"מבחן קו" - בחינת הנסיעה בקו 63

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
את קו 63 אני מכיר עוד מצעירותי...,

ארגון "15 דקות" ביצע נסיעות מבחן בקו 63 ולהלן הממצאים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4564604,00.html
את קו 63 אני מכיר עוד מצעירותי...,
כשהיו לי סבא וסבתא ברמת-יצחק שברמת-גן,תחנת המוצא המזרחית שלו אז היתה ליד הסופר-מרקט (כיום,מגה בעיר) שברחוב עוזיאל פינת טרומן (גם בזמן הכרטיסניות).
אם שמתי-לב נכון,מאז ה"רפורמה" גם צומצמה התדירות היומית של קו זה,ועוד יותר בשעות הערב המוקדמות ומעבר ל-21:00,כפי שקרה בערך עם קו 4,שעליו ניתן להבין שיצרו לו שתי "זרועות" שמשלימות אותו בקטע בין תמח"ת לרידינג (104 ו-204),קו 63 נפגע בתדירותו כנראה עקב שינויים כוללים אחרים והקצאות אוטובוסים לקווים חדשים ושעברו שינויים.

ArsaWhat

New member

droriko

New member
לא יודע מי זאת המשועממת הזאת ומה זה האירגון הקיקיוני הזה

אבל זאת אחת הכתבות הכי הזויות שקראתילקו 63 לוקח שעתיים בשני הכיוונים? מה???? היא גם מאשימה את דן שהם ״לא מגיעי לפי תכנות הניווט המדויקים ביותר״? על מה היא רומזת? שהנהגים עוצרים בדרך לאכול שווארמה?היא גם טוענת שהיא בדקה את 63 מאלוף שדה והוא מאחר קבוע כל יציאה. זאת האשמה מאד גורפת. בשביל לודא את זה צריך לא רק לשבת כל היום(ולא חצי שעה כמו שהיא בטח) אלא לעשות את זה קבוע במשך שבוע כדי לודא שאם באמת היו לו איחורים קבועים באותו יום זה לא בגלל איזה תאונה או חפץ חשוד.היא גם נותנת לדן ״עצה חינם״ לשים מצלמות שיצלמו את המכוניות שחונות על בתחנה. אז וואלה העצה חינם,אבל המצלמות לא ממש, ככה שאולי תפנה למשטרה שלשם שינוי תשים שוטרים ותאכוף את החוק? למה את הכל תמיד צריך להפיל על דן? אגב למה היא לא כותבת כלום על אפיקים?על סופרבוס?על עפיפי? אה נכון כי הם לא פועלים במדינת תל אביב. חוקרת דמיקולו.

cwen

New member
אהבתי את התלונה על חוסר העדפה ברמזורים

אבל זאת אחת הכתבות הכי הזויות שקראתילקו 63 לוקח שעתיים בשני הכיוונים? מה???? היא גם מאשימה את דן שהם ״לא מגיעי לפי תכנות הניווט המדויקים ביותר״? על מה היא רומזת? שהנהגים עוצרים בדרך לאכול שווארמה?היא גם טוענת שהיא בדקה את 63 מאלוף שדה והוא מאחר קבוע כל יציאה. זאת האשמה מאד גורפת. בשביל לודא את זה צריך לא רק לשבת כל היום(ולא חצי שעה כמו שהיא בטח) אלא לעשות את זה קבוע במשך שבוע כדי לודא שאם באמת היו לו איחורים קבועים באותו יום זה לא בגלל איזה תאונה או חפץ חשוד.היא גם נותנת לדן ״עצה חינם״ לשים מצלמות שיצלמו את המכוניות שחונות על בתחנה. אז וואלה העצה חינם,אבל המצלמות לא ממש, ככה שאולי תפנה למשטרה שלשם שינוי תשים שוטרים ותאכוף את החוק? למה את הכל תמיד צריך להפיל על דן? אגב למה היא לא כותבת כלום על אפיקים?על סופרבוס?על עפיפי? אה נכון כי הם לא פועלים במדינת תל אביב. חוקרת דמיקולו.
אהבתי את התלונה על חוסר העדפה ברמזורים
הרי רק בירושלים הדבר הזה קיים. למה היא מחפשת העדפה ברמזורים במקום אחר בארץ? ולמה דן אשמה בזה?

היא גם לא יודעת שמצלמות כאלה כבר4 מותקנות בחלק מהאוטובוסים..

היא גם לא יודעת שמצלמות כאלה כבר4 מותקנות בחלק מהאוטובוסים..

DRORIKO8

New member
רותם,זה לא האירגון שאתה שייך אליו נכון?

כי אם כן אז אני חוזר בי מ"אירגון קיקיוני". אבל המאמר באמת מוזר.

mister K

New member
אין לי שום קשר לארגון 15 דקות

כמובן שרוב המאמרים שלהם מוזרים כי הם לא מבינים הרבה בתחבורה.
אבל לצערי הם כן מבינים ביח"צ ויש להם גם כסף...
אל תחזור בך ממה שכתבת עליהם.

orchilit

New member
לא, זה ארגון 15 דק' - צרכני התחבורה

כמובן שרוב המאמרים שלהם מוזרים כי הם לא מבינים הרבה בתחבורה.
אבל לצערי הם כן מבינים ביח"צ ויש להם גם כסף...
אל תחזור בך ממה שכתבת עליהם.
לא, זה ארגון 15 דק' - צרכני התחבורה
בניגוד לארגון נוסעי התח"צ (לשעבר תחבורה בדרך שלנו, שבו גם אני הייתי).
מתאים ל15 דק' לשלוח לטמקא. מאמר מאוד שטחי שלא באמת מראה תחקיר רציני (ויש מה לחקור, זה לא שהקו הזה לא מפוצץ לעייפה בשני כיווני הנסיעה ומה שקורה בעזריאלי הוא לא תענוג).

