מבנה התחנה מהצד השני ותמונות נוספות

מצב
הנושא נעול.

abarth

New member
והנה עוד תמונה יפה:

הוא סתם טיפש. חתולים מונעים לכלוך
ועכברים. בכל מקום בו יש חתולים - יש נקיון ! מי שפוגע בחתולים, יפגע גם באשתו ובאנשים אחרים. אני מסכים איתך בכל מה שכתבת אלן ומקווה שהוא ימצא את עצמו בתור עכבר שדה. דרך-אגב, אתה יכול לפנות לאתי אלטמן מ"תנו לחיות לחיות" והוא יעמוד לדין בהקדם. שבת שלום לך ידידי, אביתר.
והנה עוד תמונה יפה:

alantan

New member
מסכים איתך, אבל לצערי העמותות בארץ

הוא סתם טיפש. חתולים מונעים לכלוך
ועכברים. בכל מקום בו יש חתולים - יש נקיון ! מי שפוגע בחתולים, יפגע גם באשתו ובאנשים אחרים. אני מסכים איתך בכל מה שכתבת אלן ומקווה שהוא ימצא את עצמו בתור עכבר שדה. דרך-אגב, אתה יכול לפנות לאתי אלטמן מ"תנו לחיות לחיות" והוא יעמוד לדין בהקדם. שבת שלום לך ידידי, אביתר.
מסכים איתך, אבל לצערי העמותות בארץ
לא תמיד אפקטיביות. חלקן גם לא תמיד מוכנות לעזור, כשהדבר לא מביא להן כותרות בכלי התקשורת, וחלקן פשוט על סף פשיטת רגל תמידית. ממה ששמעתי השבוע, לדוגמא, "העמותה למען החתול" על סף סגירה. העמדה לדין היא דבר שדורש הוכחות חותכות, לא רק מלה שלי מול מלה שלו, ולרוב המשטרה אינה מוכנה להשקיע משאבים בדברים "פעוטים" כמו זכויות בע"ח כשיש טרור. האמת שאפילו אכיפה מול פושעים אינה נעשית, והתירוץ הרגיל הוא הצורך להלחם בטרור. האמת המרה היא שאכיפה מוגברת תביא לצורך בבתי כלא נוספים, וזה דבר שאוצר המדינה לא מעוניין בו. אופס - ירדנו לגמרי מנושא הפורום, די באשמתי.

יהוושע

New member
הידעת , ד"ר , כי " קוץ'מוץ' " הוא

פעמיים ביום אני מכין אוכל לכל
החברים שלי מהרחוב - יש לי שם 8 חתולים מבוגרים ו- 5 גורונים וחוץ מהם יש לי שם את קוי, קוט-קוט, קוה (הבת של קוי שיש לה פס טבעי בין העיניים ומכאן שמה), חמוצנישט, קוץ'-מוץ' ועוד המון וכמובן את...ציפורוש שהוא תוכי ירוק שמסתובב חופשי מעל גג הבניין וכל בוקר אני מפזר לו לחם טרי על המעקה + מים בצלחת העציץ של הגרניום. ויש עוד המון סיפורים אך לא יתאימו לפורום הזה מטבע הדברים...
המרקחת שהייתה פולה בן גוריון מכינה ל "זקן" לארוחת הבוקר? אם איני טועה המאכל הורכב מיוגורט , גבינה לבנה כלשהי וסירופ פטל . גידי גוב , באחת מתכניות האוכל שלו , הכין את ה "קוץ'מוץ'" בבית בן גוריון בשדה בוקר.

תודה על המידע פרופ' יהוושע- ידידי ה

המרקחת שהייתה פולה בן גוריון מכינה ל "זקן" לארוחת הבוקר? אם איני טועה המאכל הורכב מיוגורט , גבינה לבנה כלשהי וסירופ פטל . גידי גוב , באחת מתכניות האוכל שלו , הכין את ה "קוץ'מוץ'" בבית בן גוריון בשדה בוקר.
היקר ! " קוץ'מוץ' " במקרה שלי זה גור חתולים מדהים בצבע שחור-לבן שהולך אחריי לכל מקום בתקווה לזכות במנת "דוגלי" של כלבים. הם מעדיפים את קוביות הדוגלי מתוך הקונסרבים (קופסאות שימורים באביתרית) על-פני אוכל של חתולים משום מה ! חוץ מזה יש ל" קוץ'מוץ' " פרצוף שמזכיר לי את ה- G26 !!!

צחקן

New member
ד"ר רייטר.

היקר ! " קוץ'מוץ' " במקרה שלי זה גור חתולים מדהים בצבע שחור-לבן שהולך אחריי לכל מקום בתקווה לזכות במנת "דוגלי" של כלבים. הם מעדיפים את קוביות הדוגלי מתוך הקונסרבים (קופסאות שימורים באביתרית) על-פני אוכל של חתולים משום מה ! חוץ מזה יש ל" קוץ'מוץ' " פרצוף שמזכיר לי את ה- G26 !!!
ד"ר רייטר.
ב"ה אתה יכול להביא תמנות של המרצדסים העירוניים שנוסעים כיום ברחובות ירושלים עיר הקודש ? .

התכוונתי למשהו אחר: שימי לב:

לצערי לא תמיד כל כך טוב
רואים את זה על הכבישים. בררררררר לעבור מהר נושא
התכוונתי למשהו אחר: שימי לב:
מי שאוהב קטרים ואוטובוסים, אוהב בדרך-כלל כלבים וחתולים ! זה דבר ששמתי-לב אליו בהרבה מאוד מקרים ! אביתר.

צחקן

New member
איפה מניזרוש אביתר ?

להוכיח שאני ממפלגת החתולים
קבלו שתיים מתוך שלוש החתולות של הבת שלי... הן לבנות...
איפה מניזרוש אביתר ?
ב"ה הא ?

היא היתה כל היום עם...קוט-קוט !

ב"V אה, היא שיחקה היום בגמדות או שאת זה לא מרשים לה ? .
היא היתה כל היום עם...קוט-קוט !
הוא ג'ינג'י גורון מדהים ואני אבא של כל החתולים והכלבים בשכונה ! אני מטורף על כלבים וחתולים ו...קטרים ו...אוטובוסים... גוט-שבס צחקנוביץ' !

אני משתדל בכל שירשור להכניס תמונה

|חתול
הם ממש חמודים וסתם מעלילים עליהם שהם מזל רע, אני אוהבת חתולים ללא הבדל גזע צבע ומין, והתמונה הזו ממש חמודה, נחמד לראות מדי פעם בעלי חיים חמודים בין התמונות של כל התח"צ, אביתר עושה את זה מדי פעם והנה גם אתה.
אני
אני משתדל בכל שירשור להכניס תמונה
אחת של איזה קוץ'-קוץ'. הרי אי-אפשר בלעדיהם...

wakshlak

New member
נורא ואיום - למה דווקא דקלים?

נוף להתרגעות המגיעים מחו"ל
נורא ואיום - למה דווקא דקלים?
כל פעם שאני נוסע על כביש ירושלים תל אביב ורואה את שורת הדקלים הארוכה ליד נתב"ג 2004 החדש שיפתח, כולי תמיהה. מה הקשר בין דקלים לאזור לוד? האם בכוונה בחרו נוף צמחי תלוש ולא קשור לאזור? אדריכלות הנוף של נתב"ג החדש אינה מובנת לי והדקלים שבאזור באמת גורמים לזה להראות רע. אמנם זה לא קשור ישירות לתחבורה, אך זה גורם למקום המרשים להראות תלוש ולא שייך בגלל הדקלים. חבל מאד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה