מבטך אלי

Lyser Frequence

New member
מבטך אלי

מבטך אלי כמו היה קרן אור הלוטפת אותי אל עולם שמעבר מכסה אותי בחמימות נכספת שרק הרואין יכול לתת לי תמיד איתך ולא איתך תמיד כמהה ליופי שמבעד למילותייך עת אני רועד מכאב של עלטה סופר את שעותי ביאוש המשתרך בדרך ללא קץ שרק סוגרת מעגל נוסף בארץ ההפוגות הזמניות שלי ההולכות ומתקצרות עם כל מעגל חדש לא חדש הנסגר על מהותי לו הייתי דה ווינצ'י וחיי התמונה הייתה היא שחורה ממעגלים חופפים ובהכחשתך את דועכת בניסיונך להקרין אור על התמונה אך שחור הוא שחור הוא בולע הכל

Lyser Frequence

New member
מבטך אלי - מתוקן

מבטך אלי כמו היה קרן אור הלוטפת אותי אל עולם שמעבר מכסה אותי בחמימות נכספת שרק הרואין יכול לתת לי תמיד איתך ולא איתך תמיד כמהה ליופי שמבעד למילותייך עת אני רועד מכאב של עלטה סופר את שעותי ביאוש המשתרך בדרך ללא קץ שרק סוגרת מעגל נוסף בארץ ההפוגות הזמניות שלי ההולכות ומתקצרות עם כל מעגל חדש לא חדש הנסגר על מהותי לו הייתי דה ווינצ'י וחיי התמונה הייתה היא שחורה ממעגלים חופפים ובהכחשתך את דועכת בניסיונך להקרין אור על תמונתי אך שחור הוא בולע הכל

קסנדרה*

New member
היצירה מעניינת אבל......

השורה האחרונה בבית ראשון, איני בטוחה שאני מקבלת אותה. הרואים בשורה התחתונה הורס ומביא נזק בלתי הפיך, עד מוות. מבטך אלי כמו היה קרן אור הלוטפת אותי אל עולם שמעבר מכסה אותי בחמימות נכספת שרק הרואין יכול לתת לי * אופס..... תמיד איתך ולא איתך תמיד כמהה ליופי שמבעד למילותייך עת אני רועד מכאב של עלטה סופר את שעותי ביאוש המשתרך בדרך ללא קץ שרק סוגרת מעגל נוסף בארץ ההפוגות הזמניות שלי ההולכות ומתקצרות עם כל מעגל חדש לא חדש הנסגר על מהותי לו הייתי דה ווינצ'י וחיי התמונה הייתה היא שחורה ממעגלים חופפים ובהכחשתך את דועכת בניסיונך להקרין אור על תמונתי אך שחור הוא בולע הכל

קסנדרה, אני חולקת עליך

אני חושבת שדווקא השימוש בהרואין מראה את הכוח שיש למבט.. התמכרות לסם, הצורך בו, תחושת האקסטזה כשלוקחים אותו- גם אם יודעים שאסור.. כן, הרואין מביא למוות, אבל עד שמגיע המוות יש עוד תחושות בדרך.. זאת בכל אופן דעתי.. יום טוב יסמין

קסנדרה*

New member
את בטוחה שזה מה שהרואין עושה ??

אז אני מיידעת אותך, לאור מה שהוא עושה במוח, השפעתו על נוירוטרנסמיטרים במוח, היא שלילית וזו לא התחושה שהוא גורם. אז את יכולה לחלוק עלי אבל אני יודעת ואת רק משערת, קפיש? קסנדרה

לא, לא קפיש..

כן התחושה שהרואין מביא היא שלילית, שניות אחרי שלוקחים שוקעים מאוד מאוד עמוק. אבל נראה לי שהמקום של ההרואין בשיר הזה הוא נכון- דווקא בגלל ההשפעה השלילית שלו.. אני בכל אופן מבינה את ההקשר של ההרואין פה.. אולי אני רואה משהו אחר ממך על סמך הנסיון שלי, ואולי אני פשוט טועה.. הכל יכול להיות. אז כן את יודעת מה ההשפעה של ההרואין על הנוירוטרנסמיטרים במוח, אבל את רק משערת שאני משערת... וכמו שניסית להראות פה- השערות שמבוססות על חוסר ידע פשוט לא שוות כלום.. קפיש??

מדהים

שיר כל כך כואב. בקריאה ראשונה התחברתי להרגשה בקריאה שניה הבנתי את הכאב, שמוכר לי מאוד בקריאה שלישית פשוט התאהבתי בשיר.. שיר אחד שלם שמבטא כאב והתמכרות- לסם, לבחורה, לחושך... אני מאוד הזדהיתי עם השיר.. אני לא יכולה אפילו להתחיל להסביר לך עד כמה

למעלה