מאחורי הקלעים של מסיבת השנה

theAMP

New member
מאחורי הקלעים של מסיבת השנה

דבר ראשון אני רוצה להתחיל בלהגיד תודה רבה לכל מי שהגיע ונשאר... כפרה עליכם, נשמות, עיניים..... אני חושב שאתמול הבית שלי היווה בסיס לכל מה שהוא פאנק: סקאזופרניקס - מוהוק, צעקות, חוסר באלאנס מוחלט, שיכחה קונסטנטיבית של השירים... פאנק... בצפר - שני אנשים מהוד השרון (אחד מהמקומות המשובחים ביותר מהקונקשן), קפצו אל הקהל היישר מפסגץ הפרגולה, לגרומי נקרע מיתר והיה פוגו של מלא ילדים... פאנק man alive - חולצות i love jamie, באלאנס מהגהנום, והגיבסון שלי, עליה ג'יימי נאלץ לנגן... פאנק shpeck - קאבר חלקי לi got 5 on it של da luniz. קאברים ללהיטי היפ הופ כשאתה לא להקת היפ הופ... פאנק... טוב הם לא היו כל כך פאנק... לא משנה הסופרגרופ של דודו - הופעת בכורה אחרי 3 חזרות בלבד של הסופרגרופ החדשה featuring members of beer 7 & skazophrenics.... פאנק beer 7 - הלהקה האהובה עלי, אבא שלי עלה לבמה, המשטרה הגיעה והכריחה אותי לעצור את ביר 7 באמצע שיר, שזה כמו להגיד לי לרצוח את אמא שלי... בכלל, משטרה הגיעה כדי להפסיק את השמחה, יחסית בסופה... פאנק. מעבר לזה, הקאות, אלכוהול, בקבוקים נשברים, אנשים מתחבאים בארון, ריקודי מייקל ג'קסון והכי חשוב, אבא שלי הגבר! תסתכלו לי בעיניים ותגידו לי שלא היה פאנק... i dare you

KatJa

New member
אבא שלך

הביא לנו טרמפ לאנשהו ואני כזה לא קלטתי מה קורה שם ואז הבנתי שזה אבא שלך איזה גבער הוא

theAMP

New member
מה מסובך?

אבא שלי היה שם... פשוט מאד... יצא אחלה גבר כהרגלו

KatJa

New member
לא היה לי את ספר החוקים

וראיתי את ג'יימי מגיע במעיל עור ואז הוא לא לבש אותו תשאל

theAMP

New member
אבדות ומציאות במסיבה

תיק כחול - כולל בתוכו כבל ומפתח לתופים מעיל עור לא רע בכלל... הייתי שומר אותו, אך אני אדם ישר... אני מצפה מכם להיות ישרים גם כן ולא לטעון אותו אם הוא לא שלכם

Stormtrooper

New member
תשמע בחור

בלי משה המניאק הזה, היינו מגיעים לשם לשבור את המקום לגמרי, אבל לא היה לו אוטו. טוב, פעם הבאה. (הקרו של גוצי.קום)

למעלה