מבחני אמי"ר

גיל14

New member
מבחני אמי"ר

יש מישהו שניגש איתי בינואר? או ניגש כבר ורוצה לתת עצות?

עשיתי את המבחן בספטמבר

מה אתה רוצה לדעת? בעיקרון קצת קשה להתכונן למבחן שכזה. כל המבחן מורכב ממספר פרקים של טקסטים (בסגנון unseen בתיכון) ושאלות על הטקסט. צריכים להיות די זריזים כי יש מעט זמן לכל שאלה. בנוסף לא יזיק אם אוצר המילים שלך באנגלית יהיה די רחב, כי לפעמים הם זורקים לך שם מילים שאתה יכול לדעת רק אם אוצר המילים שלך עשיר. כל המבחן פשוט בודק את הבנת הנקרא שלך ...לי הוא לא היה קשה במיוחד (קיבלתי פטור).

Skiddie

New member
אין הרבה מה לדעת...

המטרה של המבחן היא לראות האם אתה מסוגל בזמן סביר לקרוא ולהבין טקסט באנגלית ששקול לרמה של ספרות יפה באנגלית. אם אתה מסוגל לעשות את זה - אתה תעבור את המבחן וגם לא תהיה לך בעיה בלימודים באוני. אם אתה לא מסוגל לקרוא ולהבין טקסט מסוג זה בזמן סביר - אתה תיכשל במבחן (רוב הסיכויים), וגם אם תיאורטית תעבור את המבחן - יהיה לך מאוד קשה באוניברסיטה כי קשה לקרוא טקסט בזמן סביר כשאתה יושב עם מילון חלק גדול מהזמן. אדם שיודע אנגלית ברמה גבוהה, ומהירות חשיבה ממוצעת, לא יזדקק ליותר מחצי מזמן המבחן (אני לא זוכרת מה זמן המבחן, אבל אני זוכרת שזו המסקנה שהגעתי אליה כשיצאתי ממנו).

תרגול..

אני נבחנתי השבוע (וקיבלתי פטור...אני עדיין מרחפת :))) אתה יכול להכנס לאתר www.americanschool.co.il יש שם 3 מבחני אמיר לדוגמא....אחלה תרגול :)) שיהיה בהצלחה

fashasha

New member
יותר נוח לעשות את אמיר"ם

שם מקבלים יותר זמן לענות על התשובות, רק בגלל שזה על מחשב. ובכלל, מבחן קל לגמרי. אם יש לך ידע באנגלית, זה לא יהיה בעיה. אם רוצים לשפר את האנגלית, אני ממליצה לראות סרטים וסדרות בלי תרגום. יותר נוח מספר ויותר כיף.

למעלה