מבנה התחנה מהצד השני ותמונות נוספות

מצב
הנושא נעול.

zvir1

New member

ליילנד

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo54.gif../images/Emo54.gif../images/Emo54.gif../images/Emo54.gif|חתול

וזאת התוספת שלי מהסיור
הדיירים הקבועים בנתב"ג 2000 עכשיו אתם מבינים למה המזל הרע בבניה של הפרוייקט?
|חתול
הם ממש חמודים וסתם מעלילים עליהם שהם מזל רע, אני אוהבת חתולים ללא הבדל גזע צבע ומין, והתמונה הזו ממש חמודה, נחמד לראות מדי פעם בעלי חיים חמודים בין התמונות של כל התח"צ, אביתר עושה את זה מדי פעם והנה גם אתה.
אני

BUGO 54

New member
../images/Emo54.gifנכון את צודקת בכל מלה../images/Emo54.gif

|חתול
הם ממש חמודים וסתם מעלילים עליהם שהם מזל רע, אני אוהבת חתולים ללא הבדל גזע צבע ומין, והתמונה הזו ממש חמודה, נחמד לראות מדי פעם בעלי חיים חמודים בין התמונות של כל התח"צ, אביתר עושה את זה מדי פעם והנה גם אתה.
אני
נכון את צודקת בכל מלה

ואם הם מביאים מזל אז הם מביאים רק מזל טוב!!!

../images/Emo108.gif להוכיח שאני ממפלגת החתולים

נכון את צודקת בכל מלה

ואם הם מביאים מזל אז הם מביאים רק מזל טוב!!!
להוכיח שאני ממפלגת החתולים
קבלו שתיים מתוך שלוש החתולות של הבת שלי... הן לבנות...

yblumann

New member
What a puss[ycat]+ station cats

ושתיהן ביחד

משני צידי המתרס....
What a puss[ycat]+ station cats
Hello cat lovers! There is a very well known story of a station cat in the 1960s- on the London Underground. The cat used to live in South Kensington Station, and he was well cared for by station staff. when one of the station staff moved to Sloan square station [one stop from South Kensington], somehow the cat started travelling on the tube from South Kensington to Solan Square station to be fed and made a fusss over. At the time, the trains had a guard, and they got used to the cat jumping on and off the cars... Regards Yoram.

ליילנד

WOW איזה מתוקות,
אבל כוונתי היתה על חתולים שחורים, האם אתה מסוגל לאהוב גם חתולים שחורים
. אני רוצה להאמין שכן.
ליילנד
אגלה לך סוד..אני עוור צבעים כך שכל נושא הצבעים, גם אלה שאני כן רואה, לא מדבר אלי. אני גם לא מאמין באמונות טפלות... העסק הובהר? (משחור ללבן...:)

ליילנד

New member
wow../images/Emo2.gif בני../images/Emo70.gif

ליילנד
אגלה לך סוד..אני עוור צבעים כך שכל נושא הצבעים, גם אלה שאני כן רואה, לא מדבר אלי. אני גם לא מאמין באמונות טפלות... העסק הובהר? (משחור ללבן...:)
wow
בני

לקחת אותי יותר מידי ברצינות, אני בטוחה שמי שאוהב חתול לבן יאהב חתול בכל צבע.
חברים

פעמיים ביום אני מכין אוכל לכל

wow
בני

לקחת אותי יותר מידי ברצינות, אני בטוחה שמי שאוהב חתול לבן יאהב חתול בכל צבע.
חברים
החברים שלי מהרחוב - יש לי שם 8 חתולים מבוגרים ו- 5 גורונים וחוץ מהם יש לי שם את קוי, קוט-קוט, קוה (הבת של קוי שיש לה פס טבעי בין העיניים ומכאן שמה), חמוצנישט, קוץ'-מוץ' ועוד המון וכמובן את...ציפורוש שהוא תוכי ירוק שמסתובב חופשי מעל גג הבניין וכל בוקר אני מפזר לו לחם טרי על המעקה + מים בצלחת העציץ של הגרניום. ויש עוד המון סיפורים אך לא יתאימו לפורום הזה מטבע הדברים...

