מאוד חשוב לי לדעת????

מצב
הנושא נעול.
מאוד חשוב לי לדעת????

מאוד חשוב לי לדעת????
שלום בהמשך לשאלתי, האם הסכום שנמצא בביטוח מנהלים גם חלקי וגם החלק של המעביד לפיצויים ינתן לי כאשר אעזוב את העבודה מרצוני???? הבנתי שרק בעת חתונה ועזיבת העיר מקבלים פיצויים. האם גם בעת פירוק זוגיות ועזיבת העיר יש עילה לפיצויים??. אשמח לקבל תשובה

שיר ורד

New member
תשובה

מאוד חשוב לי לדעת????
שלום בהמשך לשאלתי, האם הסכום שנמצא בביטוח מנהלים גם חלקי וגם החלק של המעביד לפיצויים ינתן לי כאשר אעזוב את העבודה מרצוני???? הבנתי שרק בעת חתונה ועזיבת העיר מקבלים פיצויים. האם גם בעת פירוק זוגיות ועזיבת העיר יש עילה לפיצויים??. אשמח לקבל תשובה
תשובה
יש הרבה עילות להתפטרות וקבלת פצויים המפורטות בתקנות. העילה הקרובה ביותר לשאלתך מופיעה בתקנה הבאה. רואים התפטרותו של עובד לפי פסקה (3) לסעיף לחוק כפיטורים אם התפטר מעבודתו עקב גירושיו והעתיק מקום מגוריו ליישוב בישראל המרוחק 40 ק"מ לפחות ממקום מגוריו הקודם, ובלבד שגר ביישוב כאמור ששה חדשים לפחות; המרחקים לענין תקנת משנה זו יחושבו כאמור בתקנת משנה (א). אני לא יודע להשיב האם פרוק זוגיות נחשב גירושים או רק סיום התהליך יחשב לגירושים. אני מניח שעזיבת הבית במסגרת החלטת בינים של בית דין רבני בדיון בתיק גרושין תענה לדרישות שבתקנה, אני לא בטוח לגבי עזיבות שקדמו לדיון משפטי, או שהיו במסגרת דיון משפטי בבית משפט לעניני משפחה, או במסגרת דיון בבית דין רבני שאיננו כולל תביעה לגירושים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה