מבית המשפט

my sunshine

New member
מבית המשפט

ציטוטים מפרוטוקולים מבתי המשפט כפי שנאמרו מילה במילה: =======================================
עו"ד: מיאסטניה גרביס, זה משפיע על הזיכרון? עד: כן. עו"ד: ובאיזה אופן זה משפיע? עד:" שכחתי. עו"ד:" שכחת? אפשר לקבל דוגמה למשהו ששכחת? עו"ד: האם היית נוכח בזמן שצילמו אותך? עד: אתה צוחק עלי? עו"ד: יש לה שלושה ילדים, כן? עד: כן עו"ד: כמה בנים עד: אף אחד עו"ד: יש ביניהם בנות? עד: אתה צוחק עלי? כבוד השופט אני חושב שאני צריך עורך דין אחר. אפשר לסדר לי עורך דין אחר? עו"ד: מה היה הדבר הראשון שבעלך אמר לך באותו הבוקר? עדה: איפה את, קאתי? עו"ד: ומדוע זה הרגיז אותך? עדה: קוראים לי סוזן. עו"ד: את פעילה מבחינה מינית? עדה: לא, אני פשוט שוכבת שם עו"ד: אז התאריך ה-8 באוגוסט היה היום שבו עשיתם את התינוק הזה? עדה: כן עו"ד: ומה עשית באותו הזמן? עדה: אה.. נדפקתי עו"ד: איך נגמרו הנישואים הראשונים שלך? עדה: במוות עו"ד: במוות של מי? עדה: במוות של מי אתה חושב? עו"ד: נסי לתאר את הטיפוס עדה: גבוה ממוצע עם זקן עו"ד: גבר או אישה? עדה: נסה לנחש! עו"ד: דוקטור, האם זה נכון שאדם שנפטר בשנתו לא יודע על כך עד הבוקר שלמחרת? עד: אתה רוצה להגיד לי כאן שבאמת עברת את הבחינה של לשכת עורכי הדין? עו"ד: כמה ניתוחים שלאחר המוות ביצעת באנשים מתים? עד: את כל הניתוחים שלאחר המוות ביצעתי באנשים מתים. עו"ד: כל התשובות שלך חייבות להיות אוראליות, אוקיי? עכשיו באיזה בית ספר למדת? עדה: אוראליות עו"ד: האם אתה זוכר באיזו שעה בדקת את הגופה? עד: הניתוח שלאחר המוות החל בשעה 8:30. עו"ד: ומר דנטון היה מת באותו זמן? עד: לא. הוא ישב על שולחן הניתוחים ותהה מה פתאום אני עורך בו ניתוח שלאחר המוות. עו"ד: האם אתה מוסמך לתת דגימת שתן? עד: האם אתה מוסמך לשאול את השאלה הזאת? עו"ד: דוקטור, לפני הניתוח שלאחר המוות אתה בדקת דופק? עד: לא. עו"ד: בדקת לחץ דם? עד: לא. עו"ד: בדקת נשימה? עד: לא. עו"ד: אז יכול להיות שהפציינט היה חי בזמן הניתוח? עד: לא. עו"ד: איך אתה יכול להיות בטוח? עד: כי המוח שלו היה על שולחן העבודה שלי בתוך צנצנת. עו"ד: אני מבין. אבל יכול להיות שהפציינט בכל זאת היה עדיין חי? עד: כן, יכול להיות שהוא היה חי והתאמן בעריכת דין.

למעלה