מאין יבוא עזרי זעקה ארוכה בשנים

הודעות מאנשים שאני לא מכירה בוואצפ, פרופילים פיקטיביים באתרי הכרויות, צילומי מסך של המחשב שלי כשאני באמצע התכתבות/שיחה אישית, כתיבה שאני יודעת שזה עליי מפרופילים פיקטיביים,
הופעה שלו "לגמרי במקרה" יום אחרי התכתבות באתר הכרויות (הוא לא ענה, אני התעניינתי, זה קרה לפני כל המתואר לעיל)
אולי גם פריצה לוואצפ שלי (לפייסבוק בטוח)
אני הגעתי למצב שאני נטולת כוחות, לא מאמינה שאני צריכה להתעסק כל כך הרבה זמן עם הדברים האלה במקום לשקם את החיים שלי ומה שנשאר מהם
לא יודעת איך אני אמורה לנהל/לייצר זוגיות נורמלית ובריאה במצב הזה
אשקרה רעידת אדמה שלא פוסקת
האדם בו אני חושדת, יודע שאין לי כסף/מידע בנושאים האלה ולא דרך או רצון להתעסק בזה
מכיר את התיק הרפואי שלי ויודע שיחשבו שאני מדמיינת כי כבר קרה דבר כזה ושזה יעצור אותי מלהתלונן
אני בורחת מפניו בידיעה שאין לי איפה להסתתר
מה אפשר לעשות?
מדובר בבן אדם שחיבבתי, לא דיבר איתי, לא הגיב לשום נסיון שלי ליצור איתו קשר
ואני הייתי על תקן ניחושים וספקות במשך שנתיים
ביום שהחלטתי לחתוך את זה מצאתי את עצמי מנחמת אותו (דרך פייסבוק, כתיבה) כי הייתי בטוחה שניפצתי לו את הלב לחתיכות
רוצה לברוח מפה ולא יודעת לאן
מצב יותר קשה ממה שמישהו כאן יוכל להעלות על דעתו
ולמעשה, הסיבה העיקרית לחוסר התפקוד שלי בחיים והתשובה החד משמעית ל "למה אני לא בזוגיות"
מנסה להתמודד עם הדבר הזה בצורה רוחנית ואמונית
אבל זה לא מספיק, בחיי שזה לא מספיק
גם מרגיז אותי שזה המענה שאנשים נותנים לי, במקום סוף סוף לתת פתרון/תמיכה באופן מעשי שאדע שאני מוגנת
אני לא מאמינה לדברים שאנשים כותבים לי, אני לא מאמינה למה שאני קוראת/שומעת וזה גורם לי לחשוב יאללה באיזה עולם/מדינה אנחנו חיים? אין לי פתרונות ואין לי תשובות ואין כוחות
אני מנסה להגיד לעצמי שזה מבורא עולם שיעור שאני צריכה לעבור וזה השני במספר למי שמתעניין זה לא הפעם הראשונה שזה מגיע לחיי
אני נמצאת בסיוט מתמשך שמאלץ אותי להמשיך לשחק תמשחק כרגיל
פשוט כי אם לא אני יודעת מה יהיו ההשלכות
כואב לי על עצמי ויותר על אמא שלי שסובלת יחד איתי כתוצאה מכל המצב הזה - כן אני הבת היחידה שלה וכן אני הייתי מתועתעת ומנוהלת על ידי קפריזות של אנשים לא אחראיים שבאמת באמת אהבתי וסמכתי עליהם
נמצאת בתוך מציאות קשה ביותר ומתמודדת איתה לגמרי לבד
שמישהו יסביר לי איך אפשר ליצור זוגיות במצב הזה? איך?

למעלה