מבצע עוגנים!!! לכווווולם!!!!

UpTown~Girl

New member
מבצע עוגנים!!! לכווווולם!!!!

אוקיי, לשריר, לדנה ולאלון ולכל מי שיש לו כוח לעזור לי, הנה החלום שלי מהלילה שיש בו הרבה פרטים, אתם צריכים לקרוא אותו, ובלילה כשיהיה לכם חלום צלול, אתם שואלים סתם מישהו מה העוגן של עדי?(אני) ותתעקשו שהוא יגיד לכם, אני סתם רוצה לראות אם זה עובד, מקווה שזה יעבוד, תודיעו לי! אני זוכרת שבקטע הראשון עשיתי את הירידה מהבית היסודי שלי (שם יש לי חוגים) עם הקורקינט כמו שאני עושה תמיד כשאני חוזרת מחוגים, ובירידה המהירה הייתה גם ילדה בשכבה שלי, ג´ינג´ית אחת שמתנהגת כל הזמן כמו ילדה משוגעת, ואז היא נפלה ושאלתי אותה אם היא בסדר והיא אמרה שהיא לא נפלה, היא רק נחה, ולא הבנתי למה היא מתכוונת, ואז גם אני "נפלתי" והתיישבתי ונחתי, והבנתי למה היא התכוונה.... ואז אני זוכרת שהייתי באוניברסיטה, היה גשם, הייתי סטודנטית והלכתי לאוניברסיטה, אני זוכרת פתאום שראיתי את ידיד שלי, ואת אח שלו הקטן, ואח שלו אמר לי משהו, לא זוכרת מה. אחר כך ראיתי את ידיד שלי השני, עידן, שבדרך כלל אני תמיד רואה אותו באותו מקום עם הידיד הראשון. אחר כך ראיתי ילד אחר מהשכבה שלי, מעיין, כל זה בכניסה לאוניברסיטה. אחר כך אני זוכרת שאיכשהו הייתי ברחוב חשוך, היו שם כמה נערים שנראו כאילו יצאו מסרט של שנות השישים, לאחד הייתה מכונית אדומה(נראה לי אדומה), והוא נסע יאתה לתוך מנהרה של שטיפת מכוניות, הוא אמר לנערה להיכנס עם המכונית הכחולה לשטיפת מכוניות, המכונית הכחולה הייתה מכונית ישנה קלאסית כזאת, עם גג נפתח, הנערה עלתה על המכונית ונכנסה למנהרת השטיפת מכוניות, פתאום אני הייתי אותה הנערה במכונית הכחולה, פתאום היה לי ברור שאני בתוך סרט, נכנסתי עם המכונית למנהרה של השטיפת מכוניות, היה שם חשוך, בהתחלה הרגשתי את המים מעליי, כי המכונית הייתה בלי גג, אבל לא נרטבתי, אח"כ הרגשתי סבון, ושטפו אותי עם מים...חחח... איכשהו משם הייתי בתוך בית גדול, מין בית עץ. איכשהו נכנס לי לראש שזה התרגיל של האוניברסיטה, שצריך למצוא את היציאה מהבית הזה, היה כלב גדול שהפחיד אותי, בצבע חום כהה, גדול ורזה, כמו התיאור של הכלב של חברה שלי. הוא הציק לי. פתאום מצאתי מישהי שתקועה בבית הזה שנים, היא והילדים שלה. היא ביקשה ממני שאני אעזור לה לצאת, ידעתי איפה היציאה. היא אמרה שהיא ניסתה מלא שיטות, היא אמרה שהכלב הוא בעצם בעלת הבית הזה, ושהיא מצאה ספר שכתוב איפה היציאה אבל הוא בשפה שהיא לא מבינה, אמרתי לה שאני רק הולכת לבדוק אם זה באמת היציאה, והיא פחדה שאני אברח לה ולא נתנה לי. חיכיתי הרבה זמן עד שהיא ארזה, בסוף יצאנו. אני זוכרת שביציאה מהאוניברסיטה היה בדיוק כמו בכניסה, פגשתי את אותם האנשים... זה החלום... למי שקרא הכול ולא נשבר בשורה השלישית, תודה רבה! שלכם, עדי!

אלון ב

New member
רק תדעי שקראתי

ממש ממש נחמד עדי ! ולא מצאתי עוגנים אבל רק תדעי שעוגנים זה לא חובה, זה רק עוד משהו שיכול לעזור, אבל את לא חייבת עוגנים בשביל חלום צלול. ביי ביי אלון

חלמן

New member
גם אני קראתי!

ועכשיו אני בטוח שיש לך בעיות נפשיות קשות! מה זה החלום המוזר הזה!!!!!!!!!! פחחחחחחח לא נורא...

למעלה