מבצע הסלים ממשיך בקצב

מבצע הסלים ממשיך בקצב

שלום לכולם, למרות שבשבוע האחרון לא עדכנתי אתכם על המשך המבצע היתה פעילות רבה מאד. סניף רעננה יצא להתרמה מצויינת בה גייסו מוצרים רבים. (רשימה תגיע בנפרד) יצאנו לשתי חלוקות נוספות ברמת גן ועוד 16 משפחות קבלו סל מזון. היום ומחר יקבלו עוד 13 משפחות מאשדוד חולון ובתים סלי מזון. לפיכך, נגמרים כל המוצרים!!! נא צאו והתרימו. חסרים כל המוצרים ובהם:קמח,סוכר,אורז,שמן שמחקנו בתחילה. לאחר שתושלם התרמה נוספת נצא לסבב משפחות נוסף הכולל 70 משפחות. ממתין לקריאתכם!!! רוני פרומן

א.א.אפל

New member
ותודה לרכז לשעבר, סלאח מסראווה

שאני לא יודע כמה סלים הוא תרם, אבל הגב שלי סובל עד עכשיו מכמות המזון שרוני אילץ אותי לסחוב. אשמח אם רוני יספק מידע לגבי הכמות הפסיכוטית של המזון שסלאח הביא היום...

Roobie

New member
טוב, עד כאן..

ניסיתי להתאמץ כל פעם מחדש להבין את החתימה שלך, ועוד לא הצלחתי. אולי יש קשר למופע האימים של רוקי או משהו כזה? וסלאח כבר לא רכז?

א.א.אפל

New member
רוקית היא...

המשרוקית אותה אני עונד בכל מזכירות, והיא חלק מצוות המזכירות המורחב יחד עם גיל קרמר שהיא ראש מחלקת גרפיקה. אנשים בעלי נטיות לכאבי ראש נוטיפ לפעול נגד רוקית- לגנוב אותה, להחביא אותה ולזלזל בה. לכן, אפנה אליכם בתקווה שתתנו לרוקית לכסח. אל תשימו לב לחתימה --

Roobie

New member
אמממממממ....

טווווובבבבבבבבבבבבבבבבבבב
ומה עם סלאח? פרש?

salleh

New member
../images/Emo92.gif

תודה לך על ההערכה ועל העזרה בהעמסת הדברים .הייתי מצפה שגם חברים אחרים מסניף כפר קרע יקומו ויתרמו את חלקם . אבל לא נורא גם את זה יהיה בעתיד .תודה גם ליובל מסניפ ירושלים על ההתעניינות ולעדכון אני פרשתי מנוער מרצ וכיום נבחרתי ליו"ר סניף כפר קרע הכולל אתת הכפרים פרדיס וגסר אלזרקא .... באיזור עירון .בהצלחה לכולנו ..

א.א.אפל

New member
אין בעד מה. אגב, יובל הוא פעיל...

לשעבר מסניף מודיעין. לא נורא, הרבה מתבלבלים

למעלה