מאוורר בחדר הספינינג

pumpkin74

New member
מאוורר בחדר הספינינג

שלום לכולם, אני חיה בגרמניה כבר שנים, ושם אני תמיד נתקלת באותה בעיה שמציקה לי נורא. רציתי לבקש את עצתכם. התאמנתי כבר במספר רב של חדרי כושר. לדעתי באף אחד מהם לא פעל מזגן. לא משנה כמה חם או כמה יקר המכון. כיום אני מתאמנת במכון עם חדר ספינינג קטן בו נדחקים עשרים אנשים. יש שם שני מאוררי תקרה, אבל המאמנים אוסרים להפעיל אותם בטענה שזה עושה אותך חולה להתאמן עם מזגן. גם הדלת בדרך כלל סגורה, ואפילו שזה אירופה, ורב השנה לא חם כמו בארץ, עדיין זה סיוט בשבילי להתאמן בתנאים כאלה. ניסיתי לפנות למאמנים, אבל הם בשלהם. מה כדאי לעשות, בהנחה שאני לא אוהבת לשחות בשביל הכושר?

רוןר9

New member
חובה איוורור !

כל הקלישאות על מזגן לא בריא ,מאוורר לא בריא -קשקושבלבוש. חדר הספינינג חייב להיות מאוורר הייטב במהלך האימון וגם בתום האימון ולפני האימון הבא . דברי עם הנהלת המועדון את רק עושה שירות טוב למתאמנים למאמנים ולך. במידה ולא עוזר ניתן לפעול בצעד קיצוני יותר וזה לפנות לרשויות כולל משרד הבריאות הגרמני.כל פתיחת עסק כולל חדר כושר מותנה באישורים של הרשויות האישור מותנה גם בבקרות טרום אישור של המשרדים הממשלתיים .לא סתם יש מאווררים בתקרה קרוב לוודאי זה נדרש ע"י מהנדס הקרור / איוורור . אספקת החמצן בחדר חייבת להיות תקינה . מה שאת מתארת נשמע כמו "אינקובטור" על כל המשתמע מכך. בהצלחה

daykal

New member
רוןר9 מסכימה איתך ב-100% חייב מאוורר בספינינג

אצלנו בחדר ספינינג יש מזגן שמופעל עוד לפניי תחילת השיעור ובזמן השיעור מוסיפים לנו גם מאווררים כדי שיהיה יותר נעים לפי התאורים שלה נשמע שהיא מתאמנת בסאונה

נשמע הזוי, מה אומרים שאר המתאמנים?

קשה להאמין שהייתי יכולה להתאמן בספינינג ללא מערכת קרור, שלא לדבר על הריחות והמחנק ללא מערכת אויר צח. במקום בו אני מתאמנת, קורה והמיזוג מתקלקל - מבטלים את השעור. בנוסף למיזוג אויר יש מאוורים ענקיים שמופעלים בו בזמן לאורך כל הספינינג. יש מאמנים שסוגרים רק את המאווררים בסוף האימון - במתיחות, והמיזוג ממשיך לפעול, הם טוענים שזה לא בריא... כי יש סיכויים להתקרר ולחלות בגלל הבדלי החום והקור בסוף האימון. מה אומרים שאר המתאמנים? האם ההנהלה יודעת?

k r a u s

New member
היי ---קבלי את דעתי

כולנו יודעים את ההוראות לגבי איוורור,ואני מאמין שאנחנו לא מחדשים לך את ההוראות בענין.לדעתי, לא המדריך ולא המועדון ישנו את הענין הזה בגלל מה שאנחנו פה בישראל חושבים על הענין. אני מאמין שהרבה אין לך מה לעשות בענין......כנראה שבגרמניה זה סגנון העבודה שלהם בחדר הספינינג. ת'אמת....נראה שאין לך ממש הרבה ברירות. זה אולי לבוא עם ביגוד קליל יותר. הרבה יותר מים - ואם אין ברירה פשוט להתרגל לענין הזה במשך שעה וזה הכל. לפי מה שאני מבין ממך,אין מצב שהם ישנו את הענין בשבילך. אז יש לך 2 ברירות. להתרגל או לעזוב. לדעתי להתרגל-כי ככה הם עובדים בכל המועדונים,ולא נראה לי שתעזבי את הספינינג בהצלחה צחי קראוס (פייסבוק ) מדריך ספינינג

pumpkin74

New member
חומר קריאה בנושא

אולי מישהו יכול להפנות אותי לחומר קריאה בנושא, כדי שכשאני אפנה למנהל יהיה לי על מה להסתמך? חיפשתי בגוגל ולא מצאתי משהו רלוונטי.

גדעון8

New member
בכלל לא הזוי

לא צריך להרחיק עד גרמניה. בעיר מרכזית המכונה: אם המושבות יש מכון פרטי שבעל הבית חוסך בשימוש במזגן. בחורף בכלל לא הדליקו. בקיץ ..אמממ,מדליקים על 24 מעלות. נו...שיפתח כבר המועדון בגב"ש...

באפשרותך לפנות ל...

לינק המצורף למטה. זהו משרד עורכי דין המתמחה בתחום חוק ומשפט - של ענף הספורט. הפני אליהם כל שאלה בתחום הספורט.

קצת מפתה להכנס פה להומור שחור בענין

אבל אני אוותר :) כמעט גורם לי להרגיש לא נעים עם זה שאני מתלונן על זה השמזגן אצלנו לא מקרר מספיק סקיץ וששני מאוררים לא מספיקים. סיפור מוזר מאוד אצלכם שם ... קשה לי להגיד שיש לי עצות טובות יותר מאלו שנתנו כאן. למתאמנים האחרים זה לא מפריע? מיזוג ברמה סבירה ממש לא אמור לגרום לבעיה... אם כבר אז עלית טמפרטורת הגוף באימון בשילוב עם סביבה דלילת חמצן, יכולים ליצור בעיות .. שלא לדבר על התיבשות.

למעלה