מבצע בקווים החלפת כיסאות נהג ב el

מצב
הנושא נעול.
הריפוד היה בלוי וקרוע,הידיות

לפי כמה שזכור לי הכיסאות היו קרועים
כאילו הפלסטיק השחור למעלה מעל הריפוד איפה ששמים את הידים חדש ואני זוכר שכולם היום קרועים מילדים שקרעו את זה עם אולר
הריפוד היה בלוי וקרוע,הידיות
של הכיסאות היו מקולפות,והכיסא היה כיסא נהג סטנדרטי לelיעני ח-- כיסא,טוב מאוד שהחליפו.

846

Active member
יותר מידי בובות וקישוטים../images/Emo85.gif../images/Emo107.gif

404 הכי טוב שיש
יותר מידי בובות וקישוטים

srulik500

New member
אוטובוס משופצר

עמוקה ביותר זקוק ל
דחוף
אוטובוס משופצר
כל הכבוד כשאני רואה אוטובוס משופצר אני יודע שלפני נהג האוהב את האוטו ומתיחס בכבוד לעבודתו,יש אוטובוסים שכל הזמן מלוכלכים,מראות לא נקיות,איפה הנהגים של פעם עם המגבת האישית על הכיסא

mister K

New member
הנהג של 88-108-01 של אגד כרמיאל

אוטובוס משופצר
כל הכבוד כשאני רואה אוטובוס משופצר אני יודע שלפני נהג האוהב את האוטו ומתיחס בכבוד לעבודתו,יש אוטובוסים שכל הזמן מלוכלכים,מראות לא נקיות,איפה הנהגים של פעם עם המגבת האישית על הכיסא
תמיד נוסע עם מגבת על הכיסא ובכלל המכונה שלו היא אחת השמורות בסניף. היא תמיד מצוחצחת ובפנים ומבחוץ וקשה למצוא בה אפילו טיפת אבק. הנהג שלה, דני רביב תמיד שמר כך על כל המכונות שלו.

mister K

New member
ובפנים=מבפנים

תמיד נוסע עם מגבת על הכיסא ובכלל המכונה שלו היא אחת השמורות בסניף. היא תמיד מצוחצחת ובפנים ומבחוץ וקשה למצוא בה אפילו טיפת אבק. הנהג שלה, דני רביב תמיד שמר כך על כל המכונות שלו.
ובפנים=מבפנים

846

Active member
המגבת היתה כדי לספוג את הזיעה.....

אוטובוס משופצר
לדעתי הנהג הזה מגזים, צריך להכיר אותו אישית כדי להבין!

גם צעצועים ובובת צריכים להיות בטוב

לדעתי הנהג הזה מגזים, צריך להכיר אותו אישית כדי להבין!
גם צעצועים ובובת צריכים להיות בטוב
טעם ולא סתם להגזים

m a r o k a i

New member
נסעתי בו בקו 380 שהיה שייך רק......

404 הכי טוב שיש
נסעתי בו בקו 380 שהיה שייך רק......
לאגד. אז הקו היה הקו שהכי אהבתי אך בגלל מטרופולין הקו הקו האהוב ביותר עבר למספר אחר. מטרופולין לא רעים בכלל!!! אין תלונותֱ!! אבל רוצים את אגד ולא את "אגד תחבורה ציבורית בע"מ" ומטרופולין

מצב
הנושא נעול.
למעלה