מאירועי חג החנוכה - גרסת הנסיך

מאירועי חג החנוכה - גרסת הנסיך

בד"כ אנחנו לא פוקדים את ההצגות לחג החנוכה. אני בספק כמה הנסיך יכול להעריך את זה, אז לא נראה לי שווה את ההשקעה.
השנה קיבלנו מאלו"ט כרטיסי הזמנה ל"פיטר פן" במשכן לאומנויות הבמה (מגיע
, באמת יפה)
התלבשנו יפה (כלומר, חנכתי את הסקיני החדשים שרכשתי אתמול
) והגענו שנינו להופעה היום בצהריים.
שדרגנו מעט את מקומות הישיבה שלנו על בסיס מקום פנוי (נו, טוב, כרטיסי הזמנה...) והמופע החל.
הנסיך בהחלט גילה עניין, בעיקר בשירים, ושמחתי שבאנו. הוא גם נהנה מהאפקטים (שחקנים מעופפים וכאלה).
ואז הגיעה ההפסקה
.
הייתי צריכה לשירותים וחשבתי שכבר לא מתאים להיכנס ביחד איתו. קיוויתי שאם אכנס לבד לתא הנכים, ואבקש ממנו לחכות לי, הוא יעשה זאת. טעיתי. בגדול.
יצאתי במהירות ואין נסיך בשטח. למי שיודעת, במשכן לאומנויות הבמה יש שטח די גדול.
ההערכה הראשונה שלי היתה שהוא הלך לחנות הדיסקים בכניסה למשכן, שכפי שניתן לתאר, הוא גילה בה עניין רב כשהגענו. שוב טעיתי.
התרוצצתי ברחבי המשכן והתחלתי לחשוש השנסיך מיצה ועזב את המקום לכיוון האוטו. שוב טעיתי (הפעם לטובה...)
התחלתי להסביר לשומרות בכניסה שלנו מה לומר במערכת הכריזה, ואז... ראיתי את הנסיך אוכל עוגה במזנון הסמוך.
למה לא היה לי ברור מה הנסיך יבחר לעשות בהפסקה ?!
אם זה לא היה כל-כך כל-כך עצוב, זה היה מצחיק.
נשמתי לרווחה ומבעד לדמעות ההקלה ביקשתי לשלם עבור העוגה. פעמיים. במזנון סירבו.
התגברתי על האינסטינקט הראשוני לברוח הביתה ונכנסנו לחלק השני של המופע, שעבר ללא אירועים מיוחדים.

לקחים:
לשיפור - אי אפשר, וספק אם אי פעם יתאפשר להשאיר את הנסיך ללא השגחה אפילו לדקה.
לשימור - ניתן לקחת את הנסיך למופעים מתאימים והוא אפילו עשוי ליהנות.

ולגבי המופע עצמו - נחמד מאוד, המוסיקה טובה והאפקטים מרשימים. אבל, זה אולי נשמע קצת פלצני, אבל אחרי שרואים כמה מופעים חיים, מפריע שהכל בפליי-בק. בקיץ, למשל, הייתי במופע של הסירק-דה-סוליי (מומלץ מאוד !). זמרות ותזמורת חיה הן חלק בלתי נפרד מהמופע, וזו חווייה אחרת לגמרי.
כדי להוסיף חטא על פשע, במופע היום היו פה ושם גם תקלות בסאונד. אני מניחה שלילדים זה פחות מפריע...

זהו. לא קלה דרכנו.

ובנימה אופטימית יותר - מחר אני לוקחת יום חופשה, וביום שני בערב קבעתי פגישה ראשונה עם אדריכל לקראת השיפוץ המתוכנן.

שבוע טוב

אורora

New member

לא קלה היא דרכך יקירה
אני אשתדל להיצמד דווקא לקטעים האופטימים יותר ושמוח שהנסיך מצא הנאה בהצגה. זה בכלל לא מובן מאליו.
נקווה שהפעם הבאה תהיה עם פחות תקלות.

תהני מהיום חופש.

