מאוכזב ומאושר בו זמנית

brunu

New member
מאוכזב ומאושר בו זמנית

אתמול בערוץ ישראל פלוס התחילו לשדר טלנובלה ברזילאית ''למען האהבה'' [אתם כבר מנחשים שכבר ראיתי אותה בעבר חח...] בין הדמויות הראשיות המלך שלי אנטוניו פוגנס מה שמשמח אותי ועוד מה שמשמח שזאת אחלה טלנובלה העלילה ממש יפה תכף אספר אבל מה שמאכזב זה השעה 15:25 ממש לא מתאים אני רואה ''האחד'' בדרך כלל וגם אבא מגיע מהעבודה בעע העלילה כזאת: אם ובת מתאהבות , האם בברונו שלי והבת בבחור עשיר שאמו חושבת שהוא בנו של ברונו , שתיהן הרות ויולדות בו זמנית אבל הבן של הבת מת והאם מחליטה להחליף את התינוקות ומחליפה כמובן...... התינוק מסרב לקבל חלב מהבת ושותה רק מחזה של האם ממש יפה, אגב הבת והאם הם גם בת ואם במציאות..... רק למי שמעוניין תמצאו שם את לאו/לוקאס מהאחד, קמילה מקשרי משפחה וכמובן את ברונו שלי.

brunu

New member
אי אפשר להקליט בגלל הדיגיטלי

וגם לא בא לי להתעסק בזה...לא נורא אפסיד את ההתחלה מילא ראיתי אותה כבר אבל רציתי לשתף אותכם יותר באושרי ברונו שוב איתי חח

Merav85

New member
אפשר להקליט.. ../images/Emo66.gif

משלמים בערך 69 ש"ח (עוד צורה לכבלים לגזול כסף) לטכנאי כדי שיתקין איזה צ'ופצ'יק קטן בממיר כך שתוכל גם להקליט ערוץ דיגיטלי וגם לראות ערוץ אנלוגי בו זמנית. חצי פיתרון... אבל לפחות חצי נחמה. לך זה יעזור. ככה גם הדודים שלי עשו (בעיקר בגללי כי הם מקליטים לי סנטרל וקצ'ורה
).

nir 406

New member
טוב לשמוע שאתה מאושר../images/Emo87.gif

שאתה מאושר כולם מאושרים

brunu

New member
../images/Emo24.gif

אחייייייי התגעגעתי אליך ולשיחות שלנו

nir 406

New member
אני במסנג'ר אחה"צ|../images/Emo87.gif