מבחן הדלתות

חני2222

New member
הסגולות

המרכבה היא סמל עתיק מאוד המייצג את האחדות.

ומחבר בין הרוח והחומר

הסמל מיוצג

כשני משולשים שווי צלעות הזהים בגודלם מנוגדים זה לזה

ומתמזגים ביחד ליצירת מרכבה בעלת שש פינות (טטרהדרון)

ומסתתרת בה המילה 'רכב'-

גם בסיפור של אליהו הנביא נאמר כי עלה השמיימה על מרכבת אש,

הכוונה היא אותה מרכבת גוף האור שלו , אותה הוא הפעיל על מנת לעבור מימד.

משמעות המרכבה הינה גוף הרוח המוקף בשדות המסתובבים עם ונגד כיווני השעון.

הכוונה היא שהמשולש העליון של היהלום (זכרי) מסתובב נגד כיוון השעון

והמשולש התחתון של היהלום (הנשי) מסתובב עם כיוון השעון

יש לנו את הפוטנציאל להתמיר את גוף האור

אל תודעת שדה המרכבה על מנת לאפשר

ריפוי והתמרה

שדה המרכבה מחבר אותנו לצ'אקרת הלב אל 'נקודת האפס'

אל החיבור של ה'אני הנני' השיקוף של 'כמו למעלה 'כך למטה'

החיבור בין החומר והרוח .

גוף האור שלנו מהדהד באופן טבעי בו זמנית בתדר של מבנה מרכבה מופעלת

השדה האנרגטי הגאומטרי של המרכבה בדרך כלל מסתובב סביב ודרך גופינו

במהירויות שונות תלוי ברמת התודעה שלנו בכל רגע ורגע.

למעשה, להרבה מאוד אנשים על פני כדור הארץ, שדה המרכבה האט את מהירותו או אפילו הפסיק לגמרי להסתובב,

כאילו שהם במצב 'שינה' כיוון שאינם זוכרים את השדה הרב מימדי של הבריאה בה אנו חיים.

יגיע יום

והאדם יוכל להפעיל את המרכבה ולעבור בין הממדים השונים ...

כשאתה חי לנצח

ויוצר משהוא כמו סמל המרכבה ,
אתה זוכה לראות אנשים אחירים שכאילו יצרו את זה ,
אתה שומע פרשניות מומצאות מה זה .
למרות שזה נכתב ברשת במדוייק מה זה .
הטלפון השבור הזה הוא מדהים , וזה רק מראה שאף אחד לא אומר דבר בשם אומרו .
או כולם נכנסו לחלום של שבירת אורות ורחקו מהמקור .
דוד

אני 4

יש לך נפש מבוגרת, ואתה יכול להיות קצת דרמטי לפעמים, אך אתה אדם אוהב שיודע לבטא את עצמו דרך מוזיקה, אמנות, כתיבה או בדרכך הייחודית. אתה יכול להיות מאוד פתוח וחברותי אך באותו הזמן סגור ופרטי מאוד. אתה נמצא תמיד ב"היכון", שומר את הצרות והמחשבות שלך לעצמך. אולי אתה חושב שאיש לא מבין אותך באמת, אך נסה לפתוח את עצמך לאנשים ותגלה שהמציאות הרבה יותר נעימה ממה שחשבת, ויש בעולם עוד אנשים שאוהבים לעזור.

התחברתי לחמש דלתות

לגבי הדלת התכלת היו לי היסוסים כי אני מתחברת לצבע אבל לא לחלונות השחורים...
אז אם נתעלם מזגוגיות החלון השחורות התחברתי לדלתות:
5,4,3,1 ו6.
כנראה שזה לא מדוייק במיוחד

אה כן התשובות של כל הדלתות

1:
אתה אדם כיפי שאוהב לשמור על החיים קלילים ומעניינים. אתה תמיד רוצה לטפח ולעזור לאחרים, ויודע להעריך את ההנאות היוקרתיות הקטנות של החיים, כמו הכלים המשובחים במטבח, הנר האהוב עלייך או הלחם הטעים מהמאפייה המקומית. אתה אוהב טיולים רחוקים ותרבויות שונות, ורוצה להיות תמיד הכי אהוב על כולם, וליצור אווירה חמה ואוהבת. חשוב לזכור שכשאתה צריך עזרה או תמיכה, זה ממש בסדר לבקש.

3:
זה ברור לכולם שאתה אדם מיוחד ומעניין שאנשים שמחים להכניס לחייהם. אתה טוב כמעט בהכל וחבר'המן אמיתי, הצד היצירתי שלך חזק ואתה לא זר לתחום האמנות. אתה יכול להפוך כל דבר למשהו חדש ולבטא את עצמך דרכו, קל לך להישאר בתוך הבועה הביתית שלך, אבל זכור תמיד ששווה לצאת לטבע מדי פעם ולשטוף את העיניים בצבע ירוק, או להוציא את הראש מהעננים ולהתקרב לקרקע.

4:
יש לך נפש מבוגרת, ואתה יכול להיות קצת דרמטי לפעמים, אך אתה אדם אוהב שיודע לבטא את עצמו דרך מוזיקה, אמנות, כתיבה או בדרכך הייחודית. אתה יכול להיות מאוד פתוח וחברותי אך באותו הזמן סגור ופרטי מאוד. אתה נמצא תמיד ב"היכון", שומר את הצרות והמחשבות שלך לעצמך. אולי אתה חושב שאיש לא מבין אותך באמת, אך נסה לפתוח את עצמך לאנשים ותגלה שהמציאות הרבה יותר נעימה ממה שחשבת, ויש בעולם עוד אנשים שאוהבים לעזור.

5:
אתה יודע להתאים לקבוצה מצוין ולתרום לכל סיטואציה. אתה תמיד עושה משהו פרודוקטיבי והעשייה גורמת לך להרגיש נחת. שים לב רק שכל העיסוקים לא ימנעו ממך לראות מה קורה סביבך. אל תשכח לשים לב לגוף שלך, ולקחת הפסקה כשצריך, כדי לעשות את מה שאתה אוהב.

6:אתה אדם בעל ביטחון עצמי גבוה ועין מעולה לפרטים. אתה אדם מרגש וייחודי שאכפת לו איך הוא נראה כלפי חוץ ומה אחרים חושבים עליו אך יודע לשמור על צניעות כשצריך. אתה לפעמים יכול להיות כל כך ביקורתי כלפי עצמך, שזה מוגזם. אף אחד לא מושלם, זכור זאת, והחיים עוסקים בך ולא בריצוי האחר. קח זמן לעצמך וחשוב, האם זה מי שאתה באמת רוצה להיות?

בקיצור מדוייק זה כנראה לא...

הדלתות ששיעממו אותי להחריד היו 7 ו10

חסרות צבע וחסרות חיים
דלת 2 הפחידה אותי דלת 9 נראתה שעברה הרבה בחיים
והייתה שרוטה וחבוטה
דלת 8 הייתה צבועה בצבע חסר פואנטה וחסרת כל קישוט שיעדן את הצבע
הנוראי שלה

למעלה