מאיר היום בפנאי פלוס

ימוש2

New member
מאיר היום בפנאי פלוס../images/Emo6.gif

ראיתם את מאיר היום בפנאי פלוס....עמ' 34 תמונה דווקא די גדולה...
שוב עם כיפה בוכרית על הראש שלו...מסתירה את השיער המהמם שלו....סתם.. האמת שתמיד היה לו את הקטע המסורתי....והוא לא מופיע בשבת מאז ומתמיד....בקיצור כתוב שם ציטוט:כותרת הכתבה: "חזק ביהדות" יושב במתחם בזל בת"א באחד מבתי הקפה ורשום:" שהוא מתקרב לדת,ומסתמן כאחד מתהליכי החזרה בתשובה הכי מדוברים שהיו לנו כאן בשנים האחרונות"ובסוף כתוב: "העיקר האושר".....ובאמת אני מאחלת למאיר שיהיה מאושר...חולה עלייך מאיר
....עוד תמונה לאוסף התמונות..

תודה על המידע.. ../images/Emo9.gif

אשמח אם תעלי את התמונה לגלריה.. או לכאן בקובץ..
ולמה סתם
באמת יש לו שיער מהמם..
מסכימה עם כל מילה מעבר לזה: העיקר האושר ואם זה מה שעושה לו טוב אני איתו. אגב, היה עוד מידע כלשהו בכתבה
[אין לי פנאי פלוס
]

ימוש2

New member
אז ככה.......

בקשר לתמונה אין לי סורק
אבל אני מבטיחה שאעשה מאמצים
לסרוק ממישהו ואני ישר ישלח לגלריה......כי אני גם רוצה להכניס את התמונה לאלבום תמונות שלי....
ובקשר לשיער ברור שיש לו שיער מהמם מה לא ברור
ברור וקריא אפילו
ובכתבה ממש כל מה שהיה כתוב רשמתי...נראה לך שאני יעלים מידע....

RoieL

New member
ראיתם?../images/Emo2.gif

הבנתי שפורסמו תמונות שלו במדור הרכילות של פנאי פלוס

אבל אם יש לך עוד מידע

[למרות שנאמר כאן שאין..] אתה מוזמן לשרשר.. אהפוך הכל לשרשור אחד על הכתבה..

RoieL

New member
סליחה../images/Emo122.gif בקשר לסריקה..

יש לי סורק, אבל תפוז לא מאפשרים טעינת תמונות כאלו לפה. הפרת זכויות. חיפשתי ב- YNet, אבל התמנוות לא נכללות בתמונות שפורסמו מהמדור

אגב..

זה לא נכון שמאיר מאז ומתמיד לא מופיע בשבת.. אם אני לא טועה הוא עשה את זה פעם אחת ב-4 השנים האחרונות.. ומעט מאוד גם לאורך כל הקריירה שלו אבל זה לאנכון לומר שהוא מעולם לא עשה את זה..

קיבלתי את הכתבה ../images/Emo4.gif

אבל לאור העובדה שמדובר עדיין בשמועות והוא אישית לא אמר דבר בעניין ולאור העובדה שבצד השמאלי של ההודעה הכותב שלה הרשה לעצמו לכתוב בבועה "בעזרת השם הכיפה שלי יותר יפה משל סעדו" אני מרשה לעצמי לא להתייחס למה שכתוב שם ולא לקחת אותה ברצינות. כבר צילמו אותו יותר מפעם אחת עם הכיפה הזו ויכול מאוד להיות שזה אומר משהו.. אבל כצפוי- אם כן אני איתו ואם לא.. אממ, אני איתו.
אין לי ממש מה להוסיף על זה מלבד זה שאני מקווה שכל דרך שהוא יבחר בה תעשה לו רק טוב ושאני עוד יותר מקווה שלא יעשו לו עוול בתקשורת כי זה מתחיל להסתמן ככה ואני לא אוהבת את זה..
ושוב נסכם את זה ב"העיקר האושר"

RoieL

New member
אממ..

לשמור משורת זו לא מילה גסה.. אגב, ממי קיבלת את הכתבה?

גם מסורת זה די טוב לשמור...../images/Emo6.gif

ואת הכתבה קיבלתי מבחור בשם רועי [RoieL] מכיר אותו במקרה

RoieL

New member
אגב,

פעם בטעות אספתי לי משורת במקום נסורת.. מאז אני אוסף ושומר על משורות

למעלה