מבקשת המלצה למייבש כביסה (שיעמוד מעל מכונת כביסה)

ladybug4NLP

Active member
מבקשת המלצה למייבש כביסה (שיעמוד מעל מכונת כביסה)

פתח קדמי
אנחנו עוברים למגדל ואין שם אפשרות לחבלי כביסה כמו שצריך
אנחנו זוג גימלאים ככה שלא נרחיב את המשפחה

אז: מייבש ל-2 אנשים
לא צריך משהו מיוחד העיקר שיעבוד היטב בלי לנפח חשבון חשמל יותר מידי
בחירה בין מספר תוכניות

מעולם לא היה לנו מייבש ומישהו אמר לנו שצריך מכשיר עם קונדנסר.

תודה

3תיתי

New member
קונדנסר=מעבה

צריך, אם אין אפשרות להוציא צינור איוורור, כלומר לתת מוצא ללחות החוצה מהחדר, לחלון או לפתח ייעודי. המעבה מייקר את המייבש. אולי גם משפיע על זמן הייבוש (וע"י כך עךל חשבון החשמל? לא בטוחה בכך.
אני מעדיפה מייבש עם חיישני לחות, כך שהוא לא יפעל כשהכביסה כבר יבשה, ולא יהיה צריך לבדוק בכל פעם, אם כבר התייבשה. גם זה מייקר את המייבש, וגם לא כל חיישן לחות הוא אשכרה חיישן לחות. יש מין תרגיל כזה, שעשו ב"אלקטרולוקס", של מייבש עם חיישני שקר כלשהו, שאינם חשים בלחות. מה הם חשים? אף טכנאי לא הצליח להסביר לי.

לי יש אלקטרולוקס עם חיישני לחות אמיתיים (אחרי שעליתי על עניין חיישני הכלום), ואין לי תלונות. מייבש בסדר גמור.

blzvi

Active member
למה אתה כורך יחד מעבה וחיישני לחות?

למכונה בלי מעבה אין חיישני לחות?
אין קשר ביניהם.
ומייבש אלקטרולוקס עם חיישן פטנט לא מייבש?
לדעתי אין חשיבות למותג,אולי תקני מאותו סוג של מכונת הכביסה.

blzvi

Active member
לדעתי זה לא רלוונטי

את קונה מייבש ולא קונה חיישני לחות.
כל עוד המכונה מייבשת זה לא מענין אותי מה השיטה.
נתון כנו יש מעבה או אין מעבה הוא חשוב כפי שציינו .
במקום בו יש אפשרות להוביל את אדי המים החוצה בארובה אין צורך במעבה.
מעבה מכפיל את צריכת המשמל ,מה גם מחייב חיבור לצינור ניקוז כדוגמת המכונת כביסה.

3תיתי

New member
חיישנים זה לא חשוב לכולם.

זה מקל את השימוש במייבש, כי לא צריך כל פעם לבדוק אם כבר יביש, והמייבש לא פועל סתם, כשהכביסה כבר יבשה. זה נכון, שחיישנים אינם הכרח. לא יודעת כמה אתה/את משתמש במייבש, כדי להחליט אם זה חיוני או לא.אצלי, אחרי שנים של שימוש במייבש בלא חיישנים, אני יכולה להגיד, שהחיישנים בהחלט עוזרים, ואני ממש שמחה שהתעקשתי בנושא וחושבת שתוספת המחיר, היתה שווה.

יודעת שיש מעבים שאינם מנקזים את המים לביוב (שזה נראה לי דוקא עדיף), אלא למין מיכל, כך שאין צורך בצינור כלשהו, אבל צריך לרוקן את המיכל. ואם אין מעבה, צריך צינור להוצאת הלחות.

כדי לדעת מהו חיישן אמיתי, יכולה להגיד, שמתישהו הלכנו ובדקנו אם השתנה משהו בעניין מכירת המייבש עם החיישנים שאינם מחיישנים. אלה של אלקטרולוקס, עדיין נמכרים בחנויות כ"מייבש עם חיישנים", אבל בפרוספקט, לא מציינים "חיישני לחות" במפורש. יש מין ניסוח פתלתל

http://www.miniline.com/Index.asp?CategoryID=95 יש חיישנים עם ייבוש לפי סוג הבד (לדעתי, חיישני שקר) ו דגם9 עם חיישנים בלי סוג בד.

dani666

New member
למה שוב לדבר שטויות ?

שטות 1 - "מעבה מכפיל את צריכת החשמל". כלאמר .... במקום צריכה של 3KWh מיבש עם מעבה צורך 6KWh ? תראה לי אחד. למעשה, תראה לי אחד שבו באמת יש צריכת חשמל משמעותית גבוהה יותר בדגם עם מעבה. בסופו של דבר מה שצורך את החשמל זה ... גוף החימום. והוא זהה בשניהם.
&nbsp
שטות 2 - "מחייב חיבור לצינור ניקוז". מאיפה הקרצת את זה ? יש (אולי רוב, אולי כל) מייבשים עם מעבה שקיימת בהם אופציה לנקז את המים ישירות החוצה. זו אופציה. אתה ער להבדל בין "אופציה" לבין "מחייב" ?
לגבי חיישני הלחות לא נדון - הם אכן לא חובה אבל יש לי הרגשה מוזרה בלב שאין לך מושג מה משיגים בעזרתם. שיהיה.

למעלה