|מאוזן ואומנות אחזקת אחים מכורים...

יש לי אח כזה...כזה..

יש לי אח שרק הפול גז של אופנוע עושה לו את זה בגיל צעיר היה קם לקול שעון מעורר של פול גז אופנוע ..רק כך התעורר.. היום שכבר נשוי ואופנועים צעצועים וגם אמתיים מקשטיים את הבית לכבוד כל האורחים..חוברות נמצאות במטבח...בשירותיים כי מה כבר יכול לרגש יותר מאופנועים... יש לי אח כזה כל היום הוא בסאגת האופנועים ...שולח לי מילים ממש שובר סף טירוף על פילוסופיות ולא של החיים... בהצלחה על הפורום אופנועים זה עולם ופילוספיה גם...

|מאוזן ואומנות אחזקת אחים מכורים...

כל הספרים שיש בשוק קניתי לו .. אפילו בטעות פעמיים אותו ספר.. בבית ספר לעולם לא החזיק ספר כמו הספרים הללו..(ת´אמת לא משו...ביה"ס) שננתי לו כמה העולם יפה ופנטזיות ניתן לממש רק בעזרת ידע ..חחחחחחח ראה עולם ולא רק דרך העיניים אלא, דרך ידית הגז של אופנוע כזה או אחר. מה אגיד לכם שיתפתי פעולה אפילו בליל חורף הוצאתי אותו מהבוץ אי שם לחוף ים...גנבנו מכוניות של ההורים ..מה לא עושים עבור אחים מכורים.. לך תשקיע ...שווה שווה.. וואלה אחד שכזה..

לכן במקום לקרוא בילדותך ספרי לשון

קראת ספרים על אופנועים... בשמם של אלה שלימדו אותם שכותבים אופנועיסט... מלשון אופנוע... ולא אופנואיסט מלשון אופנוא ... אני מחזיר את השידור לאולפן... בחברות... באהבה ובהמון צחוק-שלא תיעלבי לי....

למעלה