יולי 7

New member
לא פשוט אבל

קודם כל - כל הכבוד לך שלא ויתרת מראש ושהלכתם למופע. וזה שהנסיך נהנה עושה טוב על הלב.
לא קלה בכלל ההתמודדות שלכם אבל את עושה את זה בדרך מעוררת השתאות. חיבוקים רבים ולחיי האופטימיות - תעשי חיים מחר ולפגישה פרודוקטיבית וקריאיטיבית מחרתיים

הרמוניה

New member
בעיקר חיבוק

שומעים את הדמעות מבעד להומור....
אבל אם אני הולכת איתך וחושבת על החלק האופטימי-
רוצה ללכת לווקהפיפל?
נשמח לבא איתכם....
הרמוניה

Koru

New member
מצטרפת לכל מה שכתבו לפני

אני לא יודעת לאיזו רמה של היסטריה הייתי נכנסת אם זה היה קורה לי, חוסר האונים באי הידיעה איפה הילד. את מספרת את זה בנונשלנטיות מדהימה.. וגם אני שמחה לצדדים החיוביים של הסיפור, שהוא נהנה מהמופע, שביליתם, אפילו מהיחס היפה של אנשי המזנון.
סחטיין על הסקיני! ובהצלחה עם האדריכלית.

catנוע

New member
חיבוק גם ממני

ואני יודעת שאני חוזרת על דברי קודמותיי אבל -

נסתכל על הדברים החיוביים - הוא נהנה מהמופע שזה לא מובן מאליו בכלל וגם נותן לכם פתח לחוויות חדשות, יש לך סקיני חדש, וגם יפה מאלו"ט לדאוג לכרטיסים למופע, ואיזה אנשים נחמדים במזנון!

לגבי העתיד - את אולי יכולה לבקש ממישהי שם להשגיח עליו לכמה דקות כשאת בשירותים גם אם היא אישה זרה. אני מניחה שהרבה יסכימו, יכולה למשל לתאר את עצמי בסיטואציה כזאת שמחה לעזור.

אין ספק שהדרך לא קלה, אבל היא זרועה בנקודות אור.

ותהני מהפגישה עם האדריכל - שיפוץ קל ונעים (ויפה!)

טוב שהופקו לקחים חשובים שיש בהם

גם לקח חיובי ומשמח.
מקווה שאחרי שתיישמי אותם תוכלי להינות בראש שקט.

דש1דש

New member
עם כל החוויה הלא נעימה

של לחפש את הבן האובד - איזה כיף שאפשר להגיע איתו לכזה אירוע!!!! יש לך עכשיו כר מעניין לחקור איתו!!!
מאחלת לכם את כל הכיף וההצלחות שבעולם בטריטוריה החדשה הזו!!!
ובהצלחה בכפגישה, רגע - זה היה היום?

יומיים עמוסים עברו עלי

איך היה?

ג e ש e ם

New member

אכן לא קל.
אין לי הרבה מה לחדש, מצטרפת לרוח הכללית,
ותדעי לך שלכל נסיך יש אמא מלכה, גם לשלך!!

yauly

New member
אני זוכרת

שכשהייתי בהריון, אחד הפחדים שלי מהשילוב של בן פלוס חד הורית היתה מה עושים כשנמצאים בקניון וצריך לשירותים.
כולם צחקו עלי כשאמרתי את זה :)
מה שכן, הבנתי שזה לא קשור לחד הורית כי גם אמהות בזוגיות מסתובבות לבד עם הקטנצ'יק בקניונים/מופעים.....

בשירותים ציבוריים

אני בינתיים לא "שמה" על נשים חסודות שמנסות להגיד משהו...
מן הסתם במקלחות וכו זה כבר מתחיל להיות משהו אחר, אבל מה הענין כבר בשירותים ??? אפילו
נתן את ההסבר הזה כשתירגמתי לו הערה של מישהי מתחסדת שכזו....

לא נחמד כל כך, אבל

עשית כמיטב יכולתך, ועל זה יישר כוחך!

לפעם הבאה- אולי כדאי שתביאי מיוזמתך עוגת שוקולד שתעסיק את הנסיך במקרה חרום שכזה. לחילופין, ואני מסתכנת שזה אולי לא אפשרי במקרה שלך, זה שאם את נכנסת לשירותים מרווחים יותר, תכניסי אותו ותני לו תעסוקה כלשהי כשגבו מופנה אלייך. לא נוח בעליל , אבל בהחלט יכול לתת מענה בהזדמנויות חריגות כשאין איתך אף אחד.

נוRית

New member
אמנם תגובה מאוחרת

אבל...
מאוד מאוד ריגשת אותי בדברייך - החל מההנאה של הנסיך מהמופע,
דרך מסע הלחץ הנוראי שעברת, ועד עובדי הקפיטריה המרגשים...

(וכרגיל - גשם הגדירה את הדברים כלכך יפה ובכלכך מעט מילים שמתאימות בול, אז...
)

Lucy4

New member
חיבוק ענק ....גם אם מאוחר

וואו חוויה לא פשוטה....
בהחלט לא קלה היא הדרך
זה מחסיר הרבה יותר מפעימה אחת.....

איך היה יום החופש?
ואני מצפה למופע של סיקוס דה סולאי אוטוטו עם לוסי....

למעלה