מאחר ומתחשק לי לקחת פיקוד על..

מאחר ומתחשק לי לקחת פיקוד על..

החייאת הפורום ברגעים משעממים אלה, החלטתי לפתוח בעוד סקר מרתק מהסקרים המרתקים [והצנועים לחלוטין] שלי.
אז ככה.
התמכרויות.
למה אתם מכורים?
מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים?
האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים?
אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא?
הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות?
מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם?
מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם?
האם אתם אוהבים להיות מכורים?
מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים? אני לא עושה שום מבדק פסיכולוגי, לא דיברתי על סיגריות. סתם ניסיתי לראות איך יתפקד פורום 'התמכרויות' שאיש נחמד ואני פתחנו בהייד פארק. ^^ יומטוב.

MikeY fReAk

New member
ילדה יפה.../images/Emo99.gif../images/Emo79.gif

למה אתם מכורים? משינה, מחשב. מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים? כשאני לא מוכנה להפסיד אף הופעה בשביל שום דבר/שאפילו שחזרתי אחרי הופעה באיזה 2-3 בלילה ישבתי עד 5 מול המחשב האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים? כן. אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא? .. הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? אני מניחה שכן מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם? אפשר לסכם את זה באייקון אחד-
מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם? טלוויזיה.. האם אתם אוהבים להיות מכורים? חוץ מזה שכל הזמן המידה במשקפיים עולה הכל טוב
מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים? שזה עושה לי את המצברוח הכי טוב בעולם, רק כשאני בהופעה אני יכולה לחייך חיוך גדול כ"כ..זה כמובן כולל את האנשים שאני הכי אוהבת בעולם, אז מה יכול להיות יותר טוב?

טוב. אז אני. ../images/Emo9.gif

המ. סוכריות.
בכיתה ח'. כשהבנתי שאני לא יכולה לחיות בלי סוכרית צ'ופה-צ'ופס אחת ליום.
שלמה לחלוטין.
באכילת סוכריות אינסופית? בהריסת שיניים?
המ. רדיו. הייתי מכורה לרדיו.
אני מודה.
"תסתכלי על השיניים שלך. אני כבר לא יודעת אם אלה הסוכריות או הסיגריות..
"
הכי מוזרה? מפתחות.
זו גם סטיה אישית שלי שרק אליאור יודע עליה.
מתה על זה.
עצם העובדה שזה עולה רק שקל. וזה טעים. וזה משביע. ויש אנשים עם סטיות מוזרות שלראות אותי אונסת סוכריה, עושה להם את זה.
מילאתי את חובתי.

1Reebok

New member
הידד

התמכרויות. למה אתם מכורים? ללחתוך ורידים. סתם. לא. לזה אני לא מכור. אני מכור ל..מוזיקה. אבל, חזק. מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים? בדיוק עכשיו כששאלת אותי למה אני מכור
האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים? כן. אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא? שאני מקשיב למוזיקה מתי שבא לי? הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? אני.. ממש לא זוכר. מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם? כלום. שיהיו בשקט. מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם? אני לא יודע! אני מכור ללא לדעת. האם אתם אוהבים להיות מכורים? מאוד. מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים? שזה כיף להקשיב למוזיקה. זה מוי כיף. זה היה קצת מוזר, אבל מהנה

הייי :)

התמכרויות. למה אתם מכורים?ל..ארקטיקים.אני אוכל לפחות 5 ביום
(קרח:)) מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים?ממממזמן האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים?כןןן! אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא???? הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות?הייתי מכור למיכאלה,אבל הסדרה נגמרה ככה שאני לא מכור,החזירו אותי לחנות ואני מוצע למכירה פומבית(?!)ובכלל לכל טלנובלה מטומטמת שבאה מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם?המממממממממממממממ?מה אכפת להם חח מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם?הייתי מכור לערוץ הקניות!!!בכתה ב' בערך האם אתם אוהבים להיות מכורים?תלוי למה מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים?שארטיק זה טעיםםםם(מלון שליטה:)

The Guardian17

New member
מכורררר

למה אתם מכורים? מחשב, ספורט, מוזיקה. מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים? לפני שנתיים. לאחר ששמתי לב שהשעה 4:30 בבוקר וחשבתי שכולה 10 בלילה, בזמן שהייתי במחשב. האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים? לא. אני בתהליכי התמוטטויות עצבים
אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא? הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? כן. לעלות על טרמפולינות. היום הן פשוט יכולות להיקרע. מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם? "תקום כבר מהמחשב" מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם? לבן אדם. האם אתם אוהבים להיות מכורים? לא תמיד...אבל ככה אני מישהו מיוחד(?!) מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים? לא. ככה לפחות 25% מהאנשים מכורים לזה. אני לא מכור לבובות פרווה שנוצרו במכתשי לנדון בשנות ה-30, למשל

spiritspirit

New member
<<מתפקדת>>../images/Emo150.gif

התמכרויות. למה אתם מכורים? המחשב שלי
מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים? שעות מול המחשב האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים? לא
אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא? שעות ושעות על גבי המחשב שלי .
הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? ממממממ.. לא נראה לי.. מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם? מממ.. לפני אומרים לי להירגע קצת מהמחשב
מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם? ממממממ. .לא זכור
האם אתם אוהבים להיות מכורים? מממ .. יש צדדים חיובים ושלילים בזה.. מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים?להכיר ילדים חדשים. להוציא רגשות על כתיבת בלוג.. ולהנות ..
זהו?!
סיימתי.

אני!

למה אתם מכורים? מוזיקה..מחשב קצת..כאילו אין לי בעיה לחיות בלעדיו.. מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים? נתחיל מזה שאני ממש קשורה לדיסקים שלי...
ושאני שומעת דיסק אני לא יכולה להפסיק באמצע..אני חייבת שהוא יסתיים..גם אם יש לי משו ממש חשוב לעשות=\ האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים? כן.. אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא? הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? אני צריכה לחשוב על זה...טלפון נחשב?! מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם? כלום? מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם? אוף נו אני לא מכורה לדברים...=\ האם אתם אוהבים להיות מכורים? אם הייתי יודעת מה ההרגשה...נו מוזיקה זה לא נחשב=\ מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים? איך אפשר לחיות בלי מוזיקה?!?!

האחמית

New member
אני אני אני ../images/Emo9.gif

למה אתם מכורים? מחשב, מוסיקה, תנועה, חוטים. מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים?אני עדיין מתכחשת להיותי מכורה למחשב
לתנועה-כשקלטתי שאני נמצאת שמה יותר זמן ממה שאני באמת צריכה...:S לחוטים- כשבכל מקום שאני נמצאת בו יש לי בתיק חוטים, ואני כל השיעור\זמן במחשב\סתם בחדר\סתם בכל מקום אחר עושה צמידים
האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים?אמ. אני מכורה גאה או משו
ואם כן, במה זה מתבטא? שלא אכפת לי להיות מכורה? הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? לא נראה לי מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם?מחשב- יש לי הגבלת שעות... תנועה- סתם מנדנדים לי כל הזמן.. מוסיקה- לא אכפת להם מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם?יא. לא יודעת האם אתם אוהבים להיות מכורים?אמ. ? מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים?שזה מעביר תזמן

טוב, בסדר, אני מודה. ../images/Emo7.gif

יש לי עוד התמכרות. ;[
חיבוקי שמוציק.
לפני חמישה חודשים בערך.
שלמה עם זה לגמרי.
בלבקש ממנו חיבוק-שמוציק כל שליש שניה שאני איתו?
חרוזים.
הם מתים עליו. תרתי משמע.
מפתחות. ;[
יאפ. מאוד. ^^
עצם העובדה שאני יכולה לקבל חיבוקי שמוציק, וזה בחינם, וזה כיף, וזה מחמם כשקר ומוחץ כאין אויר?
יומטוב.

shiroosh999

New member
איזה כיפפפ! ../images/Emo13.gif

למה אתם מכורים? למחשב, לגלידה, לשוקולד והרבה מתוק, לאייס קפה, לחברים, כסיסת ציפורניים, ולאורטל!
מתי הגעתם למסקנה שאתם מכורים? מהיום שחיברו לי אינטרנט, לפני שנה וחצי. האם אתם שלמים עם עצם העובדה שאתם מכורים? לא. חורים בשיניים. השמנה... :( אם לא, מה אתם עושים כדי להפסיק את זה? ואם כן, במה זה מתבטא? בהכול. הרבה זמן מול המחשב כל יום, הרבה אוכל. אני נשארת רזה, אנורקסית אם תרצו, ככה שזה לא מפריע לי..
הייתה לכם התמכרות בעבר שהיום היא כבר לא בגדר התמכרות? המממ... כן. מה ההורים אומרים על ההתמכרויות שלכם? חחח.. כועסים ועצבנים. מאוד מאוד. מה ההתמכרות הכי מוזרה שהייתה לכם אי פעם? המממ..... ללעוס עטים. האם אתם אוהבים להיות מכורים? מאוד..
מה לדעתכם הדבר הכי כיפי בלהיות מכורים לדבר שאליו אתם מכורים? שזה מרגיע. הכול.. :)

../images/Emo11.gif

מכורה לקרטיבים
ליהודים (הלהקה) ולחברה הכי טובה שלי.. הגעתי למסקנה כשלא יכלתי יום אחד בלי זה
כן... אני חושבת שאלה אחלה התמכרויות הייתה לי התמכרות לקילוף פצעים
מתבטא בזה שתמיד המקפיא מלא בקרטיבים, יש מוזיקה בפול ווליום בחדר וחשבון ענק מבזק
בגלל שאני שומעת מוזיקה גם בלילה אז "תחלישי!! תני לשכנים לישון!!" "עדיין בטלפון? כן אמא." ההתמכרות הכי מוזרה היא שתמיד קילפתי פצעים.. =/ חחחח... אין לי שום בעיה עם להיות מכורה. הדבר הכי כיף הוא ההנאה שמקבלים כש"מבצעים" את ההתמכרות. ויקי.

למעלה