מבחר ריקודים ואוירה מעולים בשבת זוגות באלונים

היום שמעתי ברדיו שיר שהקפיץ אותי..

זהו ריקוד שלא רקדתי כבר מזמן וממש מעניין אותי לדעת אם אנשים יודעים אותו או רוקדים אותו בהרקדות כמו ב"אלונים".. הזמר-יהורם גאון המילים-נראה לי שח.נ. ביאליק.. וכמה מילים מהפזמון.. "בעלייתי שם יפתי שם אביב בשלל גוניו..." האם מוכר למישהו??

ריקוד חמוד של יאיר מנשה../images/Emo45.gif

למדתי אותו לפני כשנתיים באחת מהרקדות הנוסטלגיה, כאשר יאיר הגיע להתארח, אך לא נתקלתי בו כבר זמן רב, והספקתי לשכוח אותו...

משהא, תודה על התאור ורשימת הריקודים

מכיוון שאחד מהעקרונות שעמותת הרוקדים מקדמת הוא לשלב ריקודי עם יפים מנכסי צאן הברזל בהרקדות אני מתעניין בריקודים שרוקדים באלונים. הינה הזדמנות מצוינת לקדם את הנושא שלכם, בלי מריבות ובלי מלחמות עולם ע"י פרסום רשימת הריקודים. אני לא רואה סיבה להסתיר את רשימת הריקודים. לא מובנת לי הטרוניה של רוח ים והוד גלים בקשר לפרסום הרשימה. אם הרוקדים מרוצים אין סיכוי שיתאוננו על הרשימה. אם הרוקדים לא מרוצים הם נמצאים בהרקדה וגם בלי פרסום הרשימה הם יודעים מה רקדו. האוכלוסיה שרוקדת והאוירה שיוצרים הרוקדים, המרקיד והמיקום תמיד יהוו את עיקר ההנאה מהריקוד. אוכלוסיה אחרת, מיקום אחר ומרקיד אחר עם אותה רשימת ריקודים אינם אותה הרקדה ולכן מראש את יכולה לדעת שפרסום הרשימה לא ממצה את ההרקדה. הרשימה עוזרת לאנשים שלא מגיעים להרקדה לבקש מהמרקיד שלהם להוסיף ריקוד או שניים או יגרמו להם להגיע להרקדה. שתי המטרות הללו של שילוב ריקודים והבאת קהל להרקדות הותיקות הן המטרות המוצהרות של העמותה שהקמתם. בפרסום הרשימה משהא תורם למטרה בלי התלהמות ובלי מלחמות.
תודה משהא

למעלה