מאחר ונורא משעמם לי

kurkevan

New member
מאחר ונורא משעמם לי

ומאחר ומדונה היא היחידה מבין כל פורומי ההערצה שאני עוד איכשהו אוהבת והיא קשורה באופן די ישיר לאלניס שלי (שעדיין מסרבים לאפשר לי לפתוח פורום שלה כאן), הרשו לי להציע משחק קטן מפורום מחו"ל שאולי יוכל להתאים כאן- מישהו אומר מילה מתוך שיר של מדונה ואז הבא בתור צריך לנחש מאיזה שיר זה ולשים מילה חדשה וכן הלאה- בפורום המקורי זה תפס ממש טוב וזה אחד הנושאים הכי משגשגים שם... אבל שוב- אני לא ממש מכירה את מילות השירים שלה ולכן אני לא יודעת עד כמה יש לה מילים קשות בהם

-Annie-

New member
אף אחד לא פועל וגם ככה משעמם לי, אז

my name... אבל זה ממש קשה ככה כי מישהו יכול לזרוק לך סתם מילה כמו if...

libi k

New member
like a prayer ..............? ../images/Emo54.gif

i hear u call my name and it feels like home....... אבל זה קצת לא פייר ......כי אחרי הכל נתת רק 2 מילים.

libi k

New member
עכשיו אני.........

happiness lies in your on hand ,,,,,,it took me much too long to understand זה לא קשה,,,,,,,,,

MadonnaFan

New member
???

איך אני מתביישת בעצמי עכשיו... @מעין@ שאפשר לטגן על פרצופה חביתה...

libi k

New member
מה קרה לך?? ../images/Emo54.gif

כשאני אגיד לא תאמיני שלא ידעת....... secret!!!!!!!!!!!!

libi k

New member
תורך בבקשה ../images/Emo54.gif

give me your best shot נראה עד כמה אני בקיעה.......

MadonnaFan

New member
אוף...

איזה בושות... פשוט אין לי את secret בשום דיסק, אז אני לא ממש זוכרת מילים... או, דה שיים! תנסי את זה- זה קל מאוד- should I wait for you? @מעין@

kurkevan

New member
drowned world\

substitute for love דווקא את השיר הזה אני כן אוהבת מתוך ray of light אהם, הכוונה שלי הייתה למילה בודדה מתוך שיר אבל נגיד.... maybe someday when i´ll lokk back i´ll be able to say.....

libi k

New member
מעיין זה היה קל מידי....... ../images/Emo54.gif

בקשר לשני......oh father נחשו את זה you maybe my next best thing............... לא קשה למי שמכיר את השיר

למעלה