מאי גולן: "אני לא מכירה אדם פחות נהנתן מנתניהו"

jackie111

Well-known member
לידיעתכם מאי גולן היא חברת כנסת מטעם הליכוד.
איך לפרש את המשפט שאמרה?

מאי גולן לא מכירה אך אדם שהוא פחות נהנתן מביבי
ז"א ביבי לדעתה הכי נהנתן בעולם?

אם הייתי ביבי הייתי נוזף בה.

נערך לאחרונה ב:

סתוונית333

Well-known member
איך לפרש את המשפט שאמרה?

למה שינזוף בה אם אתה ודורי היחידים שלא הבנתם את הדברים שהיא אמרה ושאותם הוצאת מהקשרם.

The Real Big Joe

Well-known member
איך לפרש את המשפט שאמרה?

אין כמו מאי.
מגיע לה קידום ליוני.

אלפיני

Well-known member
מעניין שגם אתה נפלת כאן.
:ROFLMAO:
למה שינזוף בה אם אתה ודורי היחידים שלא הבנתם את הדברים שהיא אמרה ושאותם הוצאת מהקשרם.
הפרשנות שלך שגוייה.
לא חשבתי שדווקא אתה תיפול בפח.
פסקה הגברת ולא נתנה פירוט שיסביר את כוונתה.

סתוונית333

Well-known member
פסקה הגברת ולא נתנה פירוט שיסביר את כוונתה.
אתה רוצה פירוט ?
בבקשה!
בגלל החכמולוגיה של ג'קי נהגתם בטפשות שלא נופלת מטפשותם של הביביסטים .
במקום להגיד אמן על ההתחכמות הלא מוצלחת שלו (כרגיל) שלו , היה רצוי שתבדקו לפני שתגיבו .

הבנת?
עכשיו חפש את הכתבה של מאי גולן ותראה שמיהרתם להגיב.
אגב, אתה לא חייב.
ערב טוב

אלפיני

Well-known member
אתה רוצה פירוט ?
בבקשה!
בגלל החכמולוגיה של ג'קי נהגתם בטפשות שלא נופלת מטפשותם של הביביסטים .
במקום להגיד אמן על ההתחכמות הלא מוצלחת שלו (כרגיל) שלו , היה רצוי שתבדקו לפני שתגיבו .

הבנת?
עכשיו חפש את הכתבה של מאי גולן ותראה שמיהרתם להגיב.
אגב, אתה לא חייב.
ערב טוב
לאחר כבוד, הנושא כאן הוא דבריה של פלורה ולא ג'קי , או ענייניך עמו. מה בסה"כ ביקשתי - שתנמקי את עמדתך.

אז בזבזתי שש דקות מחיי והקשבתי לדבריה של פלורה פולפולה על מנת להבין את הקשר הדברים במלואם. https://www.inn.co.il/news/570563

להלן מסקנותי.

1. אם היה לי תקוות ואפילו חלשות שהיא מפגינה איזה קורטוב של עצמאות ולא ממשיכה בתפקידה כשטיח של הראיס הן נמוגו.

2. במסגרת התוכנית הביביסטית הכללית החיים כסרט, היא עוד הייתה מסוגלת שם גם להגיד ברצינות שביבי חיי בצורה צנועה יותר בקיסריה מהאופן שבן גוריון חי בצריפו בשדה בוקר מבלי להניד עפעף . לו ידעה מי זה בן גוריון כמובן. בעולם של פלורה פולפולה ביבי כנראה לא טבל סיגרו בוויסקי בעוד ישראל השנייה קורסת מימיו.

3. מצטער שאני פוגע בעצב רגישה, אבל התהיות של ג'קי לגיטימיות . הפלפולה פשוט כשלה בלשונה. היא בעצם התכוונה להגיד משהו בסגנון

"אני לא מכירה אדם יותר סגפן מנתניהו בעת זו". אבל יצא לה משפט בו הפכה אותו לגדול הנתנתנים.

אופס, דפקה פליטה פרודיאנית הפלפולה.

