מאיוששש קורננ

מאיוששש קורננ

בובי שילי % רק שילייי מ'צפפ יפיופה?!??!?!?! טחחחחח סתכלי על התמונהה פדההה ב-21:00 נפגשש איתי טחחח (המביננ יבינבמיוחד למאיושש קורננ

m a y a 12

New member
../images/Emo9.gifחח סתומה שלי לאפ יו../images/Emo9.gif

והוא רק שלי ורק שליי..השלמות
ומיתוש תלמדי ל-ש-ר-ש-ר...
אררררררר חחח..לאפ יו

m a y a 12

New member
שכחתי תמונהה של המושלםם שליי

מצרפת קישור לאתר החדש שלי על פו..

כולם כנסו דחוף ובמיוחד מנהלי האתר

הישראלי! סתם טיילתי לי ברחבי תפוז ושאני מגיע לפורום פתאום מישהי פה נותת קישור לאתר של יאיר&כריס (לא זוכר באיזה הקשר) אז נכנסתי לי כמובן שזה מגיע לעמוד החדשות(מין הסתם
והמבין יבין) ואני מתחיל לראות סתם חדשות כזה לדפדף למטה וכל חדשה אחרת שאני רואה היא נראית לי נורא אבל נורא(עם דגש על זה) מוכרת! כל החדשות נראות לי ממש אבל ממש מוכרות! פתאום אני נזכר שאלה בעצם אותם החדשות (בדיוק או אם אתם מעדיפים ביותר פשטות וקלילות-מועתקות...) כן הכל פשוט מועתק! עכשיו,אני חושב שלכולנו די ברור מי פה העתיק ממי לא?
אבל מה כל הקטע?למה אני אומר לכם את זה?הרי יש הרבה אתרים שמעתיקים את החדשות והזה,אלא שבאתר הזה אם זכרונני איננו מטעני(והוא לא
) שפעם המנהלים רשמו פה שהאתר לא מעתיק שום דבר והוא מקורי והכל הם רושמים ולא מעתיקים שום דבר. אז,לשיקולכם איפה תעדיפו עכשיו לגלוש,רק רציתי ליידע אותכם

אה ושכחתי משהו,כמובן החדשות מועתקות

מהאתר הישראלי-או סליחה אני מצטער,דומות מאוד לחדשות שבאתר הישראלי

הם רשמו איזה שתי חדשות משלהם והשאר

מועתק אויי נו מה קורה לי היום??!! סליחה סליחה-"זה לא מועתק-זה פשוט נורא אבל נורא דומה"

אנו לא מאמינים כי מדובר בהעתקה

גם האתר Yair-cris.com וגם האתר Floricienta.co.il נעזרים באותם המקורות כדי להשיג מידע - אנו לא מאמינים כי מדובר בהעתקה ישירה. הם לא מעתיקים מאיתנו, אנחנו לא מעתיקים מהם.

ואוו!

איזו תמונה עוד שנייה אני אונסת אותו
.
יש לכם תמונה שלו בגיל 14?חחחח מעניין איך הוא היה עוד בהיתבגרותו!איזה חתיך הוא געעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
.

y a ® d e n

New member
ממ כנסי שניה..

תעברי את מה שאת רוצה במקרים כאלו במסרים או באייסיקייו או במסנג'ר הפורום לא נועד להתכתבויות מהסוג הזה
ובטח לא בהודעה חדשה פעם הבאה גם לשרשר ואם את רואה שזה מופנה למישהו מסוים שלחי מסר או משהו אחר

למעלה