מאמן האקה ביקר את אמיר ראנד

מאמן האקה ביקר את אמיר ראנד

לאחר הביקור אמר המאמן "אם במכבי חיפה לא מבקרים אותו לפחות אני אבקר אותו" כשסיפר כתבנו למאמן הפיני כי מכבי חיפה אפילו לא נענשה על הריגת הילד מילמל המאמן ... "מושחתים..."

San Miguel

New member
חסרונו של ניר סביליה

יורגש מקסימום באחוזי הלחות על הספסל כאשר אין מי שישמש כחומת מגן מהשמש היוקדת על אברהם גרנט .

San Miguel

New member
מייקל אואן מסר בתגובה

כי הוא מצטער לשמוע שילד הפלא הישראלי עליו הוא גדל והושווה אליו לא ישחק מולו כנראה.

וסביליה בתגובה לדברי אואן...

"למה מי זה אואן בכלל ? אז אני אנוח כמה משחקים ואצבור כוח לשלב הבתים" לכתבנו נודע גם כי ברצלונה התעניניה בשחקן הישראלי הנפלא שכבר משחק כמה שנים בליגת האלופות (כל שנה הוא עובר לאלופה הישראלית) הנציג הספרדי התרשם מאוד מהדקה וחצי של סביליה בפינלד אך מצד שני הספרדים ירדו ככל הנראה מניר בגלל ששיתופו (שהורגש בהחלט) בבפילנד שפוסל אותו מללבוש את המדים בארסה בליגת האלופות...

San Miguel

New member
בלעדי: אדורם קייסי לריאל מדריד

בעקבות הדזקנותו של המגן הבריזלאי המוכשר החלה ריאל בחיפושים אחרי מחליף. לזין-נט נודע כי ריאל כבר עוקבת מזה זמן מה אחרי מגנה השמאלי של אפ צה מכבי חיפה, אדורם "סרג´יניו" קייסי. קייסי אמר לכתבנו כי הוא מוחמא מההצעה אבל "לא שמעתי שום דבר. אני שומע את זה ממך פעם ראשונה. תפנה לסוכן שלי, הוא מטפל בכל העניינים". בריאל מדריד העדיפו להכחיש ומסרו הודעה לקונית:"יש התעניינות בשחקן אבל הוא לא היחיד ויש לנו עוד אפשרויות אחרות כמו אילן בוארון. נצא בהודעה מסודרת לתקשורת שיהיה משהו".

ליטן א

New member
סרדס ורענן... יצאתם גדולים... ../images/Emo13.gif

כל הכבוד... תמשיכו להחיות את הפורום בבדיחות בטוב-טעם...
צהוב עולה.. ליטן

ליטן א

New member
רק עכשיו עלית על זה????

קודם כל, זיהיתי את זה ע"פ כמה אימרות שלו בתחילת הדרך של הניק-ניים החדש. אח"כ ראית את הכינוי גם באיי סי קיו שלו.... ואח"כ ראיתי את מסת ההודעות שלו, ככה שזה כבר הסגיר אותו לגמרי
ליטן

למעלה