ליילנד

New member
איזה יופי../images/Emo54.gif

החברים שלי מהרחוב - יש לי שם 8 חתולים מבוגרים ו- 5 גורונים וחוץ מהם יש לי שם את קוי, קוט-קוט, קוה (הבת של קוי שיש לה פס טבעי בין העיניים ומכאן שמה), חמוצנישט, קוץ'-מוץ' ועוד המון וכמובן את...ציפורוש שהוא תוכי ירוק שמסתובב חופשי מעל גג הבניין וכל בוקר אני מפזר לו לחם טרי על המעקה + מים בצלחת העציץ של הגרניום. ויש עוד המון סיפורים אך לא יתאימו לפורום הזה מטבע הדברים...
איזה יופי

אמנם אנחנו לא בפורום בעלי החיים אבל אני ממש מודה לכל מי שעושה את זה, אצלי זה לא כל כך מתאפשר מסיבות שאינני יכולה לפרט כאן. בקשר לתוכי הירוק, שמעתי פעם שיש סוג של תכים ירוקים שחי בטבע בארץ וקוראים להם דררה. אה תח"צ לפני שיאכלו אותי יש גם תוכים מאוד יפים של דאן שניקראים נידרפלורים והם נוסעים בקו 5

ליילנד

New member
דאן = דן (נו מה 3 בבוקר)

איזה יופי

אמנם אנחנו לא בפורום בעלי החיים אבל אני ממש מודה לכל מי שעושה את זה, אצלי זה לא כל כך מתאפשר מסיבות שאינני יכולה לפרט כאן. בקשר לתוכי הירוק, שמעתי פעם שיש סוג של תכים ירוקים שחי בטבע בארץ וקוראים להם דררה. אה תח"צ לפני שיאכלו אותי יש גם תוכים מאוד יפים של דאן שניקראים נידרפלורים והם נוסעים בקו 5
דאן = דן (נו מה 3 בבוקר)

alantan

New member
כל הכבוד להומניזם כלפי בע"ח

אישתי נמצאת במלחמה תמידית עם השכנים שלא מוכנים שתוציא אוכל לחתולי הרחוב, שממילא נמצאים מחוץ לבניין שלנו כל הזמן. הם כנראה מעדיפים עכברושים. אחד השכנים, שהוא בכלל בהמתי, בעט באוכל לכל עבר וניסה גם לבעוט בחתולים המסכנים. אני רק יכול לאחל לו שבחיים הבאים שלו הוא יחזור בתור חתול רחוב...

הוא סתם טיפש. חתולים מונעים לכלוך

אישתי נמצאת במלחמה תמידית עם השכנים שלא מוכנים שתוציא אוכל לחתולי הרחוב, שממילא נמצאים מחוץ לבניין שלנו כל הזמן. הם כנראה מעדיפים עכברושים. אחד השכנים, שהוא בכלל בהמתי, בעט באוכל לכל עבר וניסה גם לבעוט בחתולים המסכנים. אני רק יכול לאחל לו שבחיים הבאים שלו הוא יחזור בתור חתול רחוב...
ועכברים. בכל מקום בו יש חתולים - יש נקיון ! מי שפוגע בחתולים, יפגע גם באשתו ובאנשים אחרים. אני מסכים איתך בכל מה שכתבת אלן ומקווה שהוא ימצא את עצמו בתור עכבר שדה. דרך-אגב, אתה יכול לפנות לאתי אלטמן מ"תנו לחיות לחיות" והוא יעמוד לדין בהקדם. שבת שלום לך ידידי, אביתר.

abarth

New member
הנה ההוכחה לכך: הנה החתול שלי

ועכברים. בכל מקום בו יש חתולים - יש נקיון ! מי שפוגע בחתולים, יפגע גם באשתו ובאנשים אחרים. אני מסכים איתך בכל מה שכתבת אלן ומקווה שהוא ימצא את עצמו בתור עכבר שדה. דרך-אגב, אתה יכול לפנות לאתי אלטמן מ"תנו לחיות לחיות" והוא יעמוד לדין בהקדם. שבת שלום לך ידידי, אביתר.
אחרי ציד זריז של עכברון לפני שבועיים-שלושה באחד הלילות:

יהוושע

New member
האם הוא הרג אותו? האם חתולים

אחרי ציד זריז של עכברון לפני שבועיים-שלושה באחד הלילות:
האם הוא הרג אותו? האם חתולים
אוכלים את העכברים , או רק הורגים אותם?

מצב
הנושא נעול.
למעלה