מאמן אישי לניהול כעסים - איך אני מוצאת ?

מאמן אישי לניהול כעסים - איך אני מוצאת ? ../images/Emo4.gif

אני עוברת ביומיים האחרונים על קבצים של מאמנים ואין התייחסות או ציון כלשהוא למאמנים/מטפלים בניהול כעסים. קצה חוט יכול לעזור לי בחיפוש. תודה.

Yin

New member
אני עוסק גם בזה

מה בדיוק את מחפשת? עדי

אני מחפשת מאמן למנהל בכיר עם דגש בניהול כעסים

ואת זה אני לא מוצאת בחיפושיי בגוגל.

Yin

New member
את בהחלט מוזמנת לדבר איתי

אני עושה דברים כאלו בדיוק. עדי 054-8100801

Yin

New member
תראי כאן

אודות, אני עדי. מעבר לכך, שני האתרים הם שלי. אני מזמין אותך להתקשר אלי 054-8100801, אענה על כל שאלה.

תלתלית3

New member
ניהול כעסים והתפרצויות ניתן למצוא

בטיפול ב-ADHD. אני אישית למדתי שיעור בנושא. יש לי סל כלים עבור ניהול כעסים. בב' טליה

ordanco

New member
מחבר נקודות

אחרי שקראתי את החלק הזה יצא לי ..אאההההה . (של הבנה ..). התמודדות עם כעסים זו אכן נישה שבאימון אישי לא מדגישים אותה בד"כ. למה? קצת לא מוכר.... יש הרצאה שאני מעביר עם מכשפה (מכשפה אמיתית...בשם מיכל מילגרום) שאנחנו מעבירים שהיא התמודדות עם כעסים, אנחנו מעבירים אותה במקומות עבודה (אמדוקס, לצוות של מכבי שירותי בריאות וכד..). אם זה יענין את בעלך - את יודעת איך להשיג אותי ואני אשלח לך דף יותר מפורט. בהצלחה באשר תבחרו!

שלום לך אנטיתזה

ניהול כעסים זו מילה מעניינת... שיטה שאני מאוד אוהבת לעבודה עם רגשות היא שיטת ההתמקדות. בהתמקדות לומדים להכיר את הרגשות היטב, ולקבל אותם כפי שהם, ומתוך התפיסה הזו של קבלה - הם עוברים התפתחות, התקדמות, שינוי. עבדתי בהצלחה בעצמי על רגשות כמו ביקורת וחוסר סבלנות, ועם אנשים רבים על קשת שלמה של רגשות, כולל כעס כמובן, שהוא רגש מאוד בסיסי בכולנו. ואם לא קלעתי למה שרצית לגבי הכעס, אז את מוזמנת לפרט יותר. אני גם עובדת עם אנשים בכירים. בעיקר בתחום של היכולות והכישורים שלהם. למשל לאחרונה עבדתי עם מנכ"ל בבנק שהיתה אחראית על 260 מליון $. בהצלחה רבה

einatgross1

New member
תנסי את

משה שרון, או רחלי נחמן. פרטים עליהם תוכלי למצוא באמצעות גוגל. הם מאמנים מנהלים גם בתחום ניהול הכעסים. בהצלחה!

למעלה