האמת שמזלה שזה קרה עכשיו כשיש עוד בתי משפט הפועלים עצמאית, כי ביום שנהפוך דיקטטורה סדאם חוסיינית סטייל על מלא מלא המטורפת עוד תהיה מסוגלת להעלות אותה על גיליוטינה על כשל שכזה - או לכל הפחות לחתוך לה את הלשון.

נערך לאחרונה ב:

סתוונית333

Well-known member
לאחר כבוד, הנושא כאן הוא דבריה של פלורה ולא ג'קי , או ענייניך עמו.

אז בזבזתי שש דקות מחיי והקשבתי לדבריה של פלורה פולפולה על מנת להבין את הקשר הדברים במלואו. https://www.inn.co.il/news/570563

להלן מסקנותי.

1. אם היה לי תקוות ואפילו חלשות שהיא מפגינה איזה קורטוב של עצמאות ולא ממשיכה בתפקידה כשטיח של הראיס הן נמוגו.

2. במסגרת התוכנית הביביסטית הכללית החיים כסרט, היא עוד הייתה מסוגלת להגיד ברצינות גם שביבי חיי בצורה צנועה יותר בקיסריה מבן גוריון שחי בצריפו בשדה בוקר מבלי להניד עפעף . לו ידעה מי זה בן גוריון כמובן.

3. מצטער שאני פוגע בעצב רגישה, אבל התהיות של ג'קי לגיטימיות . הפלפולה פשוט כשלה בלשונה. היא בעצם התכוונה להגיד משהו בסגנון

"אני לא מכירה אדם יותר סגפן מנתניהו בעת זו".​

האמת שמזלה שזה קרה עכשיו כשיש עוד בתי משפט הפועלים עצמאית, כי ביום שנהפוך דיקטטורה סדאם חוסיינית סטייל על מלא מלא המטורפת עוד תהיה מסוגלת להעלות אותה על גיליוטינה על כשל שכזה - או לכל הפחות לחתוך לה את הלשון.
התייחסתי נטו לדבריה של מאי גולן שהוצאו מהקשרם.
ואדם חכם לא רק שבודק לפני שמגיב , הוא גם מפעיל טיפה את מוחו (אם יש לו כזה) וחושב האם זה הגיוני שביביסטית שרופה כמוה תצא נגד אדונה.
ועם כל הכבוד , לא אתה ולא ג'קי ולא אף גולש כאן מצליחים לפגוע בי ולכן אל תסיט את הנושא לכיווני כי לא אני הנושא .
פישלת. לא נורא .אתה לא היחיד כאן שנהגת בטפשות ברמה של ביביסט מצוי.

ומבחינתי הנושא הזה מוצה ואני לא מתכוונת להגיב יותר .
ביוש

אלפיני

Well-known member
התייחסתי נטו לדבריה של מאי גולן שהוצאו מהקשרם.
ואדם חכם לא רק שבודק לפני שמגיב , הוא גם מפעיל טיפה את מוחו (אם יש לו כזה) וחושב האם זה הגיוני שביביסטית שרופה כמוה תצא נגד אדונה.
ועם כל הכבוד , לא אתה ולא ג'קי ולא אף גולש כאן מצליחים לפגוע בי ולכן אל תסיט את הנושא לכיווני כי לא אני הנושא .
פישלת. לא נורא .אתה לא היחיד כאן שנהגת בטפשות ברמה של ביביסט מצוי.

ומבחינתי הנושא הזה מוצה ואני לא מתכוונת להגיב יותר .
ביוש
מאי גולן כשלה בלשונה . אמרתי זאת פחות או יותר בתגובתי הראשונה ואם לא היית ברור מספיק. אני מתנצל על כך.
אבל אין ספק שהייתי ברור ומפורט הרבה יותר בתגובתי השניה.

אלפיני

Well-known member
אדם חכם לא רק שבודק לפני שמגיב ,
אמן ואמן
הוא גם מפעיל טיפה את מוחו (אם יש לו כזה) וחושב האם זה הגיוני שביביסטית שרופה כמוה תצא נגד אדונה.
אמן סלה .

