מאריה במצעד הבינלאומי של גלגלצ - אפשר להצביע!

a 90s Noah

New member
מאריה במצעד הבינלאומי של גלגלצ - אפשר להצביע!

http://www.glgltz.co.il/1177-he/Galgalatz.aspx

נראה לי שמאז Tuch my body שום שיר שלה לא נכנס לשם..(אובססד?)
אני שונא תתחנה הזאת אבל מה לעשות שהרבה מקשיבים לה..תצביעו

True Colors

New member
הצבעתי אתמול!

הם מחלקים פרסים למדרגים? - כי יש לי נטייה מוזרה לזכות
בתקופת "מימי" זוכר שזכיתי בדיסק של וויל סמית' (כוסומו, אפילו שירטלס הוא לא הופיע ב-inside booklet
אם כי יש שם תמונה די מחרמנת שלו עם גופייה
) וזכיתי גם בכרטיסים זוגיים לחמת-גדר (או משהו בסגנון), שבסוף לא ניצלתי, כי לא התחשק לי להשתכשך במעיינות חמים עם אוכלוסיית גיל הזהב

ומורנה, Obsessed לא נוגן בגלגל"צ, וגם לא Touch My Body!
אני זוכר שהם השתמשו באינסטרומנטל של Touch My Body לדיווחי התנועה שלהם, אבל מעולם לא השמיעו את השיר במלואו!
אני עדיין חסר מילים לנוכח ההתעלמות שלהם מ-We Belong Together. במונחים עכשוויים, זה כאילו הם היו בוחרים, בלי שום סיבה, להתעלם מ-Locked Out Of Heaven או מ-Rolling In The Deep. השיר פאקינג שהה ארבעה-עשר (אני חוזרת: ארבעה-עשר!
) שבועות בראש המצעד האמריקאי, והוא ה-second longest running number one בהיסטוריה של מצעד הבילבורד!
זה פשוט בלתי-נתפש בעליל כל פעם שאני חושב על זה!

למי שיש "פייסבוק" - לי אין (כן, אני יודע, תקופת האבן) - הצביעו ל-Beautiful# גם ברדיוס 100fm

קוֹבּ

New member
חחחחחחחחחחחחחח הודעה קורעת

ולדעתי ווי בילונג טוגדר שהה 15 שבועות במקום ראשון עם הפסקה בין ה14 ל15 בגלל קארי אנדרווד שבדיוק זכתה באיידול, אבל יכול להיות שאני מערבב נתונים

Mידאס

New member
WBT שהה בסך הכל 14 שבועות לא רצופים במצעד

הוא גם לא השיר היחיד שצעד 14 שבועות (וויטני יוסטון, בויז טו מן,בלאק אייד פיז, אלטון ג'ון ולוס דל ריו [מקרנה]) שהו כולם 14 שבועות בראש המצעד.

מאריה מחזיקה כידוע בשיא לשיר שצעד הכי הרבה זמן במצעד, אבל לא כולם יודעים שעד שהיא עשתה את זה, השיא היה שייך לוויטני עם I WILL ALWAYS LOVE YOU.

McBrownie

New member
שיר שצעד הכי הרבה זמן באיזה מצעד?

HOT100? זה דווקא I'm yours של Jason Mraz.

Mידאס

New member
כבר מזמן קלטתי שיש לך בעיות בהבנת הנקרא

אבל זה כבר עובר את הגבול.

נראה לי שהיום הקסום הזה קורה כל יום מדי

שנה,7\24,שלוש מאות שישים וחמש ימים בשנה.

אין אין הפתאטיות זה קטע פה ופשוט מראה שאין מה להגיד אז אתם תדחפו את ריהאנה לכל דבר

eranmc

New member
זכיתי פעם ב MP3 של 128 מגה

אפילו דיסק של שרית חדד לא נכנס

True Colors

New member
חחח, עורנה - את חסרת ישועה!

תמשיכי למרוח קרם אנטי אייג'ינג

a 90s Noah

New member
#beautiful עכשיו בגלגלצ

מדיאס רוטט בעצבים בכסאו כרגע

תכלס, אם לא היה את מיגל הם לא היו שמים על השיר הזה.

למעלה