מבקשת המלצה על ברזל שנספג טוב ללא תופעות לווא

kalanit23

New member
מבקשת המלצה על ברזל שנספג טוב ללא תופעות לווא

אני מיואשת

natnat12

New member
המלצה

הרופא שלי המליץ לי על ברזל עדין 25 מ"ג של סולגאר.
אני לא יודעת לגבי הספיגה כי עוד לא עשיתי בדיקות דם אבל הוא לא גורם לי לשום תופעות והוא אמור להיספג טוב (יש שם איזשהו פטנט).

l coyote l

New member
להארה

ladybug6

New member
לא רק לילדים?

ושאלה - האם סבלת מתופעות לוואי של ברזל רגיל (גם ה"עדין" או רך) לעומת הנוזלי שעבר במערכת בלי בעיות?

מוהר

New member
לא כן וכן :)

ברזל רגיל היה עושה לי כאבי בטן ובחילות, ממש שנאתי לקחת אותו. הפלורויטל מעולם לא עשה לי בעיות, גם בכמות יותר גדולה מהרגיל. אפילו אהבתי את הטעם שלו. רק יקר.

פלורויטל מיועד לילדים, אבל מתאים גם למבוגרים שלא רוצים דבש או סובלים מאלרגיות

וכן נוסף, שאני לא בטוחה אם שאלת אותו או את השאלה לה עניתי קודם - חלב מפריע לספיגת ברזל בילדים ובמבוגרים.

ladybug6

New member
אם מישהו רוצה ברזל רך של אלטמן

לצערי הוא עושה לי תופעות לוואי, למרות שכמעט לכל האנשים הוא לא עושה, לי דווקא כן.. קניתי אותו לפני שבועיים ולקחתי אותו במשך 7 ימים, ונתקעתי עם צנצנת שלמה (נשארו מעל 70 קפסולות).
אז אם מישהו מתכוון לקנות את הברזל הזה, אשמח למכור לו את שלי במחיר זול יותר, כי חבל לי עליו.

ובכן

השבוע פרצו לי את האוטו, וגנבו את התיק.

חוץ מהפרוצדורות של לחדש את כל התעודות (שטרם עשיתי
), היו שם גם שתי צנצנות של סולגאר, אחת של ברזל עדין, ואחת של ויטמין C.
גנב כלשהו הולך לא לסבול מחוסרים בזמן הקרוב...
(על הדרך: כרטיס קופת חולים שלי, כמו שאומרים: שיהיה לו לתרופות, וכרטיס אדי, כמו שאומרים: הלוואי שיעשה תאונה וימות)

טרם ניסיתי את אלטמן, בכמה את מתכוונת למכור אותו?

RSPA

New member
ברזל שנספג טוב אבל עם תופעות לואי. לא מומלץ.

סתאאאאאאאאאם !!! זה לגמרי בהומור.

לא לנסות בבית

l coyote l

New member
בנוסף להמלצות של מוהר;

עלים ירוקים ששמים בסלט גם כן עושים את העבודה; וככלל, לאכילה של מזון עשיר בברזל יש להצמיד מזון עם ויטמין C (עגבניות, לימון, גמבה וכו'). זה פותר את בעיית הספיגה.
להמנע מקפאין בסמוך לצריכה.

למעלה