ורק אוסיף ללא תרגום אונקולוס שמצופה מאדם חכם גם לזהות נימה אירונית אצל פותח השרשור. וכשהו מוסיף תגובה אירונית משלו מצופה מהחכמים הבאים בעקבותיו לזהות את טון הדברים והרוח.

evglev1

Well-known member
מנהל
לאחר כבוד, הנושא כאן הוא דבריה של פלורה ולא ג'קי , או ענייניך עמו. מה בסה"כ ביקשתי - שתנמקי את עמדתך.

אז בזבזתי שש דקות מחיי והקשבתי לדבריה של פלורה פולפולה על מנת להבין את הקשר הדברים במלואם. https://www.inn.co.il/news/570563

להלן מסקנותי.

2. במסגרת התוכנית הביביסטית הכללית החיים כסרט, היא עוד הייתה מסוגלת שם גם להגיד ברצינות שביבי חיי בצורה צנועה יותר בקיסריה מהאופן שבן גוריון חי בצריפו בשדה בוקר מבלי להניד עפעף . לו ידעה מי זה בן גוריון כמובן. בעולם של פלורה פולפולה ביבי כנראה לא טבל סיגרו בוויסקי בעוד ישראל השנייה קורסת מימיו.

"אני לא מכירה אדם יותר סגפן מנתניהו בעת זו". אבל יצא לה משפט בו הפכה אותו לגדול הנתנתנים.

אופס, דפקה פליטה פרודיאנית הפלפולה.

תראה כתומיש כבר הסביר את הנושא:

אין אדם יותר סגפן מנתניהו (משפט שלך) = אין אדם פחות נהנתן מנתניהו (משפט שלה).
אין אדם יותר נהנתן מנתניהו = אין אדם פחות סגפן מנתניהו.

מכיוון שהיא השתמשה במילה פחות המסר לה שכולם יותר נהנתנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
איך לפרש את המשפט שאמרה?

אם ביבי לא נהנתן אז זה אומר שאחרים נהנים מהמתנות, אם לשלב את מילצ'ין והעדות של מני נפתלי, אז מהשמפניות רק שרה נהנית ולטענת ביבי בריאותו לא מאפשרת לו לעשן אז הסיגריות נועדו לאורחים הרשמיים והלא רשמיים שמבקרים אותם או שיאיר נתניהו מעשן?

יש לביבי קרוב משפחה חולה שהטיפול בו יקר מאוד שהוא חוסך כל פרוטה ודואג שאת החשבונות האישיים והמשפחתיים שלו ישלמו אחרים או סתם מדובר בהתמכרות למראה הכסף כמו דון קמצוץ מסדרת וולט דיסיני המצוירת מעשיות ברווזיות ולכן הוא אוהב שאחרים משלמים עליו?

סתוונית333

Well-known member
אם ביבי לא נהנתן אז זה אומר שאחרים נהנים מהמתנות, אם לשלב את מילצ'ין והעדות של מני נפתלי, אז מהשמפניות רק שרה נהנית ולטענת ביבי בריאותו לא מאפשרת לו לעשן אז הסיגריות נועדו לאורחים הרשמיים והלא רשמיים שמבקרים אותם או שיאיר נתניהו מעשן?

יש לביבי קרוב משפחה חולה שהטיפול בו יקר מאוד שהוא חוסך כל פרוטה ודואג שאת החשבונות האישיים והמשפחתיים שלו ישלמו אחרים או סתם מדובר בהתמכרות למראה הכסף כמו דון קמצוץ מסדרת וולט דיסיני המצוירת מעשיות ברווזיות ולכן הוא אוהב שאחרים משלמים עליו?
הפרשנות שלך שגוייה.

איציק5111

Well-known member

זאת חזירות ושחיתות אבל אתה לא מיתייחס לשאר הפוליטיקאים ואתה רק מתמקד בביבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
זאת חזירות ושחיתות אבל אתה לא מיתייחס לשאר הפוליטיקאים ואתה רק מתמקד בביבי.
אין עוד פוליטיקאים שהולכים למסעדות ללא כסף מזומן וללא כרטיס אשראי ותמיד מלווים בטייקון שישלם בשבילם.

DANIAVNI

Well-known member
איך לפרש את המשפט שאמרה?

וכי יודע אתה מי עומד בראש המפלגה שמאי גולן חברה בה ?
איך אפשר להאמין לאחת שכזו ?

למעלה