DRORIKO8

New member

mister K

New member
והיום גיל ממשיך בדמגוגיה על רכב משטרה

כמובן שלשוטרים בתפקיד מותר לעמוד היכן שצריך לטובת פעילות מבצעית.
[URL]http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4571136,00.html[/URL]

למה דמגוגיה?

כמובן שלשוטרים בתפקיד מותר לעמוד היכן שצריך לטובת פעילות מבצעית.
[URL]http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4571136,00.html[/URL]
למה דמגוגיה?
ברור שלשוטרים מותר לעמוד היכן שהם רוצים. השאלה היא האם תחנת אוטבוס בציר עמוס היא המקום האפשרי היחיד משיקולים מבצעיים או שפשוט היה נוח להחנות שם את הרכב? הרי מבחינת החוק, מותר להם גם לחסום את הכביש כולו. כמובן שהיית רוצה שתהיה הצדקה לכך, אז למה אתה לא דורש הצדקה בחניה בתחנת אוטבוס?
&nbsp
באופן כללי, אני דווקא מרוצה מ "15 דקות". לא בגלל המאמרים השטחיים, אלא בגלל משיכת תשומת הלב הציבורית לבעיה. אפשר להגיד הרבה על כלי התקשורת אבל הם בהחלט אפקטיביים בהבכת פוליטיקאים ואם זה מה שצריך כדי לאכוף את הנת"צ הרי שזה מוצדק מפני שלא ראיתי ששיטות אחרות עובדות.

mister K

New member
הניידת גם לא חוסמת את כל התחנה

למה דמגוגיה?
ברור שלשוטרים מותר לעמוד היכן שהם רוצים. השאלה היא האם תחנת אוטבוס בציר עמוס היא המקום האפשרי היחיד משיקולים מבצעיים או שפשוט היה נוח להחנות שם את הרכב? הרי מבחינת החוק, מותר להם גם לחסום את הכביש כולו. כמובן שהיית רוצה שתהיה הצדקה לכך, אז למה אתה לא דורש הצדקה בחניה בתחנת אוטבוס?
&nbsp
באופן כללי, אני דווקא מרוצה מ "15 דקות". לא בגלל המאמרים השטחיים, אלא בגלל משיכת תשומת הלב הציבורית לבעיה. אפשר להגיד הרבה על כלי התקשורת אבל הם בהחלט אפקטיביים בהבכת פוליטיקאים ואם זה מה שצריך כדי לאכוף את הנת"צ הרי שזה מוצדק מפני שלא ראיתי ששיטות אחרות עובדות.
זו דמגוגיה לשמה שלא שונה מכל הצלמים החכמולוגיים שישר קופצים ומצלמים שוטרים (וגם נהגי אוטובוס).
אני הראשון שחושב שצריך לנקוט ביד קשה מאוד נגד עברייני נת"צים, אבל כל מה שגיל יעקב עושה הוא דמגוגי וצעקני ולא יותר מזה. כנ"ל הויכוח המטופש שהיה לו בגלי צה"ל עם מאיר חן, ראש הרשות לתחבורה ציבורית. גיל סתם רוצה לעשות רעש כדי שידעו שהוא קיים.

או לחילופין, לעשות רעש כדי לעודד את המערכת לפעול.

זו דמגוגיה לשמה שלא שונה מכל הצלמים החכמולוגיים שישר קופצים ומצלמים שוטרים (וגם נהגי אוטובוס).
אני הראשון שחושב שצריך לנקוט ביד קשה מאוד נגד עברייני נת"צים, אבל כל מה שגיל יעקב עושה הוא דמגוגי וצעקני ולא יותר מזה. כנ"ל הויכוח המטופש שהיה לו בגלי צה"ל עם מאיר חן, ראש הרשות לתחבורה ציבורית. גיל סתם רוצה לעשות רעש כדי שידעו שהוא קיים.
או לחילופין, לעשות רעש כדי לעודד את המערכת לפעול.
כי לפעמים, בלי קצת רעש שום דבר לא זז פה. מי שחושב אחרת מוזמן להציג את ההשיגים שלו.
&nbsp
זה טוב שאתה חושב שצריך להעניש עברייני נת"צים. השאלה היא איך אתה מיישם בפועל את המחשבה שלך. כי לחשוב לא מספיק. לצאת לשטח בתלבושת אחידה, להציק בנימוס לנהגים ולתפוס קצת תשומת לב תקשורתית דווקא יכול לעזור באמת. בסופו של דבר, אני רוצה לראות אכיפה בנת"צים ואם הדרך לשם עוברת דרך צעקות וקצת דמגוגיה זה לא סוף העולם מבחינתי.

amitk80

New member
למה דמגוגיה

למה דמגוגיה
גיל אולי לא שם לב לצילום שבדיוק כאשר הם דפקו דו"ח עבר כלי רכב בדיוק על הנתצ.
גיל רק צועק כמה המצב קקה במיוחד במטרונית. איפה הם היו כל השנה האחרונה ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה