מאמר מס' 4- לפי בקשת הקהל

ThePiper

New member
עוד מאמר מעולה...

עוד אנקדוטה שלדעתי היה ראוי לציין היא דווקא הדמות של גאלאדריאל מעבר להיסטוריה הרגילה, כלומר, אחת מההשוואות שלה למריה הקדושה לנוצרים. לפי דעתי, אפילו היתה בגאלאדריאל מעט אנוכיות, בכל זאת, היא הייתה בת אצולה ממעמד גבוה ביותר, אבל בניגוד לאלרונד, שעשה עבור אחרים כפי שאמרת, היא הייתה יותר דמות יצוגית (אולי גם כמו מלכת אנגליה??). אחרי העידן הראשון, תפקידה היה בעיקר לעודד אנשים, לחזות את העתיד ולתת אזהרות אם צריך, אולם מעבר לכך היא לא ממש עשתה. ולא פעם, שאר הנולדור ושאר בני הלילית (וביניהם אלרונד) היו נתונים לרחמיה ולשיקול דעתה. היא לא החזיקה בכוח ממשי מעבר להיותה חכמה ומנוסה (על הצבא של לוריין פיקח בעיקר קלבורן) ולכן לדעתי, הייתה לה תמיד השאיפה לכוח, איכשהו, רוב השאיפות האלה התנפצו.

אלרוס

New member
אדום יותר מגניב

אדום עולה, אדום עולה עולה! אדום זה מומחה, כחול זה מנהלך, מומחה יותר טוב ממנהל כי מומחה נשמע יותר טוב

Arana

Active member
מנהל
../images/Emo49.gif לשניכם!../images/Emo65.gif

המון בהצלחה!
(מה עם פורום הסרטים?!)

nowhere woman

New member
מזל טוב לירון../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

ובהצלחה לשניכם, יובל ולירון עם הפורום החדש

nowhere woman

New member
מאמר מעולה!

נהנתי לקרוא, תודה! וכמובן, מזל טוב(!
) על ההאדמה, בהחלט מגיע לך

•aniviel•

New member
עוד לא קראתי...

מהסיבה הפשוטה שאני לא בבית, אני במשרד של אבא שלי, בחדר של בן דוד שלי (הוא עובד אצל אבא שלי) ובמחשב שלו, הוא מאוד יתעצבן אם הוא יראה אותי כאן חח אבל הייתי חייבת להכנס
בכל מקרה, I can't wait to read your article and I will once I get back home
('צטערת, זה פשוט נשמע לי יותר טוב לומר את זה באנגלית)

../images/Emo2.gif!

מזל טוב!!
ובהצלחה. גם על היותך המנהלת החדשה של הפורום הזה וגם על פתיחתו של פורום סרטים
.

•aniviel•

New member
תודה ../images/Emo24.gif ואלרוס! ../images/Emo46.gif

כחול יותר יפה
חח טוב, יצא לי טוב כי זה הצבע האהוב עלי
אני מניחה שכולכם כבר מוזמנים להצטרף לפורום הסרטים (מספר 964, יש קישור למעלה), למרות שעוד לא התחלנו לעבוד עליו, ולא תכננתי שהוא יפורסם כל כך מהר
בכל מקרה, bare with us

Ridds

New member
איזה יופי!

מאמר נפלא שמציג את גלדריאל באור שונה ונותן לה המון עומק. כל הכבוד

קראתי בצהריים, מגיבה עכשיו

על גלדריאל לא ידעתי הרבה מידי מעבר לקריאת שר הטבעות והסיל'. המאמר מצויין. בכלל לא חשבתי על הסגירת מעגל שלה ועל היחס שלה כלפי פאנור. בקיצור, אהבתי. המשך כך

moran500

New member
אחלה מאמר ../images/Emo13.gif

בקריאה ראשונה לא ממש מבינים את המשמעות של הדמות של גלדריאל, וגם הסרטים חטאו בכך ומי שיוצא מהסרט לא מבין בעצם מי זו גלדריאל. למרות שאני בספק אם מישהו באמת מבין (הרי רב הנסתר על הגלוי כמו שאומרים..) המאמר עזר ! הוא כתוב יפה, מעניין, שוטף ומאיר עיניים :)

למעלה