מבדקי קצונה לקראת חזרה לשירות

zuta33

New member
מבדקי קצונה לקראת חזרה לשירות

האם מישהו יכול לפרט מה כוללים מבדקי הקצונה לקראת החזרה לשירות וכמה זמן הם אורכים?

Silence Thunder

New member
../images/Emo45.gif

לך לישון באמת

bodas

New member
אם זה אכן מותר לפרסום

אז גם יל יש הרבה מה לומר... אבל אני יודע שפעם שעברה, כשפירטתי, עלו עליי באשמות ומחקתי מיד.... אז מה נסגר? מותר או אסור?

yossi c

New member
עד כמה שידוע לי, מותר

לא שידוע לי כל כך הרבה
. תראה, לתת מידע על גיבושים (גם של טיס וחובלים, שאלו קורסי קצינים)- מותר. אז לא נראה לי שיש הבדל. תכתוב.. שיהיה גם מאמר מהפורום שלנו
(כמה כבר אפשר להתעלק על השכנים? באמת.. )

1234aaa

New member
אם כבר להיות צדקנים..

אז הטיפים לקינן שפי הם עבירה הרבה יותר חמורה כי שם מוסבר איך מייצרים עץ "נכון" ,ברגע שכולם הולכים ומציירים לפי מה שכתוב שם ולא לפי מה שהם חשבו בעצמם זה דופק את כל המיון. זה שמשהו יידע שצריך לצייר בית במבד"קים לא עוזר לו בגרוש..[כמעט]. מה גם שלספר מה יש במבד"קים זה על אותו משקל של לספר מה יש בקינן שפי.. ועל זה יש לנו קטגוריה שלמה.

bodas

New member
עם כל הכבוד

חשיפת פרטים צבאיים, בלי קשר לאיכותם ותוכנם, לא שקול לחשיפת תכנים של חברה אזרחית. נתחיל מזה. אם הצבא מסווג את המידע כשמור או מעלה, זו עילה מספקת לא לדבר על זה. חברה אזרחית לא יכולה לעשות את זה. בנוסף, נשבר לי כבר מהרטינות על זה, ואני מתכוון ל"בעיה" שיש לפסיכולוגים בקינןש-פי, שכנראה לא כל כך יודעים לעשות את עבודתם נאמנה אם הם "מתקילים" מועמדים לעתודה ב"עקבתי אחרייך בפורום".... פסיכולוג טוב צריך לראות מעבר לפרטים שידועים לכולם. גם אם תגיד לכולם איך לצייר מראש, הם לא יציירו בדיוק אותו דבר. ועל זה כן אפשר לעלות.

1234aaa

New member
==>

יצא לי לעבור מבדקי קצונה "אמיתיים" של הצבא ויש דימיון רב ואף חפיפה בחלקים מסוימים בין השניים [כשאני אומר חפיפה אני מתכוון שכתבתי את אותו הסיפור לאותה התמונה בדיוק,1:1]. אז מה שעושה מבחינתך את ההבדל זה איך לבושה "המאבחנת" שמחלקת לך את הדפים לציורים?! מה זה משנה איפה נערך המיון אם במתקן אזרחי או צבאי אם בשניהם התוצאות של המבד"ק הולכות לשימוש של אותו הגוף ,צה"ל.. מיותר לציין שלא במבד"קים ולא בקינן שפי לא בקשו ממני לשמור על תוכן המיונים בסוד.. אני לא אומר שצריך להוריד את קטגוריית קינן שפי מהמאמרים חלילה [להיפך], רק ניסיתי להראות שאפשר להיות "פלצן" ל2 הכיוונים.

kfir15

New member
מבדקים למיניהם...

המבחנים הנ"ל הם ממבחני אישיות שכל מי שלומד פסיכולוגיה או פשוט לוקח ספר פסיכולוגיה יכול להכיר אותם ואפילו לנתח אותם. למה עושים אותם? על מנת להכיר את אישיותך. במבחנים אלה אין משמעות להעתקה. למה? המבחנים נכתבים כדי לבדוק תכונות אופי לפי מודל מסויים (סטטיסטיקה נכנסת פה באופן חזק). אם תעתיק תקרנה אחת משתי האפשרויות (כמובן שייתכנו יותר): 1.מה שהעתקת יתאים לכל המבחנים האחרים (כעיקרון המבחנים "מאמתים" אחד את השני. 2.מה שהעתקת לא קשור בצורה מאוד ברורה ולכן יגלו את זה ותסתבך. מה שהכי חשוב לדעת למבחנים אין תשובה נכונה. אם אתה אדם נורמלי תעבור אותם ללא בעיות ואין סיבה לדאוג.

kripton

New member
../images/Emo45.gif וגם

אין דבר כזה "לעבור" את הממבדק או להיכשל בו. זה לא מבחן זה מבדק, רק בודקים את תכונות האופי של הבנאדם, בצורות שאני באופן אישי ממש לא מאמין להן ולא מקבל את רוב התאוריה שיש מאחורי זה (במיוחד הסטטיסטיקה, אולי כי אני חריג) וגם כל מיני דברים מסביב. קראתי על זה עכשיו ספר ממש טוב, שקצת הזיז אותי מדעתי המקובעת לגבי כל המבדקים האלה, והוסיף לי פה נקודות חדשות למחשבה, ברם הספר נכתב על כמה אנשים עם מיקרי קיצון של בעיות נפשיות, ככה שגם אני בלי שום ידע בפסיכולוגיה הייתי יכול להמליץ לכל אחד מהם טיפול פסיכאטרי, שיעזור להם. אבל זה רק אני.

bodas

New member
אמממ...

אני מבין את הדגש שלך ודי מסכים איתו, אבל אני מקווה שברור שזה מבד"ק, קרי "מבחני קצונה"...

kripton

New member
../images/Emo45.gif וגם

אין דבר כזה "לעבור" את הממבדק או להיכשל בו. זה לא מבחן זה מבדק, רק בודקים את תכונות האופי של הבנאדם, בצורות שאני באופן אישי ממש לא מאמין להן ולא מקבל את רוב התאוריה שיש מאחורי זה (במיוחד הסטטיסטיקה, אולי כי אני חריג) וגם כל מיני דברים מסביב. קראתי על זה עכשיו ספר ממש טוב, שקצת הזיז אותי מדעתי המקובעת לגבי כל המבדקים האלה, והוסיף לי פה נקודות חדשות למחשבה, ברם הספר נכתב על כמה אנשים עם מיקרי קיצון של בעיות נפשיות, ככה שגם אני בלי שום ידע בפסיכולוגיה הייתי יכול להמליץ לכל אחד מהם טיפול פסיכאטרי, שיעזור להם. אבל זה רק אני.

למעלה