מאזן לימודים בפריא"ל- כלכלה חשבונאות

vakninadi

New member
מאזן לימודים בפריא"ל- כלכלה חשבונאות

כמה שאלות: 1. יש קורס בשנה ב'- יישומי מחשב באקונומטריקה שמסומן כ"חייב", מה זה? 2. ביהדות- חייב לקחת קורס בתולדות ישראל? אם לקחתי 2 בתנ"ך, 3 בתלמוד ו2 בפילוסופיה, זה בסדר? (זה מסמן לי בתע"י כ"עדיין לא סיימת את הקורסים הנדרשים בתכנית הלימוד") 3. קורסי בחירה- למה החלוקה לקב' א וקב' ב? יש לי שניים בקב' א ועל קב' ב זה כותב: עדיין לא סיימת את הקורסים הנדרשים בתכנית הלימוד. 4. יכול להיות שאם עדיין לא עברתי את המבחן של חשאי אני לא יכולה להירשם לכל הקורסים של שנה הבאה? כמה ימים אנחנו לומדים?

adidasengel

New member
בפריאל אין גם את כל הקורסים של שנת ההשלמה

אם חסרים קורסים בפריאל איך אני אמורה להירשם אליהם? אין שם בכלל קורסים של יום ראשון בצהריים.

shaharg3

New member
תשובות בע"מ

1.זה קורס שהוסיפו השנה בנוסף ליישומי מחשב שלמדנו עם בש-לא נראה לי שזה קשור אלינו.אל תדאגי זה מופיע אצל כולם 2.זה בסדר גמור-אין לך בעיה. 3.אין לי מושג מה זה אבל זה מופיע אצל כולם אז אין לך מה לדאוג. 4.לא אמורה להיות בעיה של קורסים מעכבים בשנת השלמה,יש לי חלון ב12:15 אז אני אבדוק את העניין. אנחנו אמורים ללמוד 3 ימים:א,ג,ו. בכל מקרה יש בפריאל מצד ימין למטה "סיכום רישום"-זה נותן לך את כל החוסרים והכשלונות שיש לך..

vakninadi

New member
אז...

כשאני מנסה למצוא את הקורסים לפי הקבוצה של שנת השלמה ד' זה נותן לי איזה רשימה אבל אף אחד מהם לא ביום ראשון, כמו"כ, בסמסטר ב' ביום שלישי יש לי חור בשעה 11, אז אמורים להיות שם קורסים שלא מופיעים לי? ויום שישי זה רק שעתיים? תודה

shaharg3

New member
הקורסים של יום ראשון לא מופיעים בפריאל

זה מה שיהודית אמרה למישהי שלומדת איתנו..

shaharg3

New member
גם אצלי זה ככה

סמסטר א יום שישי-עד 11:00 יום שלישי-אין לי חור ב11 אבל הלימודים רק עד השעה 19:00 ולא עד 21:30 כפי שרשום במערכת של שהרבני.. סמסטר ב יום שישי-עד 11:00 יום שלישי-חור בין השעות 11:00-13:00 גם אצלכן זה ככה??

shaharg3

New member
לא נרשמים

זה בטח חוסר תיאום בין המחלקה לכלכלה לבין שהרבני,יהודית אמרה שהיא בכלל לא מכירה את הענין של הרישום לקורסים ביום ראשון,שימי לב שהקורסים של יום א' הם בעצם אותם קורסים שאנחנו רשומים אליהם בשלישי ושישי.יום א' זה כנראה תוספת של שעות שהן של שנת השלמה בלבד. זה המסקנה שלי אבל לכי תדעי..

ימי ראשון הם לא בפריאל

לא משלמים עליהם, והם אקסטרה. השעות שכתובות בפריאל שונות, כי מבחינת מספר שעות אקדמיות זה מה שאנחנו נרשמים אליו. בפועל אנחנו לומדים יותר.

למעלה