מאיפה קונים רולר טוב?

Sierion

New member
זה מה שאני אומר

המוכרים שם נמצאים כדי למכור בלבד. הם לא שם כדי לייעץ, והם לא מבינים ברולר (בד"כ) מספיק כדי להמליץ מה אתה צריך. על כן הם עושים את המוטל עליהם - למכור. והם יגידו כל מה שצריך בשביל למכור ויתנו את הדעות המקצועיות שאין להם על הרולר של חברת רולינגס בעל אבק 7 שהוא פי 7 יותר מהיר מאבק 1, ויגרמו לך לקנות רולר לא במידה (ועל כך תעיד גם ברבי שקרה לה סיפור דומה). ולא יומאן, הם לא צריכים לדעת איך ומתי לעשות לך שירות ותחזוקה, אתה לא קונה רכב בכל זאת.

Sierion

New member
ד"א אם אתם בכל זאת רוצים מוכר מוסמך

באחת מהחנויות האלה, לכו לחנות בקניון פ"ת, (נראה לי ספורט ורטהיימר), ליאון התותח עובד שם, והוא מבין דבר או שניים ברולר...

yoman321

New member
נראה לי

הגיוני להגיד לבנאדם שהוא צריך לתחזק את הרולרס,אבל זה לא הנקודה.

Sierion

New member
גם הגיוני לתת לי 100 ש"ח

כל פעם שאתה רואה אותי, אבל אתה לא עושה את זה נכון
תן לי 100ש"ח כל פעם שאתה רואה אותי ותראה איך שהם מתחילים להגיד שצריך לעשות רוטציות.

Sierion

New member
שאלה...

איך רולרבליד, רוסס, סלומון, K2, ופאורסלייד הן 4 חברות

jonish

New member
זה מאוד פשוט...

שאתה לוחץ על חמש והמקלדת דפוקה יוצא 4 ואתה לא שם לב
חחח..
זה בעיה בפורום הזה שלא ניתן לערוך את ההודעה לאחר שהיא נשלחה ... בנושא של מקומות לקנית רולר כמו מגה ספורט וזה אין מה לעשות , זה חנות ספורט שמחזיקה גם רולרים , חלקם טובים וחלקם רולר צעצוע... לגבי טיב המוכרים , לא ניתן באמת לדעת איפה תיפלו על מוכר שמבין משהו ( אלא אם זה בחנות שאת התמחויות שלה זה רולר ) ככה זה גם בארה"ב... המון חנויות ספורט מחזיקות רולר ( לפעמים במחירים מופרזים ) וללא הרבה הסבר על הרולר... הלוואי וכל חנות שמחזיקה רולר היתה מחזיקה גם עובד שיודע מה הוא מוכר ... אבל במצבנו אין הרבה מקומות כאלו בארץ אז צריך להסתפק במה שיש כרגע...

למעלה