ולהתייעץ בנושא:
שני פסיכולוגים אלו היו הפסיכולוגים של האלוטפים באזור השרון - אלוטפים שפועלים בגישה האינטגרטיבית התפתחותית. בתקופה שבה שניהם עבדו באלוטפים (לפני כ- 6 שנים) הדגש היה על ה-DIR.
א. שירה דברת- פסיכולוגית קלינית בחטיבת הטף של אלו"ט. כשבני היה באלוטף השרון (בכפר סבא) לפני מספר שנים היא הייתה הפסיכולוגית של הגן והיא הייתה המטפלת הרגשית שלו. ממליצה עליה הן כמטפלת רגשית והן כגורם שיכול להפנות לאנשי מקצוע המתמחים ב- DIR. למיטב ידיעתי יש לה קליניקה ברעננה וניתן לאתר אותה דרך האינטרנט או דרך אלו"ט.
ב. ברק עומר - פסיכולוג קליני שאבחן בשעתו את בני. הוא מומחה ל- DIR ולויסות חושי. לפני מספר שנים היה הפסיכולוג של אלוטף הרצליה . אין לי מושג אם עדיין עובד של אלו"ט. ידוע לי שכיום מקבל באופן פרטי בכפר אורנים (סמוך למודיעין), יתכן שעובד גם במכון אמירים במכבים, יתכן שעובד במקומות נוספים באזור המרכז. לא טיפל בבני אך שמעתי עליו חוות דעת טובות מחברים שבנם טופל אצלו. גם אם לא מגיעים אליו לטיפול, אולי יוכל להפנות ולהמליץ על מטפלים.

TikvaBonneh

New member
מטפלת בשיטת DIR

יש אתר שהקימה אמא כמונו שחיפשה מטפלים בנרות ולא מצאה.
פגשתי אותה ביום שני בכנס.
נכנסתי, שוטטתי קצת ומצאתי פסיכולוגית מתאימה. את יכולה לחפש שם עוד.
הוספתי אותו לקישורי הפורום.

TikvaBonneh

New member
שמחה שהקשבת לעצמך והחלטת להפסיק לטפל בשיטת ABA

אמא יודעת הכי טוב מה מתאים לילד שלה.

יפית178

New member
תודה סמדר ותקווה-

מקווה שאמצא בהקדם..ככל שאני קוראת יותר אני יותר מתחברת לשיטה הרגשית.קראתי את הספרים והתחלתי לעבוד עם בתי והיא מגיבה נפלא אליה.אני רוצה הדרכה מקצועית...

בפועל יש הרבה יותר מטפלים בשיטה

שמודרכים על ידי האנשים שסיימו הסמכה ומופיעים באתר.
למשל במרכז צמיחה בירושלים הקלינאיות תקשורת והמרפאות בעיסוק עובדות DIR ולא מופיעות באתר, אבל הן מודרכות ע"י הפסיכולוגיות שכן מופיעות באתר.
הייתי פעם בכנס של הארגון והיו שם מאות משתתפים-רובם לא הורים אלה אנשי מקצוע כולל גננות שמשתמשות בשיטה.
כלומר את יכולה להתקשר למטפל שמופיע באתר ולברר גם על טיפול אצלו וגם על אנשי מקצוע נוספים.
אני חושבת שהקורס הכשרה הכי בסיסי שלהם אגב מיועד להו.רים

יפית178

New member
תודה.חבל שהן לא מפרסמות את עצמן

בשיחות עם הרבה הורים נאמר לי שקשה למצוא מטפלות בשיטה...

למעלה