מבנה התחנה מהצד השני ותמונות נוספות

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
מישהו החליט שישראל היא מדבר

נורא ואיום - למה דווקא דקלים?
כל פעם שאני נוסע על כביש ירושלים תל אביב ורואה את שורת הדקלים הארוכה ליד נתב"ג 2004 החדש שיפתח, כולי תמיהה. מה הקשר בין דקלים לאזור לוד? האם בכוונה בחרו נוף צמחי תלוש ולא קשור לאזור? אדריכלות הנוף של נתב"ג החדש אינה מובנת לי והדקלים שבאזור באמת גורמים לזה להראות רע. אמנם זה לא קשור ישירות לתחבורה, אך זה גורם למקום המרשים להראות תלוש ולא שייך בגלל הדקלים. חבל מאד.
ומאז, בכל שדרה מרכזית נוטעים עצי דקל, אחרת חלילה תתבלבל ותחשוב שאתה במדינה אחרת... כך זה גם אצלנו בהוד השרון "העיר בירוק"

מה יש לכם נגד דקלים?

ומאז, בכל שדרה מרכזית נוטעים עצי דקל, אחרת חלילה תתבלבל ותחשוב שאתה במדינה אחרת... כך זה גם אצלנו בהוד השרון "העיר בירוק"
מה יש לכם נגד דקלים?
עוד עץ יפה, בעיני לפחות, ובכל זאת יש לו טאץ' ים תיכוני.העץ גם לא מלכלך כמו האשלים ואולי יש כאן מישהו מבין שיאמר שהתחזוקה שלו לא יקרה מבחינת צריכת מים וטיפול שוטף. אגב, נדמה לי שראיתי במדרון ההוא שצילם צביקה גם כמה עצי הדר...

ליילנד

New member
../images/Emo104.gifישראל כמדבר../images/Emo7.gif

ישראל כמדבר

קודם כל מחצית ישראל נמצאת ברצועת המדבר העולמית, אבל הגרוע יותר אומר שהעולם מתחמם, רצועת המדבר העולמית מתרחבת וישראל תהיה באיזשהו שלב מדבר.
אני מאוד מקווה שזה לא נכון, אני שונאת את החום. אבל דקלים? דקלים הם עצים יפים, עמק הירדן מדברי? הוא מלא בהם. אז קחו כל סוג של תח"צ או תח"פ
ותראו בעצמכם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה